ادامه کاهش نرخ دلار در بازار امروز
۸۸۳۷۱۹
۱۹ تير ۱۳۹۸ - ۱۳:۵۲
۷۰۲۷ 
قیمت ارز در بانک‌ها و صرافی‌ها باز هم با شیب نزولی کاهش یافت.

خبرگزاری ایسنا: قیمت ارز در بانک‌ها و صرافی‌ها باز هم با شیب نزولی کاهش یافت.

 بانک‌ها امروز (۱۹ تیر) قیمت دلار را نسبت به روز گذشته کاهش دادند؛ به طوری که قیمت خرید دلار در بانک‌ها که روز گذشته ۱۲ هزار و ۵۰۰ تومان بود، امروز ۱۲ هزار و ۳۸۲ تومان خریداری شد.

همچنین شعب ارزی بانک‌ها امروز هر یورو را ۱۳ هزار و ۸۷۷ تومان می‌خرند که قیمت این ارز نیز بیش از حدود ۱۵۰ تومان کاهش داشته است.

هر پوند انگلیس نیز امروز در شعب ارزی بانک‌ها به قیمت ۱۵ هزار و ۴۲۰ تومان خریداری می‌شود.

نرخ ارز مسافرتی

قیمت ارز مسافرتی در بانک‌ها همچنان از قیمت فروش آن در بازار بالاتر است؛ به طوری که قیمت فروش ارز مسافرتی در بانک‌ها ۱۴ هزار و ۵۷۵ تومان اعلام شده که با احتساب کارمزد به حدود ۱۴ هزار و ۹۰۰ تومان می‌رسد.

نرخ ارز در صرافی‌های بانکی

اما صرافی‌های مجاز بانک مرکزی قیمت دلار را نسبت به روز گذشته ۵۰ تومان کاهش دادند؛ به طوری که قیمت خرید دلار در این صرافی‌ها ۱۲ هزار و ۶۵۰ تومان و قیمت فروش آن ۱۲ هزار و ۷۵۰ تومان است.

این صرافی‌ها همچنین، امروز هر یورو را به قیمت ۱۴ هزار و ۵۵۰ تومان می‌خرند و ۱۴ هزار و ۶۵۰ تومان می‌فروشند که نسبت به روز گذشته ۵۰ تومان کاهش یافته است.

برچسب ها:
انتشار یافته: 3
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
15:24 - 1398/04/19
... دلار تا مرز ۱۸ تومان بردید سریع بودجه و هزینه ها رو در آوردید . حالا قیمت را پایین آوردید تا دلار مردم از چنگشون در بیارید . قول می دهم یک موج گرانی ارز تا دو و سه هفته دیگه دیگر در راه است . جهت جمع آوری پول مردم در راه است .
Kuwait
15:55 - 1398/04/19
دلار آمریکا باید هزارتومان بشه
Kuwait
15:55 - 1398/04/19
دلار آمریکا باید هزارتومان بشه
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج