نبی: بازیکنان را با مذاکره در پرسپولیس نگه داشتیم
۸۸۲۱۳۲
۱۵ تير ۱۳۹۸ - ۱۴:۱۲
۲۷۶۰ 
نایب رئیس هیأت مدیره باشگاه پرسپولیس گفت:واقعاً تعجب می‌کنم که چرا آقای گرشاسبی وارد این مبحث شد، احتمالاً او از برخی از قراردادها بی‌اطلاع بوده یا اینکه اطلاعات غلط به او داده شده است.

خبرگزاری فارس: مهدی محمدنبی در واکنش به صحبت‌های حمیدرضا گرشاسبی مدیرعامل اسبق باشگاه پرسپولیس، گفت: من واقعاً تعجب می‌کنم که چرا آقای گرشاسبی وارد این مبحث شد. احتمالاً او از برخی از قراردادها بی‌اطلاع بوده یا اینکه اطلاعات غلط به او داده شده است. وقتی عنوان کردم که در برخی از قراردادها اصول رعایت نشده با اطلاعات و مطالعه مستندات بوده است که این مستندات در باشگاه وجود دارد و عین واقعیت است.

وی ادامه داد: برای مثال آقایان بیرانوند، ترابی و عالیشاه به راحتی می‌توانستند با پرداخت درصدی از قرارداد جدید خود با باشگاه‌های خارجی از پرسپولیس جدا شوند. در قرارداد محمد انصاری هم بندی وجود داشت که او می‌توانست به صورت یک‌طرفه قراردادش را با پرسپولیس فسخ کند که خوشبختانه با تدبیر باشگاه و مذاکرات متعددی که با این بازیکنان انجام شد آنها ماندنی شدند. بحث دیگر درباره برخی از بازیکنان بود که آنها نیز پیشنهادهای خارجی داشتند اما خوشبختانه با مذاکرات صورت گرفته در پرسپولیس ماندگار شده و قرارداد خود متعهد هستند.

نایب رئیس هیأت مدیره باشگاه پرسپولیس در ادامه تصریح کرد: با توجه به مصوبات هیأت مدیره، اطلاع‌رسانی توسط سایت رسمی باشگاه پرسپولیس،مدیرعامل باشگاه و در صورت لزوم توسط اینجانب انجام می‌شود و در زمان‌های مقتضی ما باید پاسخگوی رسانه‌ها باشیم و این موضوع در هیأت مدیره مصوب شده و ما هم وظایف ذاتی خود را انجام داده و خواهیم داد. اگر چه در یک ماه اخیر مجبور شدیم با صلاحدید باشگاه سکوت را اختیار کنیم.

نبی افزود: اگرچه آقای گرشاسبی به بحث اخذ مجوز حرفه‌ای اشاره کرد و در این بخش زحمات قابل توجهی هم کشیده اما خود او بهتر از هر کسی می‌داند که در همان موقع کمیته صدور مجوز حرفه‌ای جلوتر از باشگاه حرکت می‌کرد و ساعت‌ها جلسات طولانی با باشگاه‌های مختلف از جمله پرسپولیس داشتیم تا بتوانند الزامات اخذ مجوز حرفه‌ای را کسب نمایند. لازم به ذکر است که این کارها توسط یک فرد خاص انجام نشده و از وزارت ورزش، فدراسیون فوتبال، سازمان لیگ و خود باشگاه‌ها همگی تلاش کردند تا نمایندگان ایران در لیگ قهرمانان آسیا شرکت کنند.

برچسب ها:
انتشار یافته: 3
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
14:54 - 1398/04/15
هیچ مدیری اندازه آقای گرشاسبی برای پرسپولیس زحمت نکشیده .هواداران پرسپولیس خودشان عقل و شعور دارند و میبینند.آقای نبی شما هم به جای زیر آب زنی و خراب کردن گرشاسبی ، سعی کن آدم باشی و کمی شرافت داشته باش .شما و دار و دسته تان به خاطر فراری دادن برانکو تا ابد به عنوان منفورترین مدیران پرسپولیس در ذهن هواداران پرسپولیس خواهید ماند و نفرین هواداران همیشه پشت سر شماها خواهد بود.
Iran, Islamic Republic of
17:24 - 1398/04/15
برو عامو کم دروغ بگو
شما ضربه ای ک ب پرسپولیس زدین هیچکس نزد
برو از خدا بترس تا مبادا اتفاقی در زندگیت بیفته
نامرد خائن
France
22:51 - 1398/04/15
نبی مکار ،میدونیم که دندون تیز کردی واسه کرسی مدیر عاملی
حاجی گرشاسبی یه مرد بود
ولی تو با عرب و کاشانی خیلی بی شرف هستین
می‌خواستیم بابرانکو ادامه بدیم،نزاشتی روباه مکار.
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج