ستاره ترامپ به بازیگر «جنگ ستارگان» می‌رسد؟
۸۷۶۷۸۸
۳۰ خرداد ۱۳۹۸ - ۲۳:۰۱
۱۵۳۱۹ 
مارک همیل بازیگر مجموعه فیلم های «جنگ ستارگان» از شورای شهر وست هالیوود خواست جایگاه ستاره دونالد ترامپ را به کری فیشر بازیگر فیلم «جنگ ستارگان» اختصاص دهد.

خبرگزاری صبا: به نقل از یاهو، تقریبا یک سال از زمانی که شورای شهر وست هالیوود پیشنهاد حذف ستاره دونالد ترامپ از تالار مشاهیر هالیوود را تصویب کرده است، می گذرد و همچنان این اتفاق نیفتاده است ولی حالا مردم در فضای مجازی باهم متحد شده و پیشنهاد داده اند جایگاه ستاره رییس جمهوری آمریکا به کری فیشر بازیگر درگذشته فیلم «جنگ ستارگان» اختصاص داده شود.

ستاره ترامپ به بازیگر «جنگ ستارگان» می‌رسد؟

این اتفاق از آن زمان روی داد که روز چهارشنبه ۱۹ ژوئن مارک همیل بازیگر نقش لوک اسکای‌واکر در فرنشایز «جنگ ستارگان» به شورای شهر وست هالیوود پیشنهاد داد تا ستاره کری فیشر بازیگر «جنگ ستارگان» جایگزین ستاره ترامپ شود.

همیل در صفحه توییترش با گذاشتن عکس کری فیشر در کنار ستاره ترامپ در تالار مشاهیر هالیوود این چنین نوشته بود: می دانم چه کسی باید جایگزین او شود.

بلافاصله پس از این پیشنهاد برچسب #یک_ستاره_برای_کری در فضای مجازی گسترش پیدا کرد و ده ها و شاید هزاران نفر به حمایت از این پیشنهاد پرداخته و اعلام کردند که کسی شایسته تر از فیشر وجود ندارد.

حالا باید منتظر ماند و دید که آیا شورای شهر وست هالیوود نیز با این پیشنهاد موافقت می کند یا نه.

برچسب ها:
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج