توضیحات صادقی درباره پرونده سعید طوسی
۸۷۸۰۰۳
۰۳ تير ۱۳۹۸ - ۱۳:۲۲
۸۶۷۶ 
محمود صادقی در توئیتر خود نسبت به شفاف سازی حساب های قوه قضاییه واکنش نشان داد.

برترین‌ها:  محمود صادقی نماینده تهران شب گذشته صحبت های حجت الاسلام و المسلمین ابراهیم رئیسی، درباره ۶۳ حساب قوه قضاییه، را در توئیتر خود منتشر کرد.

توضیحات صادقی درباره پرونده سعید طوسی

نماینده مردم تهران، صبح امروز در توئیت دیگری نوشت: توضیحات رییس قوه قضاییه درباره حساب های سپرده به ویژه شفاف سازی خرج و دخل و گزارش مردم، گامی رو به جلوست؛ برای شفافیت نهادی، طبق اصل ۵۳ قانون اساسی باید کلیه دریافت ها در خزانه متمرکز و طبق اصل ۵۵ اسناد و مدارک آن برای حسابرسی و تفریغ و گزارش به مردم به دیوان محاسبات داده می شود.

توضیحات صادقی درباره پرونده سعید طوسی

دستور رسیدگی به پرونده سعید طوسی صادر شد؟

نماینده مردم تهران در مجلس همچنین در گفتگویی با برنا مدعی شد رئیس قوه قضائیه دستور رسیدگی مجدد به پرونده سعید طوسی را صادر کرده است.

«محمود صادقی»، نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی، در پاسخ به این سوال که شما در توییتر درخصوص پرونده سعید طوسی درخواست داده بودید که این پرونده مجدداً باز شود آیا مستنداتی در این مورد دارید، گفت: مستندات لازم در پرونده وجود دارد. خانواده‌ها به‌دنبال بازگشایی این پرونده برای اعمال ماده ۴۷۷ بوده‌اند.

او ادامه داد: شنیده‌ام که اخیرا در خصوص بازگشایی مجدد پرونده سعید طوسی موافقت شده و رئیس قوه قضائیه موافقت کرده‌اند تا پرونده مجدداً رسیدگی شود.

صادقی گفت: باخبر شده‌ام که دادستان اعلام کرده در این پرونده اعمال نفوذ صورت گرفته است. ایشان چون فردی سرشناس بوده نفوذ داشته و رای تجدیدنظر خلاف شرع و قانون تشخیص داده شده و قرار است مجددا بررسی شود.

نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج