پاسخ به انتشار فیلم بی‌توجهی به یک بیمار
۸۸۲۳۲۵
۱۶ تير ۱۳۹۸ - ۰۱:۱۵
۷۲۵۲ 
معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی کرمان در رابطه با انتشار یک ویدئو در فضای مجازی در زمینه بی توجهی به یک بیمار توضیح داد.

ایرنا: معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی کرمان در رابطه با انتشار یک ویدئو در فضای مجازی در زمینه بی توجهی به یک بیمار توضیح داد.

مرتضی هاشمیان افزود: بیمار مذکور که از شهروندان کهنوج است؛ در این شهرستان تصادف می کند و در خود شهر کهنوج قسمتی از اعمال جراحی ارتوپدی بر روی وی انجام می شود و برای مشاوره های عروق و ترمیمی به کرمان ارجاع داده می شود.

وی ادامه داد: این بیمار به کرمان می آید و در بیمارستان شهید باهنر کرمان پذیرش می شود و با اقدامات درمانی تکمیلی در بخش های جراحی و ارتوپدی بستری و اعمال جراحی اصلاحی و ارتوپدی اندام تحتانی و نیز شکستگی دست بیمار انجام می شود و بیمار با شرایط خوب و بدون اخذ وجهی مرخص می شود.

پاسخ به انتشار فیلم بی‌توجهی به یک بیمار

معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی کرمان تصریح کرد: در مرکز باهنر به این بیمار توصیه می شود برای مشاوره ترمیمی به صورت سرپایی مشکل ضایعه پوستی زانوی خود را دنبال کند.

وی گفت: بیمار مذکور به دلیل اینکه مکانی را برای اقامت در شهر کرمان نداشته شب را در محل نامناسبی سپری می کند و روز بعد پس از مراجعه به جراح ترمیمی و به صلاحدید پزشک دستور بستری در بیمارستان شفا را گرفته و صبح امروز (شنبه) بستری شده و مراحل درمان وی در حال انجام است.

این گزارش حاکیست، بر حسب دستور رییس دانشگاه علوم پزشکی کرمان پرونده این بیمار و هرگونه موارد احتمالی به جد مورد بررسی قرار گرفته و با کسانی که در رعایت حقوق بیمار مرتکب سهل انگاری شوند، برخورد قاطع تنبیهی و قانونی صورت خواهد گرفت.

کلیپی از یک بیمار که اهل کهنوج دورترین نقطه استان کرمان است و دچار شکستگی پا و زانو بوده، در حالی که در عقب یک وانت بار خوابیده باز زیرنویس بیمارستانهای کرمان از پذیرش این بیمار به علت نداری خوداری می کنند در شبکه های مجازی دست به دست می شود.

برچسب ها:
انتشار یافته: 3
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
01:34 - 1398/04/16
اتفاقا بیمارستان شفا بهترین بیمارستان با دکتر های بسیار خوب وبا وجدان و وظیفه شناس هست ومن همیشه مدیون اقای دکتر سعید صباغان هستم که به بهترین شکل ممکن پسرم رو عمل کرد یکی از سخترین عمل های ستون فقرات وکتف خدایا سپاس گزارم
Iran, Islamic Republic of
06:42 - 1398/04/16
بخدا ما تو اهواز بیمارستان سینا ک میری اول باس بری صندوق البته اگ تحویلت بگیرن از ۶ نفر ۲بیدارن و اصلا توجهی ب بیمار ندارن یادمه یبار حتی خود نیروی انتطامی ک اونجا مستقر بود باهاش بحث کرد و گزارششونو نوشت ولی متاسفانه واس مامور بد شد . ...
Iran, Islamic Republic of
09:20 - 1398/04/16
خدا به تمام پزشکان وپرستاران با وجدان عمر با عزت بده
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج