محاکمه مجدد دختری که پسر پولدار را کشت
۸۸۰۷۴۸
۱۱ تير ۱۳۹۸ - ۱۱:۳۰
۱۵۰۳۴ 
دو سال قبل، مردی به مأموران پلیس خبر داد فرزند جوانش به نام آرش از خانه خارج شده و دیگر برنگشته ‌است. وقتی تحقیقات درباره این جوان آغاز شد مأموران متوجه شدند او به خانواده‌اش گفته برای دیدار یکی از دوستانش می‌رود و زود برمی‌گردد، اما دیگر خبری از او نشده و تلفنش را هم جواب نداده است تا اینکه فردی با خانواده آرش تماس گرفته و درخواست پول کرده ‌است.

شرق نوشت: دو سال قبل، مردی به مأموران پلیس خبر داد فرزند جوانش به نام آرش از خانه خارج شده و دیگر برنگشته ‌است. وقتی تحقیقات درباره این جوان آغاز شد مأموران متوجه شدند او به خانواده‌اش گفته برای دیدار یکی از دوستانش می‌رود و زود برمی‌گردد، اما دیگر خبری از او نشده و تلفنش را هم جواب نداده است تا اینکه فردی با خانواده آرش تماس گرفته و درخواست پول کرده ‌است.

چند روز بعد از این حادثه، مأموران تکه‌های جسدی را در تهران پیدا کردند که بعد از جمع‌آوری آنها مشخص شد، جسد متعلق به آرش است. پلیس خط تلفن آرش را بررسی کرد و متوجه شد این جوان با دختری به نام کیانا ارتباط داشت. با شناسایی کیانا و بازداشت او مشخص شد این دختر و مادرش در قتل آرش دست داشتند.

کیانا به مأموران گفت: در دوردورهای شبانه با مقتول آشنا شدم و بعد از آن با هم دوست شدیم. از آنجا که او پسر یکی از ثروتمندان شهر بود با مادرم نقشه کشیدیم تا او را گروگان بگیریم و در مقابل آزادی‌اش از خانواده‌اش اخاذی کنیم. با آرش تماس گرفتم و گفتم مادرم می‌خواهد او را ببیند و به خانه دعوتش کردم. وقتی آمد در نوشیدنی او مقداری داروی خواب‌آور ریختیم. مادرم کارت‌های بانکی او را خواست اما آرش مقاومت کرد و بعد هم مادرم او را به قتل رساند.

مادر دختر جوان نیز در بازجویی‌ها گفت: قتل کار من بود و نقشه چنین کاری را من ریختم. دخترم به من گفته بود با مردی دوست شده که یک ماشین شاسی‌بلند و گران‌قیمت دارد. به دخترم گفتم او را به خانه بیاورد بعد مسمومش کردیم و کارت عابربانکش را گرفتیم، اما او رمز را اشتباهی گفته بود و دلیل اصلی که باعث شد او را بکشیم همین رمز اشتباهی بود، وگرنه هدف اصلی ما رسیدن به 500 میلیون تومان پول بود که خانواده‌اش در ازای آزادی او باید پرداخت می‌کردند. ما سه روز او را در خانه خود نگه داشتیم. دائم به او می‌گفتیم که رمز کارتت را بگو، اما او نمی‌گفت.

عصبانی شدیم و با اتوی داغ شکنجه‌اش کردیم، چون می‌خواستیم وادارش کنیم رمز را بگوید اما نمی‌گفت. از طرف دیگر، خانواده‌اش نیز در پرداخت نیم میلیارد تومان پول تعلل می‌کردند و قصد داشتند با اطلاع به پلیس ما را پیدا کنند تا اینکه بالاخره عصبانی شدیم و با کشیدن کیسه پلاستیکی روی سرش او را خفه کردیم. بعد از سه روز وقتی دیدم جسد در حال متعفن‌شدن است، او را تکه‌تکه کردیم و در ادامه نیز تکه‌های جسد را بسته‌بندی کرده و داخل ساکی گذاشتیم و در جاده هراز رها کردیم و چاقو و ساطور را نیز در قلعه‌حسن‌خان انداختیم.

مأموران در ادامه تحقیقات متوجه شدند این زن در شهر اصفهان هم تحت تعقیب ‌است و در آنجا از مرد دیگری کلاهبرداری ‌و به تهران فرار کرده بود.

پرونده پس از اعترافات متهمان و صدور کیفرخواست به شعبه دوم دادگاه کیفری ارسال شد، اما هنوز کارهای مقدماتی انجام نشده بود که زن میان‌سال در زندان به دلیل بیماری فوت کرد؛ به این ترتیب، پرونده با یک متهم در شعبه 2 دادگاه کیفری استان تهران رسیدگی شد. در ابتدای جلسه رسیدگی کیفرخواست علیه این دختر خوانده شد سپس اولیای‌دم درخواست قصاص کردند.

در ادامه، دختر جوان پشت میز محاکمه ایستاد و در شرح ماجرا گفت: از وقتی مادرم در جریان دوستی من با مقتول قرار گرفت از من خواست که او را به خانه ببرم. ما قبلا نیز با همین شیوه از یک مرد دیگر 60 میلیون تومان اخاذی کرده بودیم. مادرم دائما در گوشم زمزمه می‌کرد که باید خانه بخریم و به پول نیاز داریم، برای همین این نقشه را کشید. من در این سه روز فقط دست‌وپای مقتول را بستم و حتی وقتی که کیسه پلاستیکی را مادرم برسرش کشید تا خفه‌اش کند، من آن را پاره کردم تا نفس بکشد اما روز بعد دیدم مادرم گریه می‌کند، از او پرسیدم چه شده، گفت پسرجوان فوت کرده است. آن لحظه بود که متوجه شدم مادرم با کیسه پلاستیکی او را کشته است.

دختر جوان در آخرین دفاع خود به قضات گفت: من قصد کشتن او را نداشتم و تنها انگیزه‌ام اخاذی بود.

پس از این اظهارات قضات با اعلام ختم جلسه برای صدور حکم وارد شور شدند و متهم را به 10 سال حبس محکوم کردند. این رأی مورد اعتراض طرفین پرونده قرار گرفت و دیوان عالی کشور رای صادره را نقض کرد. با توجه به نقض رأی، پرونده برای رسیدگی مجدد به شعبه هم‌عرض ارسال شد و دختر جوان به زودی در شعبه 9 دادگاه کیفری استان تهران پای میز محاکمه می‌رود.

برچسب ها:
انتشار یافته: 34
در انتظار بررسی:0
Belgium
11:37 - 1398/04/11
لا اله الا الله .....خدایا فرشتگانت که علم غیب نداشتند ولی از کجا میدانستند بشری که خلق میکنی دست به آدم کشی میزتد و در روی زمین فساد میکند ؟
Iran, Islamic Republic of
11:41 - 1398/04/11
حیف واژه مقدس مادر روی این عفریته گذاشت
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۰۷:۵۸ - ۱۳۹۸/۰۴/۱۲
مادر مقدس نیست
Iran, Islamic Republic of
11:51 - 1398/04/11
وای خدایا آدما چقدر بی رحم شدن،به خاطر پول جوان مردمو کشتن،چقدر دردناک
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۳:۳۲ - ۱۳۹۸/۰۴/۱۱
اینا بدون محاکمه باید اعدام بشن. چه فرقی میکنه مادر یا دختر. دوتاشون نقش قتل راکشیدن وعملی کردن خاک عالم برسرت بیرزن خرفت. خواستی خونه بخری دم مرگت
United Arab Emirates
12:15 - 1398/04/11
دوره های شبانه! اونوقت یعنی چیه معنیش؟؟؟؟
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۰۰:۲۴ - ۱۳۹۸/۰۴/۱۲
دوردورهای شبانه نه دوره های شبانه یعنی شبها با ماشین تو خیابونا فقط دور میزدن وقت گذرونی میکردن دوست من
Iran, Islamic Republic of
12:22 - 1398/04/11
این دختر کثیف باید نابود بشه
پاسخ ها
عباسی
Iran, Islamic Republic of
۱۴:۵۰ - ۱۳۹۸/۰۴/۱۱
آفرین
Iran, Islamic Republic of
12:35 - 1398/04/11
بخاطرفقر چه جرم وجنایت هایی که نمیشود؟خوشابه حال دولتمردان
Iran, Islamic Republic of
12:37 - 1398/04/11
این دختر ومادر را باید در ملا عام به دو شقه تقسیم گرد کثافتها جوان بد بخت را کشتید چه نقشه هایی که می خواهیم خانه دار شیم
Iran, Islamic Republic of
12:39 - 1398/04/11
عزیزان اگر وضع مالی مناسبی دارید زود جهت ازدواج درست و مناسب برای فرزندانتان اقدام کنید تا در دام چنین اهریمن هایی گرفتار نشوند
Iran, Islamic Republic of
12:54 - 1398/04/11
در کشور ما خیلیا به دلیل،فقر و تنگدستی مشکلاتی دارند دلیل نمیشه که ادم بکشیم بخاطر پول و خانواده ای رو عزادار کرد
Canada
12:58 - 1398/04/11
زن به این سنگدلی ندیده بودیم
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۰۷:۵۸ - ۱۳۹۸/۰۴/۱۲
ولی مرد زیاد دیدیم
Canada
12:58 - 1398/04/11
زن به این سنگدلی ندیده بودیم
Iran, Islamic Republic of
13:48 - 1398/04/11
خاک بر سر جفتتون دختره با خیال راحت میگه با یک پسر پولدار دوست شدم انگار با هم ازدواج کردن
Iran, Islamic Republic of
13:49 - 1398/04/11
دختره صددر صد باید اعدام شود از کجا معلوم این جرسومه فساد فردا شوهر نکند و بچه هایش جانی نشوند
Iran, Islamic Republic of
13:58 - 1398/04/11
از اونجا که ادم پولداری بوده ناراحت نشدم و خوبه که از تعداد پولدارها کم بشه
پاسخ ها
محمد
Iran, Islamic Republic of
۰۸:۲۱ - ۱۳۹۸/۰۴/۱۲
بعضی ها چه عقده ها و کینه ای نسبت به افراد پولدار دارن،، این خودش مریضیه
آدولف هیتلر ( وطن پرست )
Iran, Islamic Republic of
۱۵:۳۸ - ۱۳۹۸/۰۴/۱۲
چون هیچکس از راه حلال پولدار نمیشه
Iran, Islamic Republic of
14:58 - 1398/04/11
لطفا هرچه زودتر این دو قاتل بیرحم‌ .مادر و دختر قاتل را اعدام کنید.!!!!!
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۰۱:۰۸ - ۱۳۹۸/۰۴/۱۲
گفته مادره توی زندان به علت بیماری فوت کرده قربون خدا برم توی همین دنیا جوابشو داده
Iran, Islamic Republic of
15:19 - 1398/04/11
چقدر نامرد بودن بیچاره پسره
Iran, Islamic Republic of
15:42 - 1398/04/11
دشمن دردرون ایران هست ومنوتوغافل ازاین موضوع!یادتان باشددرانزمانیکه انسان گذشت اینسان نبود!؟؟!که الان هست!؟متلسفم برای ایران ایرانی وزنان ومادران ودختران ایرانی!؟
Iran, Islamic Republic of
18:18 - 1398/04/11
چقدر راحت میگه از یکی دیگه م اینجوری ۶۰ میلیون گرفتیم ! این دیگه به فقر ربطی نداره گفته برا ولگردی وخوشی زیادی .... با این روش و شنکجه با اتوی داغ و دقیق هم مثله کرده با ساطور ! یکی دونفر میگن فقر !
Iran, Islamic Republic of
21:17 - 1398/04/11
همه این ها ریشه در اقتصاد بی در و پیکر و خشن و نا عادلانه این مملکت داره یه مستاجر هر سال موقع تمدید یا تعویض منزل صد بار میمیره و زنده میشه
Iran, Islamic Republic of
21:47 - 1398/04/11
بعدمیگن آمریکاییها سنگدل هستن !این خانم صدتا یانکی ونازی راتوجیب بغلش گذاشته جالبه که به ۱۰سال حبس محکوم شده که مطمئنا بادوتاعفومیادبیرون وزندگی کثیفش روادامه میده!!!
Iran, Islamic Republic of
00:27 - 1398/04/12
ده سال خيلي کمه واسه قتل
-
01:10 - 1398/04/12
وااااای خدا، طفلی پسره چه زجری کشیده...خفه شدن یکی از بدترین مرگاست، چون تدریجیه
Iran, Islamic Republic of
01:10 - 1398/04/12
چطورتونسته‌تکه‌تکه‌اش‌کندوای‌خدا
Iran, Islamic Republic of
15:35 - 1398/04/12
اِاِاِاِاِاِ.....،دختر پسر پولدارو که نمی کشه، میره رنش میشه.
Singapore
23:48 - 1398/04/12
چرا باید او زندابرود شیطان بزرگ این باید دارش بزنند خوب وقتی قانون قاطع نداریم که بااین بی ناموسها دست به این کارهای زشت نزنند ازخدا که نمیترسند شاید ترس از قانون مانع اینگون جنایتها باشیم
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج