آل‌کثیر: اسکوچیچ مربی کاربلدی است
۸۸۳۳۱۴
۱۸ تير ۱۳۹۸ - ۱۲:۴۶
۵۰۳۵ 
عیسی آل‌کثیر مهاجم جدید تیم فوتبال صنعت‌نفت آبادان تاکید کرد که آنها می‌خواهند یک فصل فوق‌العاده را برای این تیم رقم بزنند.

خبرگزاری تسنیم: عیسی آل‌کثیر در ارتباط با حضورش در صنعت‌نفت آبادان گفت: واقعیت این است که وقتی تصمیم به جدایی از پیکان گرفتم، در این مدت چند تیم با من تماس گرفتند و پیشنهادها را نیز خوب بررسی کردم. عجله‌ای هم برای انتخاب نداشتم و دوست داشتم یک تصمیم خوب و منطقی بگیرم، در نهایت هم پیشنهاد صنعت‌نفت را قبول کردم و پیوستن به این تیم بهترین تصمیمی بود که گرفتم.

وی در قسمت دیگری از حرف‌هایش در مورد منتفی شدن حضورش در یک تیم ترکیه‌ای تاکید کرد: من از ترکیه پیشنهاد داشتم ولی در مورد مسائل مالی و برخی چیزهای دیگر به توافق نرسیدیم. من برای انتخاب تیم جدیدم به‌خوبی فکر کردم و از انتخاب صنعت‌نفت راضی هستم. خودم جنوبی هستم و خوشحالم که این تیم را انتخاب کردم، امیدوارم در صنعت‌نفت بهترین عملکرد را داشته باشم و بیشترین گل‌ها را برای تیمم بزنم تا هواداران را خوشحال کنم.

آل‌کثیر با اشاره به حضور دراگان اسکوچیچ در صنعت‌نفت تصریح کرد: دراگان سابقه مربیگری در چند تیم ایرانی را داشته و مربی کاربلدی است. این مربی بعد از بازگشت به فوتبال ایران انگیزه زیاید برای موفقیت دارد و مطمئن باشید فصل خوبی را خواهیم داشت. می‌خواهیم یک فصل فوق‌العاده را برای صنعت‌نفت رقم بزنیم و امیدواریم هواداران امسال از تیم حمایت کنند تا بهترین نتایج را بگیریم.

نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج