بررسی عملکرد دو بازیکن جدا شده استقلال
۸۷۸۷۲۵
۰۵ تير ۱۳۹۸ - ۱۱:۰۵
۶۹۵۹ 
دو بازیکنی که با نظر استراماچونی از استقلال جدا شدند، فصل گذشته روی هم ۱۲ بار به میدان رفتند و کمتر از ۷۰۰ دقیقه بازی کردند.

خبرگزاری مهر: میثم تیموری و فرشاد محمدی مهر مدافعان کناری تیم استقلال که فصل گذشته به این تیم پیوستند، امروز دریافت رضایتنامه از جمع آبی پوشان جدا شدند. تیموری و محمدی مهر در حالی با نظر استراماچونی از جمع آبی پوشان جدا شدند که عملکرد آنها به لحاظ آماری در فصل گذشته چندان جالب توجه نبود.

محمدی مهر

فرشاد محمدی مهر فصل گذشته ۹ بار در لیگ برتر برای استقلال به میدان رفت و جمع دقایق حضور وی در این تعداد بازی ۵۹۰ دقیقه بود.

محمدی مهر مقابل ذوب آهن، تراکتورسازی، پارس جنوبی جم، ماشین سازی، استقلال خوزستان، و سایپا در ترکیب ثابت قرار گرفت که به جز بازی مقابل پارس جنوبی، در ۵ بازی دیگر تمام ۹۰ دقیقه را در زمین حضور داشت.

محمدی مهر ۳ بار هم بعنوان بازیکن جانشین در بازی مقابل تیم‌های پیکان، صنعت نفت و باز هم صنعت نفت بعنوان بازیکن جانشین به میدان رفت.

بیشترین بازه زمانی استفاده از این بازیکن در هفته‌های اول تا ششم فصل گذشته بود که محمدی مهر در ۵ بازی از این ۶ هفته به میدان رفت. محمدی مهر در نیم فصل دوم تنها یکبار و آن هم در دیدار مقابل سایپا به میدان رفت که تمام ۹۰ دقیقه را در زمین حضور داشت.

میثم تیموری

آمار تیموری به مراتب ضعیف تر از محمدی مهر بود. مدافع چپی که فصل پیش را با استقلال بود، بعد از ۱۰ هفته نیمکت نشینی و سکو نشینی برای اولین بار در هفته یازدهم مقابل ماشین سازی بعنوان بازیکن جانشین به میدان رفت و در این بازی تنها ۷ دقیقه فرصت حضور در میدان پیدا کرد.

وی بعد از آن ۳ بازی دیگر روی نیمکت نشست و در هفته پانزدهم مقابل صنعت نفت به عنوان بازیکن جانشین به میدان رفت که در این بازی فقط ۳ دقیقه فرصت حضور در میدان پیدا کرد.

تیموری در فصل گذشته تنها یکبار در ترکیب ثابت آبی پوشان قرار گرفت و آن هم به هفته بیست و ششم و دیدار مقابل ماشین سازی باز می‌گردد که او ۹۰ دقیقه فرصت بازی پیدا کرد و این آخرین حضور وی در ترکیب آبی پوشان بود تا پرونده‌اش با ۱۰۰ دقیقه بازی برای استقلال بسته شود.

نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج