علی مرادی: این آخرین دوره مدیریت من است
۸۸۲۴۸۳
۱۶ تير ۱۳۹۸ - ۱۲:۳۴
۳۰۶۵ 
رئیس فدراسیون وزنه‌برداری گفت: آخرین دوره مدیریتم در وزنه‌برداری کشور است و از همه که به من فرصت آخرین مرحله مدیریتم را دادند، تشکر می‌کنم و با انگیزه بیشتر کار خواهم کرد.

خبرگزاری تسنیم: علی مرادی، رئیس فدراسیون وزنه‌برداری پس از پایان انتخابات فدراسیون اظهار داشت: از همه کسانی که به من رای دادند سپاسگزارم. خوشحالم به صورت شفاف انتخابات برگزار شد. از برنامه سایر کاندیداها استقبال می‌کنم. از وزارت ورزش به خاطر شفاف سازی در انتخابات و برگزاری منصفانه تشکر می‌کنم. این انتخابات نمادی از برگزاری عادلانه از سوی کمیته و وزارت ورزش بود.

وی افزود: در این مدت 70 روزه که دوره طلایی می‌دانم کاری از فدراسیون عقب نماند و از خسروی تشکر می‌کنم. از نهادهای ناظر که تلاش زیادی به عمل آمد که وزنه مورد حمایت بیشتری بگیرد نیز تشکر می‌کنم. بار مسئولیت ما بیشتر شده و همه باید دست به دست هم در جهت موفقیت وزنه برداری کشور گام برداریم. ما مجموعه‌ای هستیم که باید به دنبال موفقیت باشیم. منِ کوچکترین از همه می‌خواهم در کنار هم به سمت یک کار بزرگ تلاش کنیم. من شرایط موجود را یک فرصت می دانم نه تهدید و باید به فکر یک توسعه پایدار باشیم.

مرادی گفت: ما از این به بعد به حمایت بیشتر احتیاج داریم. نمایندگان مجلس و خیلی‌ها در فرایند انتخابات وارد شده و کمک کردند و به همین انتخابات بسنده نشود و از ارگان ها نهادها و دسته‌های مختلف می‌خواهم باز هم کمک کنند. ما ضعف‌هایی داشتیم و کسی هم عاری از اشتباه نیست.

ایجاد چهره سیاه به نفع کسی نیست. من آخرین دوره مدیریتم در وزنه کشور است و از همه که به من فرصت آخرین مرحله مدیریتم را دادند، تشکر می‌کنم و با انگیزه بیشتر کار خواهم کرد. عزیزان کاندیداها ما از مرحله معیشتی گذشتیم ما به دنبال جانشین‌سازی هستیم که با تخریب نمی‌شود. حرمت‌ها را بیشتر توجه کنیم. رای هم نمی‌آوردم در کنار خانواده وزنه برداری می‌ماندم.

انتشار یافته: 1
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
13:27 - 1398/04/16
منت نذار ؛ خودتم خوب میدونی رای نمیاری .
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج