ناراحتی آژاکس از یووه به نفع بارسا می‌شود؟
۸۸۱۸۷۳
۱۴ تير ۱۳۹۸ - ۱۶:۴۶
۱۱۶۷۳ 
نشریه اسپانیایی اسپورت ادعا کرد که مدیران آژاکس از رفتار یوونتوسی ها در جریان مذاکرات برای انتقال ماتیس ده لیخت ناراحت هستند و این می تواند به سود بارسلونا تمام شود.

ورزش سه: نشریه اسپانیایی اسپورت ادعا کرد که مدیران آژاکس از رفتار یوونتوسی ها در جریان مذاکرات برای انتقال ماتیس ده لیخت ناراحت هستند و این می تواند به سود بارسلونا تمام شود.

ده لیخت که یکی از ارکان اصلی آژاکس از فصل اخیر بود، با یووه به توافق شخصی رسیده اما باشگاه تورینی هنوز پیشنهاد قابل توجهی به آژاکس ارائه نکرده است.

اکنون اسپورت ادعا کرد که یوونتوسی ها نگران هستند که با این شرایط، بارسا بار دیگر برای خرید ده لیخت دست به کار شود و این مدافع 19 ساله را به خدمت بگیرد.

این نشریه همچنین خبر داده که آژاکسی ها برای فروش ده لیخت موضع بسیار سختی گرفته اند و پیش از یوونتوس، با مدیر برنامه های این بازیکن، مینو رایولا، وارد مذاکره شده اند.

ناراحتی آژاکس از یووه به نفع بارسا می‌شود؟

آژاکس برای فروش ده لیخت دو پیشنهاد بهتر از پاری سن ژرمن و بارسلونا دریافت کرده بود که آخرین آن پیشنهادی 70 میلیون یورویی از باشگاه کاتالانی بود اما خود این بازیکن ترجیح می دهد راهی یووه شود.

او نمی خواهد در بارسا و پاری سن ژرمن نیمکت نشین شود و احساس می کند در یوونتوس فرصت بیشتری برای قرار گرفتن در ترکیب اصلی خواهد داشت.

برچسب ها:
انتشار یافته: 1
در انتظار بررسی:0
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج