۵میلیون تن کالای اساسی در بنادر وجود دارد
۸۸۰۵۴۶
۱۰ تير ۱۳۹۸ - ۲۰:۰۱
۷۵۵۳ 
وزیر کشور:
وزیر کشور گفت: ۵ میلیون تن کالای اساسی در بنادر داریم و این نشان دهنده آن است که در واردات کالاهای اساسی مشکلی نداریم.

خبرگزاری مهر: عبدالرضا رحمانی فضلی وزیر کشور عصر امروز در بیست و هشتمین جلسه ستاد اطلاع رسانی و تبلیغات اقتصادی کشور که در وزارت کشور برگزار شد، اظهار کرد: در این جلسه که به صورت مستمر و هفتگی برگزار می‌شود تصمیمات خوبی در حوزه اقتصادی و کالاهای اساسی مردم گرفته شد.

وی افزود: در حوزه خرید گندم، دغدغه و نگرانی نواریم ولی در حوزه پرداخت آن با مشکل مواجه هستیم که به نهادهای مربوطه گفته ایم نظارت‌ها و پیگیری‌هایشان را بیشتر کنند.

۵میلیون تن کالای اساسی در بنادر وجود دارد

وزیر کشور ادامه داد: پیمانکارانی که طلب داشتند قرار شد تا سازمان برنامه و بودجه آمار و اسامی دقیقشان را استخراج کند و در جلسه بعدی یک گزارش کامل به ما ارائه دهند تا ما بتوانیم تصمیمی برای پرداخت طلبشان بگیریم.

رحمانی فضلی تصریح کرد: بحث دیگر، بحث رسوب گذاری کالا در بنادر بود که در این جلسه به آن پرداختیم. اکنون ما ۵ میلیون کالا در بنادر به صورت دپو داریم.

وزیر کشور گفت: در بحث واردات کالاهای اساسی مشکلی نداریم و در این جلسه تاکید شد سرعت عمل بیشتری برای ترخیص این کالاها از بنادر و گمرک داشته باشیم.

وی افزود: در رابطه با دارو تصمیمات مهمی گرفته شد و قرار شد نظارت دقیقی بر توزیع و اطمینان از بابت اینکه به دست اهلش برسد، انجام شود.

رحمانی فضلی گفت: مبحث دیگری که در این جلسه بررسی کردیم بحث کاغذ بود. یک سری کاغذ در انبارها داریم و یک سری هم باید وارد کنیم. من تاکید کردم که تمام اقدامات تا قبل از آغاز سال تحصیلی انجام شود و در آغاز سال تحصیلی در این زمینه مشکلی نداشته باشیم.

وزیر کشور افزود: همچنین تاکید شد افزایش قیمت در زمینه کاغذ نداشته باشیم و این موضوع را قرار است به سازمانها و دستگاه‌های هماهنگ کننده اعلام کنیم.

وی خاطرنشان کرد: بحث دیگری که به غیر از دستگاه‌ها، مردم هم گزارش‌های بسیاری به ما داده اند بحث دست فروشان و کودکان کار بود. گزارش‌های زیادی را در این زمینه داشته ایم و قرار است اقدامات خوبی را با همکاری استانداری، شهرداری، ناجا و بهزیستی انجام دهیم.

وزیر کشور در پایان گفت: کارهای انجام شده در زمینه مقابله با دست فروشان و کودکان کار تا امروز مطلوب نبوده و باید پیگیری بیشتری شود.

برچسب ها:
انتشار یافته: 10
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
20:20 - 1398/04/10
ی نفر از مسولین محترم دولت برای مردم شفاف سازی کنه و توضیح بده چرا قیمت اجناس هر روز داره افزایش پیدا میکنه آیا با افزایش 18 درصدی حقوقها میشه از پس تورم 600 درصدی بر اومد . ما انسانیم و در برابر خانواده پاسخگو
Iran, Islamic Republic of
20:22 - 1398/04/10
بزرگترین آفت برای هر جامعه ای یاس و ناامیدی مردم است و این مردم هستن که پایه و ستون اصلی یک کشور هستن اگر کانون خانواده از هم بپاشه یعنی مصادف است با نابودی کشور
Iran, Islamic Republic of
20:24 - 1398/04/10
متاسفانه مسولین دولت و وزرا اصلا بفکر مردم نیستن . ی عده خاص روز به روز دارن چاق و چله تر میشن و اکثریت مردم فقیر و فقیرتر و مفنای این مسایل یعنی افول و نابودی اکثریت مردم
Iran, Islamic Republic of
20:25 - 1398/04/10
اقایون مدیران دولتی چون خودشون حقوقهای کلان میگیرن و با سرمایه گذاریهایی که کردن اصلا فقر و بی پولی مردم را احساس نمیکنن
Iran, Islamic Republic of
20:26 - 1398/04/10
اکثر مدیران و ثروتمندان و سلبریتی ها دو تابعیتی هستن و اصلا نگران اوضاع اقتصادی و وضعیت مردم و کشور نیستن
Iran, Islamic Republic of
20:49 - 1398/04/10
به امید خلاص شدن از شر تو کابینه وشیخ تبخیر امید!؟
Iran, Islamic Republic of
22:21 - 1398/04/10
چه دردی از ما دوا میکنه وقتی با قیمتهای غیر واقعی میریزید تو بازار فقط جیب بعضی هارو چاق میکنه
Iran, Islamic Republic of
23:55 - 1398/04/10
مگه دروغ قحطیه که این همه دروغ میگین
پاسخ ها
ش
Iran, Islamic Republic of
۱۲:۴۵ - ۱۳۹۸/۰۴/۱۲
پنج میلیون تن میشود 5000000000کیلو گرم .پس کاهش قیمت کو دروغگو.
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج