دعوت از آیت‌الله یزدی برای کاندیداتوری در خبرگان
۸۸۳۵۷۹
۱۹ تير ۱۳۹۸ - ۰۸:۲۳
۷۳۳۰ 
تشکلی تحت نام شورای هماهنگی گروه‌های فرهنگی حوزه علمیه قم، در نامه‌ای از آیت‌الله محمد یزدی رئیس جامعه مدرسین حوزه علمیه قم دعوت کرده تا در انتخابات میان دوره‌ای خبرگان رهبری کاندیدا شود.

خبرگزاری ایلنا: تشکلی تحت نام شورای هماهنگی گروه‌های فرهنگی حوزه علمیه قم، در نامه‌ای از آیت‌الله محمد یزدی رئیس جامعه مدرسین حوزه علمیه قم دعوت کرده تا در انتخابات میان دوره‌ای خبرگان رهبری کاندیدا شود.

در بخشی از این نامه از آیت‌الله یزدی خواسته شده با توجه به حساسیت و جایگاه مجلس خبرگان رهبری و تلاش دشمن برای نفوذ در آن، نامزد این انتخابات از حوزه قم شود. گفتنی است در پی فوت آیت‌الله محمد مؤمن نماینده فقید مردم قم در مجلس خبرگان رهبری، انتخابات میان دوره‌ای مجلس خبرگان در حوزه انتخابیه قم همزمان با انتخابات مجلس در اسفندماه امسال برگزار می‌شود.

رئیس جامعه مدرسین در انتخابات خبرگان مجلس پنجم که سال 1394 برگزار شد، موفق به راهیابی به این مجلس از حوزه تهران نشد. در حالی که وی پیش از آن در خبرگان چهارم و در رقابت با مرحوم ‌هاشمی رفسنجانی به مقام ریاست خبرگان رسیده بود. در انتخابات پنجم اما‌ هاشمی با 2305419 رأی نفر اول تهران شد و محمد یزدی با 1250082 هفدهم شد.

برچسب ها:
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج