دادستان اصفهان: حق‌الوکاله‌ها را شفاف کنید
۸۷۶۷۹۵
۳۰ خرداد ۱۳۹۸ - ۲۳:۳۳
۸۷۹۳ 
دادستان اصفهان گفت: از وکلا می‌خواهیم که در ارتباط با حق‌الوکاله‌ها شفاف‌سازی‌های لازم را انجام دهند تا شائبه دریافت اضافی حق الوکاله در پشت پرده وجود نداشته باشد.

خبرگزاری مهر: علی اصفهانی، دادستان اصفهان عصر پنج شنبه در نشست مقامات قضائی و وکلای اصفهان اظهار داشت: هدف اصلی وکیل و قضای یکسان است و هر دو در راستای کشف حقیقت تلاش خود را به کار می‌بندند.

وی با بیان اینکه افراد خوب و بد در هر صنفی وجود دارند، تاکید کرد: نباید مشکل افراد معدودی در یک صنف را به همه آن قشر تعمیم دهیم اما هر صنف نیز باید اصلاح را از درون خود آغاز کند.

دادستان اصفهان: حق‌الوکاله‌ها را شفاف کنید

دادستان اصفهان با اشاره به ضرورت شفاف سازی برخی مسائل مالی در حرفه وکالت گفت: در صورتی که نکته‌ی پنهان در ارتباط با این مسایل وجود دارد از وکلا می‌خواهیم که در ارتباط با حق‌الوکاله‌ها شفاف‌سازی‌های لازم را انجام دهند تا شائبه دریافت اضافی حق الوکاله در پشت پرده وجود نداشته باشد.

بر حفظ حرمت وکلا به طور کامل تاکید داریم

وی با بیان اینکه جامعه وکلا شامل انسان‌های بسیار شریف و با تقوایی است، تاکید کرد: ما بر حفظ حرمت وکلا به طور کامل تاکید داریم اما از وکلا نیز می‌خواهیم که جامعه خود را از وجود برخی افراد نالایق که باعث بدنامی این قشر می‌شوند پالایش کنند.

اصفهانی تاکید کرد: بی احترامی و هجمه به وکلا کار درستی نیست اما بر این نکته نیز تاکید می‌کنم که اگر عملکرد ما درست باشد و به گوهری که در دستان ماست واقف باشیم از قضاوت نادرست دیگران باکی به دل راه نخواهیم داد چرا که از اصل عمل خود مطلع هستیم.

نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج