اعتراض شدید پرسپولیس به رأی کمیته انضباطی
۸۸۳۱۰۲
۱۷ تير ۱۳۹۸ - ۲۳:۲۰
۵۳۵۷ 
مدیر تیم فوتبال پرسپولیس ضمن اعتراض به رأی کمیته انضباطی در پرونده دو بازی آخر این تیم مقابل سپاهان، گفت: هواداران ما حتی در ورزشگاهی که میزبانش بودیم مورد هجوم هواداران حریف قرار گرفتند.

خبرگزاری ایسنا: مدیر تیم فوتبال پرسپولیس ضمن اعتراض به رأی کمیته انضباطی در پرونده دو بازی آخر این تیم مقابل سپاهان، گفت: هواداران ما حتی در ورزشگاهی که میزبانش بودیم مورد هجوم هواداران حریف قرار گرفتند.

بیشترین فحاشی‌ها به آن‌ها و خانواده پرسپولیس شد و به نظر ما رأیی که صادر شد حق مطلب را ادا نکرد و به نسبت آن چه روی داد به پرسپولیس اجحاف شده است.

محسن خلیلی در گفتگو با سایت رسمی باشگاه پرسپولیس اظهار داشت: ضمن احترام به اعضای کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال باید بگویم نسبت به آن چه روی داد و همه شاهدش بودند احکام صادره برای دو بازی اخیر پرسپولیس و سپاهان مورد اعتراض جدی ما قرار دارد.

یکی از برنامه‌های تلویزیونی بعد از آن بازی، همه اتفاقات را کامل نشان داد. از تخریب صندلی‌ها تا حمله به تماشاگران ما و حتی ضرب و شتم مأموران نیروی انتظامی که شکل کاملاً نگران کننده‌ای داشت.‌

وی ادامه داد: در بازی برگشت جام حذفی، به دلیل تهدیدهای زیادی که صورت گرفته بود، خیلی از هواداران ما حتی جرأت حضور در اصفهان را نداشتند. بعضی با تمام آن اوصاف برای حضور در ورزشگاه اقدام کردند ولی با توجه به جو و برخوردهایی که وجود داشت مجبور به بازگشت شدند.

ویدئوهای مختلفی در شبکه‌های اجتماعی منتشر شد که نشان می‌داد چه برخوردهایی با تماشاگران پرسپولیس در بیرون ورزشگاه صورت گرفت.

تعداد کمی هم که به عشق دیدن بازی تیم مورد علاقه‌شان قصد داشتند وارد ورزشگاه شوند، کتک خوردند. خدا را شکر که ویدئوی همه این اتفاقات وجود دارد و کسی نمی‌تواند انکارش کند.

خلیلی خاطر نشان کرد: آیا برای کمیته انضباطی سوال پیش نیامد که چطور بیشتر صندلی‌های جایگاه هواداران ما در آن بازی خالی بود؟

تماشاگران پرسپولیس در همه جای ایران، حتی در بازی‌های کم اهمیت هم ورزشگاه‌ها را پر می‌کنند، آیا طبیعی است که در نیمه‌نهایی جام حذفی به استادیوم نیایند؟ آیا قبل از همین دیدار در یک بازی دیگر شاهد پرشدن ورزشگاه فولادشهر توسط هواداران پرسپولیس نبودیم؟

نمی‌توانیم خودمان را گول بزنیم و بگوییم پرسپولیسی‌ها خودشان نخواسته‌اند به ورزشگاه بروند. اگر دلسوز فوتبال مملکت باشیم و بخواهیم جلوی اتفاقات بدتر را بگیریم، باید به این سوال‌ها جواب بدهیم. برای جلوگیری از تکرار این اتفاقات لازم است برخورد جدی‌تری بشود.

مدیر تیم فوتبال پرسپولیس تصریح کرد: در همین بازی تهران جامعه رسانه‌ای شاهد بود تحریک‌ها در ورزشگاه چگونه شروع شد.

در اصفهان، اتومبیل تعدادی از خبرنگاران و عکاسان، تخریب و حتی به آتش کشیده شد. دقیقاً مثل همان سالی که خود من بازیکن تیم بودم و پرسپولیس قهرمان لیگ شد. آن سال هم در ورزشگاه آزادی، بهد از بازی با سپاهان اتومبیل خبرنگاران را تخریب کردند. معلوم هم شد که کار سپاهانی‌هایی بوده که از باخت تیم‌شان ناراحت شده‌اند.

بیرانوند را محروم کرده‌اند. سوال من این است: رفتار او بدتر بود یا مصاحبه جنجالی بازیکن حریف که بنزین روی آتش ریخت و در بازی جام حذفی هم در طول بازی مدام در حال تحریک بازیکنان و هواداران بود؟ چرا باید بیرانوند چهار برابر او جریمه شود؟
مسئولینی که ربطی به باشگاه پرسپولیس ندارند، با مدیریت غلط‌شان در چینش و اختصاص سکوها باعث تشدید هیجانات شدند، آن وقت چرا پرسپولیس باید تاوان اشتباه آن‌ها را بدهد؟

از نظر بنده حکمی که کمیته انضباطی داده، به هیچ وجه عادلانه نیست. متأسفانه خواسته‌اند وسط ماجرا را بگیرند که کسی اعتراض نکند. البته این رفتار قابل پیش‌بینی بود. همان شب بازی با سپاهان در آزادی، یکی از برنامه‌های تلویزیونی تصاویر جالبی پخش کرد که به وضوح نشان می‌داد هواداران سپاهان چه رفتارهایی داشته‌اند.

بعد از پخش این تصاویر، حتی مدیرعامل باشگاه سپاهان هم لحنش عوض شد و گفت رفتار هواداران تیمش را تأیید نمی‌کند، با این وجود دوستی که از طرف کمیته انضباطی روی خط تلفنی آمده بود، گفت که این تصاویر تأثیری در رأی کمیته نخواهد داشت! رأی امروز را که دیدم معنی آن حرف را متوجه شدم!

مطمئن باشید باشگاه به این رأی ناعادلانه اعتراض خواهد کرد و از حق و حقوق باشگاه و هواداران عزیزمان کوتاه نمی‌آییم.

مطالب مرتبط
انتشار یافته: 11
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
00:24 - 1398/04/18
تف بر قضاوتتان که مملکت را کرده اید برره اقای تاج خجالت بکش مافیایی اصفهانی
Iran, Islamic Republic of
00:31 - 1398/04/18
قطعا بااین رای کمیته انظباطی اون تماشاگر نماهایی که دست به این کارها زدند با این رای کمیته انظباطی تشویق به کارهای بد تراز این میشوند و ممکنه فجایحه جبران نا پذیری بار دیگر رخ بدهد که مطمئنا باید اون کسایی که این رای دادن تا ابد شرمنده مردم خواهند بشوند البته با احترام به هواداران فهیم سپاهان عزیز
حمیرا نفسش شجاع سیامک علیرضا علی تمام خطم کلام
Iran, Islamic Republic of
00:35 - 1398/04/18
حق دارنـ
Japan
00:44 - 1398/04/18
وقتی که فدراسیون ۹۰درصدش اصفهانیه انتظار عدالت دارید بخدا این کارها مربوط به پرسپولیس ویا استقلال بود فدراسیون شاید یک فصل محرومشوم میکرد ولی متمعن باشند خدا خیلی از اونها بالاخره که میشه تو سرشون میزنند نمی فهمند ما هم واگذار حکم دهندوفرزندانشان بخدا میکنیم انتقام مارو ازشون بگیرد
Iran, Islamic Republic of
00:50 - 1398/04/18
داداش زورنزنید سپاهان تاج وساکت ودارد
شماکی رادارید.تماشاگران اصفهانی اومدن ازادی خراب کاری تماشاگران پرسپولیس ومحروم کردن.
بیرو چهل میلیون جریمه قشنگ مشخصه قراردادمالی بیرو رادیدن گفتن خوب میگیره چراجریمه ش نکنیم .
شک نکنید انقدزبا این طرفداران سپاهان برخوردنکردن که بازی اینده یک کاری کنندکه قابل جبران نباشه مثل کورشدن سرباز دراصفهان چندسال پیش
Iran, Islamic Republic of
00:53 - 1398/04/18
لعنت خدا برافرادی که نالایق به ریاست چسبیدن حسن زاده خدا لعنتت کنه عرب نبی خداازکاراتون نگذره برانکو رو دفاع پدیده نعمتی نظر داشت انوقت میری یه بی اصل ونسب خائن که برانکو گفت کند هست رو میخری اخه کی بهت دستور داده بری کنعانی زادگان رو بخری من یکی هروقت تو لباس مقدس پرسپولیس ببینمش ازنفس میندازمش پرسپولیس حرمت داره چون فقط مردم عزیز کشورمون دارن ادارش میکنن
Iran, Islamic Republic of
00:57 - 1398/04/18
بندگان خدا بد عادت شده اند.
رادوشویچ،پسرشجاع،سیدجلال خوب قسر در رفتند!؟
Iran, Islamic Republic of
01:18 - 1398/04/18
خلیلی ، بیرانوند باید بعد بازی با سپاهان محروم میشد با کیروش.سید بلال هم باید اخراج میشد و محروم از بازی بعد.نه الان که لیگ تموم شده.بیخودی ننه من غریبم بازی در نیار.حناتون دیگه واسه ما رنگی نداره... من شک نداشتم که ارا میره واسه بعد از قهرمانی چرک پولیس
Iran, Islamic Republic of
05:57 - 1398/04/18
بابا نارحت نباشید آقای حسن زاده یک دینی به سپاهان داشت میخواست ادا کنه . اگر اینکار را نمی کرد آقای تاج اورا با تیپا از فدراسیون بیرون میکرد.
پاسخ ها
بدون نام
United Arab Emirates
۱۳:۳۱ - ۱۳۹۸/۰۴/۱۸
خخخخخخخخخخخخخخخخ بدبخت سپاهانیا بازیکنانشون تا دیقه ۲۰ سه تا کارت زرد گرفت ۹ نفره بازی کردن بازم کمیته انضباطی به نفع لنگ رای داد ..تو ازدی زدن بیچارشون کردن خبری از محرومیت نشد .نمی دونم چی بگم ..رعایت عدالت برای لنگیا معنی نداره ......
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج