حسینی: هیچگاه درباره جذب بازیکن صحبت نکردم
۸۸۳۲۰۸
۱۸ تير ۱۳۹۸ - ۱۰:۰۰
۲۰۲۷ 
کاپیتان تیم پرسپولیس به انتشار مطلبی از قول او واکنش نشان داد.

خبرگزاری فارس: انتشار مطلبی مبنی بر اظهارنظر سیدجلال حسینی کاپیتان تیم پرسپولیس در خصوص نقل و انتقالات این باشگاه و اینکه پرسپولیس مهاجم ندارد آن وقت مسئولان باشگاه مدافع می‌خرند، باعث شد تا کاپیتان پرسپولیس نسبت به این مطلب واکنش نشان دهد.

سیدجلال حسینی در خصوص این مطلب گفت: من همواره ارتباط خوبی با رسانه‌ها دارم اما اینکه مطلبی از قول من به دروغ نوشته شود اصلاً اتفاق خوبی نیست. من هرگز چنین صحبتی انجام ندادم و هیچگاه درباره نقل و انتقالات باشگاه پرسپولیس اظهارنظری نداشته‌ام اما نمی‌دانم که برخی‌ها از کجا چنین مطالبی می‌آورند و منبع آنها چیست؟

وی ادامه داد: به هر حال هر مطلبی که منتشر می‌شود باید منبعی داشته باشد و بهتر است که اعلام کنند منبع این نقل قولی که از من نوشته‌اند کجاست چرا که من هرگز در این باره صحبتی نکردم و دلیلی هم ندارد که به این مسائل ورود کنم چرا که من یک بازیکن هستم و وظیفه من تمرین و بازی کردن است.

کاپیتان تیم پرسپولیس خاطرنشان کرد: ما در روزهای حساسی به سر می‌بریم و خیلی سخت کار می‌کنیم اما انتشار چنین مطالب کذبی تنها باعث می‌شود که برخی بخواهند ما را به حاشیه ببرند اما هواداران پرسپولیس خوشبختانه آگاه‌تر از این مسائل هستند. هدف همه ما موفقیت پرسپولیس در مسابقات آینده است و امیدوارم که ما را با انتشار اخبار کذب دچار حاشیه نکنند.

نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج