سندرز: اقدام‌های ترامپ علیه ایران تحریک‌آمیز است
۸۸۲۳۵۰
۱۶ تير ۱۳۹۸ - ۰۳:۵۲
۴۴۹۸ 
نامزد انتخابات ریاست جمهوری سال ۲۰۲۰ آمریکا، گفت: رئیس جمهوری ایالات متحده از روز اول از ایران نفرت داشت و اقدام های ترامپ علیه تهران تحریک آمیز است.

ایرنا: برنی سندرز، نامزد انتخابات ریاست جمهوری سال ۲۰۲۰ آمریکا عصر شنبه به وقت محلی در گردهمایی انتخاباتی خود این مطلب را در پاسخ به پرسشی درباره جنگ یمن و ایران مطرح کرد و افزود: دونالد ترامپ از روز اول ایران را تهدید می‌کرد و اقدام‌های تحریک آمیز علیه تهران انجام می‌داد.

وی ادامه داد: نمی‌گوییم ایران از نظر دموکراسی مشکلی ندارد اما وقتی به عربستان سعودی نگاه می‌کنیم می‌بینیم یک دیکتاتوری وحشتناک است که تحمل اعتراض شهروندان خود را ندارد و کسانی را که برای دمکراسی مبارزه می‌کنند، شکنجه می‌دهد.

سناتور سوسیال دمکرات آمریکا اضافه کرد: زنان هم در عربستان، شهروندان درجه سوم محسوب می‌شوند.

سندرز: اقدام‌های ترامپ علیه ایران تحریک‌آمیز است

سندرز با بیان اینکه ایالات متحده اکنون در یک جنگ وحشتناک علیه یمن قرار دارد، اظهار کرد: یمن فاجعه بارترین شرایط انسانی در جهان امروزی را دارد. تخمین زده می‌شود اگر جنگ به پایان نرسد، تا آخر امسال بیش از ۱۰۰ هزار نفر از جمله کودکان جان خود را از دست خواهند داد و میلیون‌ها نفر هم به دلیل قحطی از بین می‌روند.

وی تصریح کرد: این جنگ از سوی محمد بن سلمان دیکتاتور عربستان سعودی که دوست بسیار خوب ترامپ است، آغاز شد.

نامزد انتخابات ریاست جمهوری آمریکا یادآور شد: مفتخرم بگویم که برای نخستین بار قطعنامه‌ای در مجلس نمایندگان و سنا برای پایان دادن به حضور آمریکا در این جنگ غیرمجاز تصویب شد اما ترامپ آن را وتو کرد.

سندرز خاطرنشان کرد: به شما می گویم هرکاری که بتوانم را برای جلوگیری از جنگ با ایران انجام خواهم داد چرا که این جنگ به مراتب بدتر از جنگ عراق خواهد بود.

برچسب ها:
انتشار یافته: 9
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
04:33 - 1398/04/16
اگر جنگی صورت گیرد بدون احساسات سیاسی و وطن دوستی عرض می کنم اولا آمریکا خیلی زود پی به اشتباه محاسباتی اش خواهد برد. دوما وارد باتلاقی خواهد شد که تاکنون در هیچ جنگی دچارش نشده ومهمتر اینکه پایان جنگ هم دست اونخواهد بود و خسارت‌های جانی و مالی فراوان و بی سابقه ای نصیبش خواهد شد. از قدیم گفتند وقتی دیوانه ای مثل ترامپ و دوروبرش سنگی را به چاه اندازد صدتا عاقل.....
پاسخ ها
هادی
Iran, Islamic Republic of
۰۸:۵۹ - ۱۳۹۸/۰۴/۱۶
ای ول
بدون نام
United Arab Emirates
۰۹:۰۲ - ۱۳۹۸/۰۴/۱۶
چقدر شما در مورد قدرت خودتون توهم دارین
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۲۰:۱۹ - ۱۳۹۸/۰۴/۱۶
توهم نیست واقعیت، و واقعیت برای دشمنان ایران تلخ
Iran, Islamic Republic of
06:36 - 1398/04/16
یادم میادوقتی ترامپ نامزدزیاست جمهوری شده بودتوی صحبتهاش همش دولت عربستان رابه بدی یادمیکردومیگفت
بایدازسلطنتی به ریاست جمهوری تغییرکند.حال میبینیم که دراین
موردکاری نکردهیچ بلکه حسابی آنهاراهم بادشان کردودوشید.
Iran, Islamic Republic of
08:02 - 1398/04/16
شک نکنید خیلی خیلی بتر برای شما
Iran, Islamic Republic of
08:36 - 1398/04/16
تو کاندیدها شون آدم عاقل هم هست.
Iran, Islamic Republic of
13:51 - 1398/04/16
آمریکابایدبه برجام برگردد وبه قوانین بین المللی احترام بگذارد وجنگ یمن راسریعامتوقف کندواز حمایت اعمال خرابکارانه عربستان،امارات وفروش سلاح به آنها،دست برداردومانع شود
Iran, Islamic Republic of
13:54 - 1398/04/16
اگر آمریکا درموردایران ،دست به خطای محاسباتی بزندواقدام نابخردانه انجام دهد!سخت پشیمان ومتضرر خواهدشد!هشدارمیدهم،شدیدا پشیمان خواهدشدوآبرویش خواهد رفت!
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج