بایرن از خودروسازی مشهور غرامت می‌خواهد
۸۸۲۵۹۸
۱۶ تير ۱۳۹۸ - ۱۷:۴۱
۲۸۵۴ 
قراراداد اسپانسرینگ بین باشگاه بایرن مونیخ و شرکت خودروسازی ب‌ام‌و قرار بود «پیوند رویایی باوارایا» باشد. اما این همکاری به طرز غیرمنتظره‌ای شکل نگرفت. حالا بایرن مونیخ می‌خواهد درخواست غرامت کند.

بازار ورزش: قراراداد اسپانسرینگ بین باشگاه بایرن مونیخ و شرکت خودروسازی ب‌ام‌و قرار بود «پیوند رویایی باوارایا» باشد. اما این همکاری به طرز غیرمنتظره‌ای شکل نگرفت. حالا بایرن مونیخ می‌خواهد درخواست غرامت کند.

این قرارداد همکاری در آستانه امضا بود که در نهایت به وقوع نپیوست. صحبت از آغاز یک همکاری طولانی‌مدت بین این دو نماد ایالت باواریای آلمان از سال ۲۰۲۵ بود. طبق گزارش رسانه‌ها صحبت از یک میلیارد یورو بود که ب‌ام‌و قرار بود با پرداخت آن سهام آئودی در بایرن مونیخ را صاحب شود و همزمان جانشین رقیب خود به عنوان اسپانسر بزرگ‌ترین باشگاه آلمان شود.

دلیل لغو این همکاری به گفته باشگاه بایرن مونیخ یک شرط جدید بود که ب‌ام‌و تعیین کرد، اما بایرن مونیخ نمی‌توانست آن را برآورده کند. حالا روزنامه فرانکفورتر آلگماینه خبر داده که باشگاه بایرن مونیخ به دلیل «نقض اعتماد» در توافق طرفین، می‌خواهد از ب‌ام‌و درخواست غرامت کند.

برچسب ها:
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج