شهروند-خبرنگار «برترین‌ها» شوید
۸۸۲۱۵۱
۲۲ تير ۱۳۹۸ - ۱۵:۱۴
۲۳۵۸۷ 
در ویژه برنامه نوروزی برترین‌ها وعده داده بودیم که ابزارهای ارتباطی بیشتری ایجاد خواهیم کرد، حالا زمان عمل به وعده‌هاست. به زبان ساده‌تر یعنی این که از این پس می‌توانید از طریق ارتباط با اَدمین کانال تلگرامی برترین‌ها و پیج اینستاگرام برترین‌ها ویدئوها و یا عکس‌های خبری‌تان را به رسانه برسانید و در این جا منتشر کنید.

در ویژه برنامه نوروزی برترین‌ها وعده داده بودیم که ابزارهای ارتباطی بیشتری ایجاد خواهیم کرد، حالا زمان عمل به وعده‌هاست. به زبان ساده‌تر یعنی این که از این پس می‌توانید از طریق ارتباط با اَدمین کانال تلگرامی برترین‌ها و پیج اینستاگرام برترین‌ها ویدئوها و یا عکس‌های خبری‌تان را به رسانه برسانید و در این جا منتشر کنید. در واقع از مفهوم شهروند-خبرنگار حرف می‌زنیم، شما آن چه که فکر می‌کنید قابلیت خبری شدن دارد را به صورت ویدئویی(ویدئو همراه با توضیح صوتی از سوژه خبری باشد) یا عکس ثبت و برای ما ارسال می‌کنید، ما هم آن را از فیلترها رد می‌کنیم و منتشر می‌کنیم تا صدای شما باشیم برای دغدغه‌هایی که دارید، کانال تلگرام و پیج اینستاگرام ما را فراموش نکنید. در تلگرام البته کار راحت‌تر است و می‌توانید فایل موردنظر را برای ادمین بفرستید و در اینستاگرام هم می‌توانید از طریق دایرکت اقدام کنید.

توضیح ضروری این که منظور از مشارکت شما رفع مشکلاتی است که شما را آزار می دهد و حس می کنید رسانه ای کردنش سودمند است، مسائلی مثل کمبود امکانات و یا مسائلی از این دست که ما وسیله ای شویم برای رساندن صدای شما به مسئولین، طبیعتا کاوش در زندگی همشهری ها مقصود ما نیست.

شهروند-خبرنگار «برترین‌ها» شویدشهروند-خبرنگار «برترین‌ها» شوید

بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج