سامسونگ به دروغگویی متهم شد
۸۸۱۸۱۵
۱۴ تير ۱۳۹۸ - ۱۳:۱۸
۴۸۷۰ 
شرکت سامسونگ از سوی کمیسیون حمایت از مصرف کنندگان استرالیا متهم به گمراه کردن صاحبان تلفن های گلکسی شده است چرا که این کمیسیون معتقد است گوشی سامسونگ نسبت به آب از مقاومت کافی برخوردار نیست.

انتخاب: شرکت سامسونگ از سوی کمیسیون حمایت از مصرف کنندگان استرالیا متهم به گمراه کردن صاحبان تلفن های گلکسی شده است چرا که این کمیسیون معتقد است گوشی سامسونگ نسبت به آب از مقاومت کافی برخوردار نیست.

کمیسیون حمایت از مصرف کنندگان استرالیا معتقد است که شرکت سامسونگ در خصوص مقاومت در برابر آب اغراق کرده است. سامسونگ از سال 2016 مدعی شده که گوشی های هوشمند این شرکت در محیط هایی مثل استخر و حتی اقیانوس دوام می آورند.

اکنون کمیسیون حمایت از حقوق مصرف کنندگان استرالیا ادعا می کند آگهی های سامسونگ تلفن های گلکسی را به شکلی نادرست و گمراه کننده تبلیغ می کند. جالب است بدانید این پرونده بر اساس بررسی بیش از 300 آگهی انجام شده است. گوشی های مختلف گلکسی با عنوان مقاومت در برابر آب IP68 تبلیغ می شوند، به این معنی که می توانند در آب هایی به عمق 1.5 متر به مدت 30 دقیقه دوام بیاورند.

اما کمیسیون حمایت از حقوق مصرف کنندگان معتقد است این گوشی تمام ادعاهای گلکسی درباره مقاومت در برابر آب را پوشش نمی دهد و در تبلیغات خود صحنه هایی را نشان می دهد که از اساس دروغین است. به نظر می رسد بخش بازاریابی شرکت سامسونگ مهمترین بخشی است که باید در این پرونده جوابگو باشد و باید دید این بخش چگونه خواهد توانست از پس اتهامات مطرح شده بر بیاید.

برچسب ها:
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج