بیانی: توقع قهرمانی از استراماچونی نداریم
۸۸۲۰۱۷
۱۵ تير ۱۳۹۸ - ۰۹:۲۶
۴۶۶۵ 
شاهین بیانی پیشکسوت تیم فوتبال استقلال تهران گفت: ما توقع قهرمانی از استراماچونی نداریم، اما توقع داریم استقلال فوتبال زیبایی ارائه کند.

خبرگزاری میزان: شاهین بیانی درباره حضور آندره‌آ استراماچونی در استقلال اظهار داشت: استراماچونی مربی اروپایی است و نسبت به فوتبال ما شناخت ندارد، باید به او زمان دهیم تا با استقلال آشنا شود. امیدوارم خیلی زود این اتفاق بیفتد.

وی افزود: با توجه به هزینه‌هایی که برای آوردن استراماچونی صورت گرفته، امیدوارم تغییر و تحولات به سود استقلال رقم بخورد. بهترین ساختار دفاع در ایتالیا بوده و با حضور استراماچونی امید داریم که عملکرد دفاعی استقلال طوری باشد که با هر حمله روی دروازه هوادار نگران نشود. از طرفی، استراماچونی می‌تواند در استقلال فوتبال هجومی را نشان دهد. ما توقع قهرمانی از استراماچونی نداریم، اما توقع داریم استقلال فوتبال زیبایی ارائه کند.

پیشکسوت تیم استقلال در خصوص جدایی بازیکنانی مثل پژمان منتظری و مهدی رحمتی گفت: از رحمتی به خاطر سال‌هایی که در استقلال زحمت کشید، تشکر می‌کنم. رحمتی بازیکن باهوشی است و می‌دانست بودنش به استقلال لطمه می‌زند و بهترین تصمیم را گرفت و از این تیم جدا شد. شاید به دلیل اینکه رحمتی استقلال را دوست داشت، چنین تصمیمی را گرفت.

بیانی در مورد بحث بازگشت رحمتی به استقلال تصریح کرد: فکر نمی‌کنم این اتفاق بیفتد و رحمتی به استقلال برگردد. مگر استقلال فصل گذشته با آن همه بازیکن چه نتیجه‌ای گرفت. بزرگی به این نیست که حتما بازیکن سابقه داشته باشد. بزرگی یک تیم این است که از حواشی دور شود و تیم داخل زمین مشکل نداشته باشد. امیدوارم دیگر بازیکنان درگیر حواشی نشوند.

وی در پایان خاطرنشان کرد: توقع من از بازیکنان باتجربه فعلی استقلال این است که بازیکنان جدیدی را که به این تیم اضافه شده‌اند، توجیه کنند که وارد چه تیم پرافتخاری شده‌اند. این مسئله خیلی مهم است که بازیکنان جدید بدانند پیراهن چه تیمی را برتن کرده‌اند.

مطالب مرتبط