یوونتوس با استخدام ساری انقلاب کرده است!
۸۷۹۷۶۴
۰۸ تير ۱۳۹۸ - ۱۹:۵۶
۳۶۳۱ 
آریگو ساکی:
آریگو ساکی، سرمربی ایتالیایی و پرافتخار سابق میلان، به بررسی نقاط مثبت و منفی سرمربی جدید یوونتوس پرداخت.

ورزش سه: آریگو ساکی، سرمربی ایتالیایی و پرافتخار سابق میلان، به بررسی نقاط مثبت و منفی سرمربی جدید یوونتوس پرداخت.

مائوریتسیو ساری مدتی قبل به عنوان سرمربی جدید یوونتوس انتخاب شد و آریگو ساکی اگرچه معتقد است او به خوبی قادر به ارتباط برقرار کردن با بازیکنانش نیست، اما یک سرمربی مناسب برای بیانکونری محسوب می شود و این باشگاه با انتخاب او در فوتبال ایتالیا انقلاب کرده است.

یوونتوس با استخدام ساری انقلاب کرده است!

آریگو ساکی گفت: "مشکلات در بدو ورود ساری به رختکن یوونتوس اجتناب ناپذیر است زیرا همیشه ایده و طرح های او از سوی بازیکنان پذیرفته نمی شود. باشگاه وظیفه دارد که از مربی خود حمایت کند، همانطور که سیلویو برلوسکونی در سال های دهه 80 و در بدو حضور من در میالان از من حمایت کرد.

در هر حال من اعتقاد دارم که آندره آینلی، رئیس باشگاه یوونتوس با استخدام ساری یک حرکت شگفت انگیز انجام داده است. آنیلی یک انقلاب واقعی ایجاد کرده که می تواند به نفع تمام فوتبال ایتالیا باشد، این انتخاب یک پیشرفت فرهنگی بزرگ است.

وقتی شما ساری را جذب می کنید، یعنی شما می خواهید با ارائه یک فوتبال زیبا و مملو از احساسات قهرمان شوید. شاید ساری قادر به برقرار کردن ارتباط مناسب نباشد، اما شما باید هر چه وی می گوید را در زمین پیاده کنید. اما علیرغم داشتن این صفت نیز ساری انسانی خوب و صادق است که همه چیز را در روی شما می گوید.

اگر آنیلی و دیگران در این باشگاه کاملا در مورد انتخاب ساری متقاعد شده اند، یوونتوس تحت هدایت او می تواند همه را برای مدتی طولانی سرگرم کند."

مطالب مرتبط
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج