نظر دادگاه مطبوعات درباره قانون و دنیای فوتبال
۸۸۲۵۵۴
۱۶ تير ۱۳۹۸ - ۱۵:۵۶
۶۷۱۵ 
سخنگوی هیأت منصفه مطبوعات از رسیدگی به پرونده‌های روزنامه قانون و هفته نامه نبض بازار و نشریه دنیای فوتبال در شعبه سوم دادگاه کیفری یک استان تهران به ریاست قاضی کاشانکی خبر داد.

خبرگزاری ایسنا: سخنگوی هیأت منصفه مطبوعات از رسیدگی به پرونده‌های روزنامه قانون و هفته نامه نبض بازار و نشریه دنیای فوتبال در شعبه سوم دادگاه کیفری یک استان تهران به ریاست قاضی کاشانکی خبر داد.

احمد مؤمنی راد در این باره اظهار کرد: در جلسه امروز دادگاه به پرونده مدیر مسئول هفته‌نامه نبض بازار به اتهام نشر مطالب خلاف واقع و افترا رسیدگی شد که متهم پرونده در اتهام اول به اتفاق آرا و نیز در مورد اتهام افترا با اکثریت قریب به اتفاق آرا، مجرم شناخته شد و متهم در هر دو اتهام مستحق تخفیف دانسته نشد.

مومنی‌راد افزود: همچنین در جلسه امروز به پرونده مدیر مسئول روزنامه قانون به اتهام نشر اکاذیب به قصد تشویش اذهان عمومی و توهین رسیدگی شد که هیأت منصفه مطبوعات مدیرمسئول این روزنامه را به اتفاق آرا مجرم تشخیص داد و مستحق تخفیف ندانست.

سخنگوی هیأت منصفه مطبوعات تصریح کرد: در رسیدگی به پرونده مدیر مسئول نشریه دنیای فوتبال با عناوین اتهامی انتشار مطالب خلاف واقع و نقل مطالب گروه‌های منحرف و تخلف از مصوبات شورای امنیت ملی نیز هیأت منصفه متهم را با اکثریت آرا مجرم شناخت و بابت اتهام انتشار تصاویر خلاف عفت عمومی و استفاده ابزاری از تصاویر زنان با اکثریت آرا مجرم تشخیص نداد.

انتشار یافته: 1
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
19:00 - 1398/04/16
قانون و تمام روزنامه های اصلاحاتچی باید درشون بسته بشه و فقط و فقط کیهان و وطن امروز و جوان بمونه تا مملکت سروسامون بگیره و تحمیق کردن مردم از بین بره
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج