خطری برج میلاد را تهدید نمی‌کند
۸۸۲۹۹۵
۱۷ تير ۱۳۹۸ - ۱۷:۰۸
۳۵۷۹ 
معاون فنی و عمرانی شهرداری تهران در مورد آخرین وضعیت گود مجاور مرکز همایش‌های برج میلاد توضیحاتی بیان کرد.

خبرگزاری ایسنا: معاون فنی و عمرانی شهرداری تهران در مورد آخرین وضعیت گود مجاور مرکز همایش‌های برج میلاد توضیحاتی بیان کرد.

صفا صبوری دیلمی  در مورد شائبه کج شدن برج میلاد در پی گود موجود، گفت: دقت داشته باشید که گود موسوم به گود برج میلاد ارتباطی با رأس برج ندارد. چرا که این گود در مجاورت مرکز همایش‌ها قرار دارد و با رأس برج میلاد فاصله زیادی دارد.

وی با بیان اینکه برج میلاد به صورت دوره‌ای با ابزار دقیق پایش می‌شود گفت: بر روی وضعیت برج میلاد کنترل جدی داریم و به صورت دائمی پایش می‌شود.

وی با بیان اینکه گود کنار مرکز همایش‌های برج میلاد است، گفت: اینطور نیست که برخی‌ها فکر کنند گود دقیقاً در زیر برج میلاد قرار دارد بلکه در کنار مرکز همایش‌ها که فاصله زیادی با یکدیگر دارند و دو نقطه مختلف هستند، وجود دارد.

صبوری دیلمی با بیان اینکه وضعیت گود مجاور مرکز همایش‌ها به صورت دائم رصد می‌شود، گفت: همچنین مرکز همایش‌ها نیز با ابزار نصب شده دقیق رصد می‌شود و بر اساس نتایج آخرین پایشی که متعلق به دو هفته قبل است خطر جدی وجود ندارد.

وی با بیان اینکه برج میلاد سازه خاصی است که با انجام یک گود برداری کج نمی‌شود، گفت: متأسفانه برخی‌ها تصور می‌کنند که این گود دقیقاً در زیر برج میلاد است در حالی که اینگونه نیست و با برج فاصله زیادی دارد.

برچسب ها:
انتشار یافته: 3
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
17:18 - 1398/04/17
انشاالله شمادرست میگی اگه تهران نلرزدو....!!!!!
Iran, Islamic Republic of
19:09 - 1398/04/17
خدا بخیر کنه ؛ آخر وعاقبت با این گودبرداریها که آقایان مهندس میگن در دو نقطه جداست زمینو همونجا سفت ومحکم نگهدارن که لایه ها نلغزد وباعث رانش نشه ما دیگه دلواپسی دیگر ای نداریم والا
Iran, Islamic Republic of
01:41 - 1398/04/18
جیگر اگه یک هزارم درصد نظر شما برعکس در بیاد و خطری تهدید کرد باید چکار کنیم؟؟؟
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج