سرمربی والیبال دانشجویان: شانس صعود هست
۸۸۲۶۲۰
۱۶ تير ۱۳۹۸ - ۱۸:۴۹
۴۵۸۲ 
سرمربی تیم ملی والیبال دانشجویان می‌گوید: با وجود ۲ شکست تیم دانشجویان ایران برابر فرانسه و لهستان، در صورتی که فرانسه به برزیل ببازد و ایران برزیل را شکست دهد می‌توانیم به عنوان یکی از هشت تیم برتر در گروه برنده‌ها باشیم.

خبرگزاری ایسنا: سرمربی تیم ملی والیبال دانشجویان می‌گوید: با وجود ۲ شکست تیم دانشجویان ایران برابر فرانسه و لهستان، در صورتی که فرانسه به برزیل ببازد و ایران برزیل را شکست دهد می‌توانیم به عنوان یکی از هشت تیم برتر در گروه برنده‌ها باشیم.

علی‌پور عروجی پس باخت سه بر صفر والیبال ایران برابر لهستان گفت: تیم ما مقابل فرانسه با اختلاف زیاد ست‌ها را واگذار نکرد اما در هر صورت ما باختیم و چیزی این واقعیت را عوض نمی‌کند، در بازی دوم نیز اشتباهاتی داشتیم که منجر به باخت ۳ بر صفر برابر لهستان شد.

او در پاسخ به این سوال که با توجه با آنالیز دیدار لهستان - برزیل چرا نتوانستیم دست کم یک ست از حریف بگیریم؟ گفت: درست که این بازی کاملاً آنالیز شد اما آیا در این فاصله ما می‌توانستیم برای رویارویی با قد بلند بازیکنان لهستان راهکاری پیدا کنیم.

پورعروجی افزود: والیبالیست‌های ما تمام تلاش‌شان را در دفاع انجام دادند اما مهار دو سرعتی زن بسیار بلند قد اصلاً کار ساده‌ای نیست.

او افزود: بازیکنان ما اشتباهات جزئی داشتند که در کنار توانمندی بالای بازیکنان لهستانی، موجب باخت ما شد.

تیم لهستان پیش از این دیدار برابر ایران تیم‌های برزیل و فرانسه را به ترتیب با نتیجه سه بر صفر و سه بر یک از پیش روی برداشته است و به عنوان تیم نخست گروه صعود خواهد کرد.

رقابت‌های والیبال دانشجویان با حضور ۲۰ تیم در قالب چهار گروه ۵ تیمی در حال پیگیری است و تیم والیبال ایران با تیم‌های لهستان، برزیل، فرانسه و کانادا هم گروه است.

نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج