اظهارات تکان‌دهنده درباره کودک‌آزاری در بوشهر
۸۷۸۴۲۱
۰۴ تير ۱۳۹۸ - ۱۴:۳۸
۱۳۰۸۳ 
معاون امور اجتماعی اداره کل بهزیستی استان بوشهر جزئیات تکان دهنده ای از کودک آزاری در یکی از کارواش‌های این شهر را تشریح کرد.

خبرگزاری ایلنا: معاون امور اجتماعی اداره کل بهزیستی استان بوشهر جزئیات تکان دهنده ای از کودک آزاری در یکی از کارواش‌های این شهر را تشریح کرد.

حوالی ظهر روز 11 خرداد ماه گذشته فردی با مراجعه به مرکز بهزیستی این استان از صدای ناله کودکی در یکی از کارواش های داخل شهر خبر داد و خواستار رسیدگی و پیگیری این موضوع شد.

معاون امور اجتماعی اداره کل بهزیستی استان بوشهر در گفت وگو با خبرنگار ایلنا در این باره اظهار داشت گفت: گرچه فرد مورد نظر اطلاعات واضح و مشخصی درباره هویت این حادثه ارائه نکرد ندارد اما موضوع با هماهنگی کارشناسان بهزیستی و اورژانس اجتماعی بهزیستی مورد پیگیری قرار گرفت.

آرزو منوچهری ادامه داد: به دنبال دریافت این گزارش تیم بهزیستی و اورژانس اجتماعی با اعلام گزارش به نیروی انتظامی وارد عمل شده و پس از حضور در محل یک مرکز شستشوی اتومبیل کودک عریانی حدود 5 ساله را پیدا کردند که وضعیت جسمانی نامساعدی داشت.

منوچهری افزود: وقتی کودک را پیدا کردیم وضعیت عادی و طبیعی نداشت و سر و دستانش از چند ناحیه شکسته بود ، ضمن اینکه آثار سوختگی بر بدن او کاملا مشهود بود و به قدری مضطرب و وحشت زده بود که قدرت تکلم و حرکت نداشت.

وی ادامه داد: بلافاصله کودک را برای انجام عمل جراحی به بیمارستان شهدای خلیج فارس انتقال دادیم و حالا پس از چند عمل جراحی کودک 5 ساله امکان تکلم و حرکت یافته است.

منوچهری با بیان اینکه هویت این کودک و والدینش مشخص نیست و تنها می دانیم نام اش "مبین" است و در بیمارستان تحت بستری و اقدامات درمانی قرار دارد، اظهار کرد: در شرایطی که اطلاع چندانی از خانواده مبین در دست نیست فعلا بهزیستی بوشهر سرپرستی او را برعهده گرفته و تا زمان بهبودی و سلامت کودک پرستار شخصی برای وی در نظر گرفته ایم.

وی در حالیکه کسب اطلاعات بیشتر درباره هویت کودک آزارها و اینکه تعداد آنها چند نفر بوده است را به حوزه انتظامی استان مربوط دانست و گفت: پرونده این حادثه به دادستانی استان ارجاع شده و در دست بررسی است.

منوچهری همچنین به خانواده ها توصیه کرد مراقب کودکان خود باشند و افزود: خانواده ها بهترین حامی برای کودکان خود هستند و باید نسبت به تامین سلامت جسمی و روحی کودکان خود حساس باشند.

وی تصریح کرد: گرچه ما در شهر بوشهر 2 مرکز برای نگهداری از کودکان خیابانی داریم و سایر شهرهای تابعه هم مراکزی را برای مراقبت و نگهداری دارند، اما اورژانس اجتماعی و تیم بهزیستی بوشهر به شدت به لحاظ امکانات در مضیقه است که امیدواریم مسئولان نگاه ویژه ای به این استان داشته باشند.

برچسب ها:
انتشار یافته: 18
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
14:59 - 1398/04/04
من دوشیفت کار میکنم و زن بچه هام کمتر می ببینم فقط فقط برای مایحتاج زندگی تامین بشن خدایا هیچ کودک و جوانی برای آرزوهای شیرین زندگیشون شرمنده نکن
Iran, Islamic Republic of
15:13 - 1398/04/04
این خبر از خیلی از مزخرفاتی که تو قسمت اخبار داغ میزارین مهم تره!!!
Iran, Islamic Republic of
15:27 - 1398/04/04
آدرس این کارواشو بدین من برم آتیشش بزنم
Iran, Islamic Republic of
15:49 - 1398/04/04
بارها و بارها توی فیلمها دیدیم که سگ ، گربه ،،،،،،، و حتی یک شیر از بچه بی پناه یه حیوونی دیگه مراقبت کرده

اینجور آدمها از اون حیوونهایی که ما میگیم وحشی هستن صد مراتب بیشتر وحشی ترن
Iran, Islamic Republic of
16:11 - 1398/04/04
از کارکنان کارواش تحقیق نکردند؟
بوی آزار وتجاوز میاد
Iran, Islamic Republic of
16:29 - 1398/04/04
چه مصیبتی برسر مملکت امده همه روزه
شاهد چنین مسائلی در شهرهای مختلف
هستیم.کاش برای همیشه ریشه کن شود.
Iran, Islamic Republic of
16:33 - 1398/04/04
عجب مملکتی ... به بچه پنج ساله رحم نمیکنیم .!!! اقایان کارشناس و روانشناس و مشاورین حقوق بگیر از دولت و تلویزیون و ... بیایید ریشه یابی کنید که چه اتفاق هولناکی افتاده که به این روز دچاریم ؟؟؟؟؟؟؟
Iran, Islamic Republic of
19:59 - 1398/04/04
... چرا اطلاعاتی ازآن حیوان صفتها ارائه نمی‌شود که کی هستند،
Iran, Islamic Republic of
21:14 - 1398/04/04
الهی دستش بشکنه هر کی این بچه معصوم رو شکنجه کرده
United Arab Emirates
23:24 - 1398/04/04
یعنی چی؟ آخه این چه رفتار وحشیانه ای هست که با یه طفل 5ساله میکنن؟ سقوط اخلاقی ایران حد ومرز نداره!درتمام زمینه های منفی اخلاقی ورفتاری داریم رکورد میزنیم. خدایا خودت عذاب رو براین ملت نازل بفرما!
Iran, Islamic Republic of
01:10 - 1398/04/05
اون ...ها رو ول کنید وسط میدون اصلی بوشهر و اجازه بدین ملت ادبشون کنند
Iran, Islamic Republic of
02:04 - 1398/04/05
وقتی میشنوم بچه ای مورد آزار و اذیت قرار گرفته حالم خیلی بد میشه و خانواده هایی که به هر دلیلی نمیتونن از کودک نگهداری کنند یا بچه دار نشن یا به بهزیستی بسپارند
Iran, Islamic Republic of
02:08 - 1398/04/05
چه پدر و مادر کثیفی که بچه کوچیک رو رها میکنن و از این پدر و مادر کثیفتر افراد کارواشی هسنند که بچه بی دفاع رو به این حال و روز انداختند
تورا بخدا این گرگهای انسان نما رو به اشد مجازات برسانید
Iran, Islamic Republic of
04:20 - 1398/04/05
متاسفانه سادیسم انسان آزاری در مردها به وفور یافت می شود
چه جنسی چه غیر جنسی
در ذات اکثر مردان بصورت نهفته وجود دارد
اونایی که نظر میزارن و در مورد آزار جنسی ..
پای حجاب را وسط میکشن
در جنایت مردها شریکن
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج