پیروزی تیم ملی والیبال ایران مقابل صربستان
۸۷۹۴۸۲
۰۷ تير ۱۳۹۸ - ۱۹:۰۶
۱۸۵۸۰ 
تیم ملی ایران در نخستین بازی خود از هفته پنجم (پایانی دور مقدماتی) لیگ ملت‌های ۲۰۱۹ در بلغارستان سه بر یک صربستان را شکست داد تا به عنوان نخستین تیم راهی فینال این رقابت‌ها شود.

خبرگزاری ایسنا: تیم ملی ایران در نخستین بازی خود از هفته پنجم (پایانی دور مقدماتی) لیگ ملت‌های ۲۰۱۹ در بلغارستان سه بر یک صربستان را شکست داد تا به عنوان نخستین تیم راهی فینال این رقابت‌ها شود.

از ساعت ۱۸:۳۰ امروز (جمعه) ۷ تیر ماه ۱۳۹۸ تیم ملی والیبال ایران در نخستین بازی هفته پنجم (پایانی دور مقدماتی) لیگ ملت‌های ۲۰۱۹ در بلغارستان به مصاف تیم ملی صربستان رفت.

تیم ملی ایران با ترکیب میلاد عبادی‌پور، سعید معروف، سید محمد موسوی، امیر غفور، علی شفیعی، محمدرضا حضرت‌پور (لیبرو) و پوریا فیاضی بازی را آغاز کرد و تیم ملی صربستان نیز با ترکیب اوکولیچ، پتریچ، لازار، پکوویچ (لیبرو)، جووویچ، لوبوریچ و لیسیناچ به مصاف سرو قامتان ایران رفت.

پیروزی تیم ملی والیبال ایران مقابل صربستان

ست اول: ۲۵ - ۲۳ ایران

دو تیم به صورت پایا پای بازی را آغاز کردند، اما در ادامه این ایران بود که با سرویس خوب فیاضی دریافت صربستان را دچار مشکل کرد و ۴ - ۲ از حریف پیش افتاد.

در ادامه صرب‌ها عملکرد بهتری در خط سرویس داشتند تا بازی در امتیاز ۶ مساوی شود. در ادامه با به بیرون رفتن سرویس میلاد عبادی‌پور صربستانی‌ها ۸ - ۷ وقت استراحت فنی اول را کسب کردند. روی پاس‌های سرعتی سعید معروف دفاع صربستان بارها جا ماند اما عملکرد بازیکنان ایران در خط سرویس خوب نبود.

در حالی که صربستان فرصت افزایش اختلاف را داشت، پس از یک رالی زیبا ایران امتیاز ۱۲ را کسب کرد تا دو تیم در امتیازات ست نخست برابر باشند. در ادامه ایران توانست با سرویس‌های خوب عبادی‌پور ۳ پوئن متوالی را کسب کرده و ۱۶ - ۱۴ وقت استراحت فنی دوم را از آن خود کند.

با ورود دو تیم به زمین ایران عملکرد خوب خود در دریافت‌های اول را ادامه داد و در نهایت با درخشش محمد موسوی در حملات و خط سرویس، ۲۰ - ۱۷ از حریف پیش افتاد تا صرب‌ها درخواست وقت استراحت کنند.

با شروع مجدد بازی عملکرد صرب‌ها در زدن سرویس بهتر شده و با کسب ۳ امتیاز متوالی بازی را در امتیاز ۲۱ به تساوی کشاندند تا کولاکوویچ درخواست وقت استراحت کند.

با ورود دو تیم به زمین عملکرد خوب ایران در دریافت اول و دفاع روی تور بهتر شد و ۲۳ - ۲۱ از صربستان پیش افتاد. ایران اختلاف دو امتیازی را حفظ کرده و ۲۵ - ۲۳ ست نخست بازی را با برتری پشت سر گذاشت.

پیروزی تیم ملی والیبال ایران مقابل صربستان

ست دوم: ۲۵ - ۲۵ مساوی

با شروع ست دوم صرب‌ها عملکرد بهتری در زدن سرویس داشتند و ۳ - ۲ از ایران پیش افتادند. با سرویس‌های خوب فیاضی ایران در امتیاز ۶ بازی را به تساوی کشاند. وقت استراحت فنی اول این ست با امتیاز ۸ - ۷ به سود صرب‌ها کسب شد.

با ورود مجدد تیم‌ها به زمین صرب‌ها با دو امتیاز از ایران پیش افتادند، اما با دو اشتباه بازیکنان صرب در زدن سرویس و دفاع روی تور بازی در امتیاز ۱۰ مساوی شد. با درخشش امیر غفور در خط سرویس، ایران ۱۵ - ۱۳ از بلغارستان پیش افتاد و در ادامه هم توانست ۱۶ - ۱۴ وقت استراحت فنی دوم را از آن خود کند.

با ورود دو تیم به زمین ایران توانست فاصله دو امتثیازی را ایجاد کند اما در ادامه صربستان با دو امتیاز از ایران پیشی گرفت. در امتیاز ۲۳ ایران بازی را به تساوی کشاند تا دو تیم به صورت پایا پای تا امتیاز ۲۵ پیش بروند. در ادامه صربستان توانست با کسب دو امتیاز متوالی ۱۶ - ۲۸ ست دوم بازی را با پیروزی پشت سر بگذارد.

ست سوم: ۲۵ - ۲۲ ایران

با شروع بازی در ست سوم، صرب‌ها عملکرد خوب خود در زدن سرویس را ادامه داده و ۴ - ۳ از ایران پیش افتادند. در ادامه این ایران بود که عملکرد بهتری در دریافت اول و زدن سرویس توسط موسوی داشت و ۸ - ۵ وقت استراحت فنی اول را از آن خود کرد.

با تک دفاع فوق‌العاده شفیعی و به بیرون رفتن آبشار بازیکن صربستان، فاصله دو تیم به ۵ امتیاز افزایش یافته و ایران ۱۰ - ۵ از حریف پیش افتاد تا صرب‌ها درخواست وقت استراحت کنند. صرب‌ها با کسب ۳ امتیاز متوالی فاصله را کاهش دادند، اما با درخشش بازیکنان ایران در دریافت‌های اول و در خط حمله، ایران فاصله را به ۶ امتیاز افزایش داده و ۱۶ - ۱۰ وقت استراحت فنی دوم را هم از آن خود کرد.

با ورود دو تیم به زمین خط حمله تیم صربستان با درخشش لیسیناچ خطرناک‌تر شد، اما ایران همچنان ۱۹ - ۱۵ برتری خود را حفظ کرد. در ادامه صربستان با درخشش لیسیناچ فاصله را به ۳ امتیاز کاهش داد تا در امتیاز ۲۰ - ۱۷ کولاکوویچ درخواست وقت استراحت کند.

با سرویس خوب امیر غفور پس از دریافت ضعیف بازیکنان صربستان توپ به زمین ایران بازگشت تا معروف با یک جای خالی ایران را ۲۳ - ۱۹ پیش انداخته و اختلاف را به ۴ امتیاز افزایش دهد. صرب‌ها با کسب دو امتیاز متوالی فاصله را کاهش دادند تا در امتیاز ۲۴ - ۲۲ کولاکوویچ در خواست وقت استراحت کند. با ورود دو تیم به زمین روی حرکت سرعتی معروف و موسوی ایران ۲۵ - ۲۲ ست دوم بازی را برد تا مجموعاً دو بر یک از صربستان پیش بیافتد.

ست چهارم: ۱۶ - ۱۵ ایران

با شروع بازی در این ست با سرویس‌های خوب کریسمانوویچ صربستان ۳ بر صفر از ایران پیش افتاد، اما با درخشش موسوی در دفاع روی تور ایران فاصله را به یک امتیاز کاهش داد. در ادامه ایران همچنان با به کارگیری سرعت در خط حمله بازی را در امتیاز ۷ به تساوی کشاند، اما این تیم صربستان بود که ۸ - ۷ وقت استراحت فنی اول را از آن خود کرد.

با شروع مجدد بازی دو تیم به صورت پایا پای پیش رفتند تا اینکه صرب‌ها ۱۲ - ۱۱ از ایران پیش افتادند. در نهایت ایران برای اولین در این ست با امتیاز ۱۴ - ۱۳ از صربستان پیش افتاد. پس از یک رالی زیبا که ۱۴ ثانیه طول کشید، ایران ۱۶ - ۱۵ وقت استراحت فنی دوم را از آن خود کرد.

با ورود دو تیم به زمین ایران با درخشش میلاد عبادی‌پور در دریافت‌های اول و هنرمندی معروف دردادن پاس‌های سرعتی، فاصله را به دو امتیاز افزایش داده و ۱۹ - ۱۷ از صربستان پیش افتاد.

با درخشش غفور در خط سرویس فاصله دو تیم به ۳ امتیاز رسید تا سرمربی صربستان در خواست وقت استراحت کند. با شروع مجدد بازی درخشش موسوی در دفاع روی تور ادامه داشت تا اینکه ایران ۲۵ - ۱۹ صربستان را در ست چهارم شکست داده و در مجموع ۳ بر یک پیروز این بازی شد.

مطالب مرتبط
انتشار یافته: 12
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
19:28 - 1398/04/07
چرا نتایج آنلاین بازیا رو نمیذارین؟!
Iran, Islamic Republic of
19:33 - 1398/04/07
ازبس صحنه های تکراری نشون دادید خسته نشدید؟نصف بازی صحنه ی آهسته بود.
Iran, Islamic Republic of
20:57 - 1398/04/07
بدون هیچ اما اگر بردیم ایوووووووووول
تـــــــــــبـــــــــریڪ به ایران ایرانی
لنگیا یاد بگیرید بدون هیج لجن بازی
پاسخ ها
سعید
Iran, Islamic Republic of
۰۰:۴۳ - ۱۳۹۸/۰۴/۰۸
پمادبدم هنوز سوختگی تموم نشده
سعید
Iran, Islamic Republic of
۰۰:۴۳ - ۱۳۹۸/۰۴/۰۸
پمادبدم هنوز سوختگی تموم نشده
United Arab Emirates
21:00 - 1398/04/07
عشقن بچه های والیبال
خسته نباشین بهترینای ایران❤❤❤❤❤❤❤
لقب نسل طلایی والیبال ایران فقط فقط زیبنده شماهاست
Iran, Islamic Republic of
21:04 - 1398/04/07
ایران در مقابل صربستان خیلی خوب بازی کرد وتوانست 3بر1صربستان را شکست بدهد
Iran, Islamic Republic of
21:05 - 1398/04/07
خدارو شکر بریدم ب‌ نظرم برای بازی‌های بعد باید بچها استراحت داد و ریکاوریشون کرد.چون بازی‌های بي نهایت سختی در پيش داریم.
Iran, Islamic Republic of
21:09 - 1398/04/07
مباااااااارکهههه هورااااااا
خداقوت بچه های والیبال.گل کاشتین گل کاشتین گل کاشتین
ممنون از همتون که اسم ایران و ایرانی رو تو کشورای دیگه بالا بردین...به امید پیروزیای بعدی
Iran, Islamic Republic of
22:52 - 1398/04/07
خوشحالم شدم اما مهم اخرش هست کاربر عالیس با کینه پرسپولیس ....! این والبیال هست دلت رو صاف و بخاط افکار تو مدام به به وچه چه بوده اخرش ! ای کاش و اما واگر ها شروع میشود . کینه و بخل و حسادت را کنار بزار عقده اقتدار پرسپولیس شما رو دیوانه کرده و کله تون پوک ! متاسفم براتون
Iran, Islamic Republic of
00:22 - 1398/04/08
درود و خسته نباشید به بلند قامتان والیبال ایران
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج