نظرسنجی فرانس فوتبال: «کوتینیو» در پاریس؟
۸۷۹۰۵۰
۰۶ تير ۱۳۹۸ - ۰۹:۵۶
۳۹۵۲ 
فرانس فوتبال از مخاطبانش خواسته در نظرسنجی این رسانه مبنی بر این که آیا پاری‎سن ژرمن باید کوتینیو را بخرد یا نه شرکت کنند.

خبرگزاری مهر: اگر تیم فوتبال پاری‌سن ژرمن تصمیم بگیرد فلیپه کوتینیو را از بارسلونا بخرد، موضوعی که اخیراً سوژه رسانه‌ها شده و بارها اخباری در مطبوعات مطرح دنیا درباره‌اش خوانده‌ایم، این تیم می‌تواند مطمئن باشد که هوادارانش هم با این انتقال موافق هستند.

در نظرسنجی‌ای که فرانس فوتبال اخیراً انجام داده است، از خوانندگان پرسیده شده دوست دارند تیمشان کوتینیو را به خدمت بگیرد یا نه و انتظار می‌رود هواداران پاری‌سن‌ژرمن بیشتر به این سوال پاسخ داده باشند. به هر حال در این نظرسنجی ۶۱ درصد به آمدن او به تیم پاریسی رأی داده و از این انتقال استقبال کردند.

اخیراً صحبت از انتقال احتمالی نیمار به بارسلونا و بازگشتش به تیم سابقش بسیار زیاد شده و بنا به ادعای مطبوعات باید منتظر چنین انتقالی باشیم. اما در بسیاری از مطالب اشاره به این موضوع شده که کوتینیو می‌تواند بخشی از پیشنهاد بارسلونا به غیر از پول برای راضی کردن پاری‎سن ژرمن برای بازگرداندن نیمار به بارسا باشد.

با وجود اینکه کوتینیو با حضورش در بارسلونا نتوانست انتظارات را برآورده کند، خیلی‌ها معتقدند او هنوز هم می‌تواند به روزهای اوج بازگردد و دوباره فرمی را به دست آورد که قبل از پیوستن به بارسلونا و زمان بازی کردنش در لیورپول داشت.

برچسب ها:
مطالب مرتبط
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج