افت چشمگیر حمایت‌ها از بوریس جانسون
۸۷۸۰۴۹
۰۳ تير ۱۳۹۸ - ۱۴:۵۲
۶۹۲۰ 
میزان محبوبیت بوریس جانسون در پی حضور پلیس در منزل مسکونی وی به دلیل دعوایش با دوست دخترش کاهش چشمگیری داشته، در حالی که میزان حمایت‌ها از جرمی هانت، از کاندیداهای رهبری حزب محافظه کار انگلیس، رشد داشته است.

ایسنا نوشت: میزان محبوبیت بوریس جانسون در پی حضور پلیس در منزل مسکونی وی به دلیل دعوایش با دوست دخترش کاهش چشمگیری داشته، در حالی که میزان حمایت‌ها از جرمی هانت، از کاندیداهای رهبری حزب محافظه کار انگلیس، رشد داشته است.

به نوشته روزنامه میرر، بر اساس نظرسنجی مؤسسه Survation حمایت‌ها از بوریس جانسون، وزیر خارجه سابق انگلیس در پی علنی شدن حضور پلیس در منزل مسکونی وی کاهش داشته است.

یک روز پیش از انتشار این خبر، نظرسنجی مؤسسه Survation برای روزنامه میل چاپ روز یکشنبه نشان داد که جانسون هشت درصد از جرمی هانت جلوتر است.

در نظرسنجی روز پنجشنبه این مؤسسه، ۳۶ درصد از تمامی رأی دهندگان اعلام کردند که جانسون بهترین نخست وزیر خواهد بود و ۲۸ درصد از جرمی هانت حمایت کردند.

اما در دومین نظرسنجی که روز شنبه انجام گرفت، این میزان برای جانسون به ۲۹ درصد رسید و حمایت‌ها از هانت ۳۲ درصد شد.

در نظرسنجی روز پنجشنبه مؤسسه مذکور از رأی دهندگان حزب محافظه کار انگلیس، جانسون با ۵۵ درصد از هانت با ۲۸ درصد جلو بود اما این میزان روز شنبه به ۴۵ در مقابل ۳۴ درصد رسید.

همچنین بیش از نیمی از رأی دهندگان یا ۵۳ درصد گفتند، زندگی شخصی جانسون به توانایی‌اش در اینکه نخست وزیر شود، ربط دارد و سه چهارم هم عنوان کردند، شخصیت فردی به این رقابت بستگی دارد.

همچنین پیش از علنی شدن خبر مربوط به مشاجره در منزل جانسون، رأی دهندگان به اتفاق وی را بهترین شخص نسبت به هانت برای توافق بریگزیت با بروکسل می‌دانستند به طوری که بیش از نیمی از رأی دهندگان یا ۵۷ درصد گفتند، جانسون بهترین فرد برای گفتگو درباره خروج انگلیس از اتحادیه اروپاست.

برچسب ها:
انتشار یافته: 2
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
09:28 - 1398/04/04
خاک بر سرتون همتون کسافتین
Iran, Islamic Republic of
02:08 - 1398/04/08
سگ زرد برادرشغال است
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج