۳شرط سازمان لیگ برای شروع لیگ نوزدهم
۸۷۷۳۳۵
۰۱ تير ۱۳۹۸ - ۲۰:۲۹
۷۱۹۲
رئیس سازمان لیگ فوتبال ایران در نامه‌ای به باشگاه‌های لیگ برتری عنوان کرد: طبق مصوبه شورای امنیت ملی کشور و الزامات کنفدراسیون فوتبال آسیا لیگ برتر نوزدهم در صورت تجهیز ورزشگاه‌ها آغاز می‌شود.

خبرگزاری ایرنا: رئیس سازمان لیگ فوتبال ایران در نامه‌ای به باشگاه‌های لیگ برتری عنوان کرد: طبق مصوبه شورای امنیت ملی کشور و الزامات کنفدراسیون فوتبال آسیا لیگ برتر نوزدهم در صورت تجهیز ورزشگاه‌ها آغاز می‌شود.

«حیدر بهاروند» نامه‌ای مهم را برای باشگاه‌های لیگ برتری ارسال کرد، در این نامه او یادآوری کرده است لیگ نوزدهم با مقررات خاص آغاز خواهد شد و در صورتی که الزامات کنفدراسیون فوتبال آسیا رعایت نشود، مسابقات باشگاه‌های فوتبال ایران برگزار نمی‌شود.

در نامه رئیس سازمان لیگ فوتبال ایران در نامه‌ای به باشگاه‌های لیگ برتری آمده است:

پیرو مصوبه اخیر شورای امنیت ملی کشور و الزامات کنفدراسیون فوتبال آسیا در سیستم مجوز حرفه‌ای ضروری است که ورزشگاه‌های میزبان مسابقات لیگ برتر کشور به تجهیزات لازم جهت کنترل نظم عمومی و تضمین ایمنی و امنیت مجهز شوند.

با توجه به الزام و تاکید شورای امنیت کشور چنانچه برخی از ورزشگاه‌هایی که با وجود آغاز کردن عملیات استقرار الزامات خواسته شده نتوانند قبل از شروع لیگ جدید امکانات مورد نظر را نهایی کنند به ناچار باید تا زمان استقرار امکانات خواسته شده مسابقات مذکور به ورزشگاه‌هایی واجد شرایط در سایر شهرها و استان‌های دیگر منتقل شود.

فدراسیون فوتبال و سازمان لیگ با توجه به دستورالعمل صادرشده در صورتی مجاز به برگزاری مسابقه هستند که اکثریت ورزشگاه‌های میزبان شرایط خواسته شده ذیل را فراهم آوردند:

۱- راه اندازی و استقرار سیسستم بلیت الکترونیک به همراه نصب گیت های ورودی و شماره دار شدن صندلی‌ها
۲- تجهیز ورزشگاه به سیستم اتاق کنترل و دوربین‌های مدار بسته از مبادی ورودی تا سکوها
۳- جدا سازی و تفکیک فضاهای بیرونی تا سکوها و مسیرهای تردد تماشاگران میهمان، میزبان و عوامل اجرایی

برچسب ها:
مطالب مرتبط
انتشار یافته: 3
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
21:31 - 1398/04/01
تا ده سال آینده هم این امکانات تکمیل نمیشند.
Iran, Islamic Republic of
21:48 - 1398/04/01
همش در حد حرف میمونه!!! کو تا اجرائی شدن!!!!
Iran, Islamic Republic of
23:05 - 1398/04/01
آره حتما 40ساله شما میخواهید اینارو انجام بدید هر سال شعار مگر اینکه محروم یا جریمتون کنند تا یک کاری انجام بدید اینهمه درآمدهای نجومی و میلیاردی از راه. های مختلف از این فوتبال دارید اما هنوز لیگ برتر در حد لیگ سه کشورهای معمولی نیست بعد توقع دارید پرسپولیس فینال آسیا 6تا بزنه اوف بر شما چه میکنید با ورزش و با مردم خداوند همه را از دست شما نجات دهد
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج