اطلاعیه باشگاه پرسپولیس: خبرهای خوبی داریم
۸۸۴۴۰۷
۲۱ تير ۱۳۹۸ - ۱۵:۳۵
۱۲۰۰۷ 
باشگاه پرسپولیس با صدور اطلاعیه ای اعلام کرد که در بخش نقل و انتقالات، اتفاقات خوبی در راه خواهد بود، متشنج کردن جو خبری و فضای هواداری را تلاشی برای ناکام گذاشتن باشگاه در اجرای برنامه ها و امتیاز گرفتن از پرسپولیس توصیف کرد.

سایت رسمی باشگاه پرسپولیس: باشگاه پرسپولیس با صدور اطلاعیه ای اعلام کرد که در بخش نقل و انتقالات، اتفاقات خوبی در راه خواهد بود، متشنج کردن جو خبری و فضای هواداری را تلاشی برای ناکام گذاشتن باشگاه در اجرای برنامه ها و امتیاز گرفتن از پرسپولیس توصیف کرد.

در این اطلاعیه آمده است؛ باشگاه پرسپولیس به خوبی حساسیت ها و نگرانی های هواداران خوب خود را درک می کند اما هواداران نیز مثل همیشه می توانند با درک متقابل به خنثی شدن بداخلاقی ها علیه پرسپولیس که فقط به نقل و انتقالات محدود نمی شود، کمک کرده و تیم خود را یاری برسانند.

باشگاه پرسپولیس در اجرای برنامه های خود حداقل طرحی دو ساله را در دستور کار دارد، چرا که در کنار ادامه قهرمانی در لیگ ، باید برای موفقیت در آسیا، تیم را برای دو سال آینده تجهیز کنیم.

بخشی از اقدامات ما در نقل و انتقالات که به تمدید قرارداد ها اختصاص داشت در همین راستا بود نکته مهمی که باید لحاظ می شد و بعضی تلاش می کنند همین را در نظر هوادار کم اهمیت جلوه دهند.

از سوی دیگر واسطه ها به خوبی می دانند؛ تمدید قرارداد، از یک سو باعث ثبات فنی تیم می شود و از سوی دیگر به پایین آمدن نیاز باشگاه به جذب بازیکن جدید در ادوار بعدی می انجامد. این پدیده منجر به کاهش قیمت ها و تراکنش مالی در این حوزه می شود که برای بعضی خوشاین نیست.

باشگاه در همین راستا برنامه جذب پدیده های جوان را هم در دستور کار دارد. پس طبیعی است که بعضی از این افراد سعی کنند با سوء استفاده از احساسات پاک هواداران ، باشگاه را متوقف کنند.

از سوی دیگر ما تیمی را در اختیار داشتیم که بازیکنان آن، تیم پرسپولیس ، هوادار، فضا و فشار های آن را می شناسند. این خود یک سرمایه بزرگ است. بازیکنانی که روحیه قهرمانی در آن ها شکل گرفته و بلندپرواز هستند و همه این ها نه یک شبه که با صرف زمان و با حمایت هواداران حاصل شد.

آنها با وجود محرومیت به قهرمانی مجدد رسیدند و پرسپولیس بزرگ را تا فینال آسیا بردند. آیا باید چنین بازیکنانی را رها می کردیم که یک سال دیگر شکار رقبای ما بشوند؟!

از سوی دیگر ، چگونه ممکن است باشگاهی که به دوسال دیگر و سال های بعد آن فکر می کند در اندیشه تدابیر لازم برای فصل پیش رو نباشد ؟ تداوم قهرمانی و ثبت رکورد جدید در آن، اولویت غیر قابل چشم پوشی پرسپولیس است.

تامین منابع مالی به آسانی صورت نگرفت. در حال حاضر بخش زیادی از مطالبات را پرداخت کرده ایم تا تیم آرامش داشته باشد. اردوی خوبی هم تدارک دیده شد. این آرامش را همه باید به آن ها بدهیم. نباید به شکلی عمل شود که توانایی بالای بازیکنان فعلی نادیده گرفته شود.

اکثریت این بچه ها اگر در پرسپولیس نبودند برای جذب هر کدامشان جشن به راه می افتاد. انتخاب و توافق با گزینه ای مثل آقای کالدرون هم یکی دیگر از اتفاقات خوب بود.

به هواداران پرسپولیس همچنین اطلاع و اطمینان می دهیم با توجه به تیم خیلی خوب و بازیکنان متعصبی که در اختیار داشتیم، برای تقویت مجموعه ، با نظر سرمربی در حال مذاکره با چند گزینه برای تقویت فاز هجومی تیم هستیم تا دست مربی در این خط برای تصمیم گیری های فنی باز باشد.

در این باره قطعا خبرهای خوبی در راه است ولی صمیمانه یک مشکل را با هواداران خوبمان در میان می گذاریم. مشکلی که اگر با همت و درایت خود هواداران بر طرف نگردد همه تلاش هایی که در باشگاه و تیم صورت می گیرد، بی ثمر خواهد بود و این را بدون هیچ تعارفی مطرح می کنیم.

طرح این موضوع قطعا آن ها که علیه پرسپولیس هستند را مصمم تر می کند ولی با شرایط موجود چاره ای جز طرح آن نداریم و به طور قطع هواداران با هوشیاری خود، قویتر از آن ها خواهند بود.

همه اجزا و اعضای خانواده پرسپولیس اگر با یکدیگر نباشند ، موفقیت ممکن نیست و متاسفانه بعضی آگاهانه یا به صورت سهوی به نام پرسپولیس و هوادار در حال تخریب اتحاد و اعتماد و ایجاد اختلال در امور باشگاه هستند.

بعضی تلاش می کنند پرسپولیس در گذشته نگه دارند در حالی که ما باید رو به آینده حرکت کنیم. بی تردید منظور از این سخن ایراد به درخواست ها و نقد های دلسوزانه نیست که این موارد کاملا قابل تفکیک هستند.

فصل نقل و انتقالات هنوز باقی است و باشگاه با توجه به روند مذاکرات اقدامات موثری را در پست های مورد نظر خود انجام می دهد. در این شرایط بعضی حاشیه سازی ها باعث تضعیف موضع باشگاه شده و در بعضی موارد به شدت به روند مذاکرات لطمه می زند.

این موارد باعث سوء بهره برداری طرف های مقابل می شود که از تحت فشار بودن باشگاه برای تحمیل خواسته های خود استفاده می کنند.

شرایطی که پذیرش آن ها به مصلحت پرسپولیس نیست. به نظر می رسد این اتفاقات در بعضی موارد با هماهنگی روی می دهد و بعضی نیز بر اثر جو احساسی پیش آمده، بدون اطلاع از پیچیدگی ها و پشت صحنه هایی که در نقل و انتقالات یا علیه پرسپولیس وجود دارد با آن ها همراه می شوند در حالی که نسبت به پرسپولیس تعصب دارند!

همچنین فراموش نکنیم تناسب و یکنواختی در ارقام قراردادهای بازیکنان هم امر مهمی است که سیاست موفقی در سال های اخیر بوده است. بعضی به دنبال دور کردن ما از این مساله و پس از آن برهم زدن اتحاد و انسجام داخل تیم هستند.

باشگاه پرسپولیس از هواداران عزیز ، و رسانه های محترم در فضاهای مختلف اطلاع رسانی تقاضا دارد؛ با توجه به زمان باقیمانده از نقل و انتقالات اجازه دهند باشگاه پرسپولیس در آرامش و در فضایی منطقی که در آن مجبور به اتخاذ تصمیم های احساسی نباشد، اقدام های خود را ادامه بدهد.

باشگاه کنترل لازم را روی شرایط و اوضاع دارد تا اتفاقات خوبی را رقم بزند. طبیعی است، بعضی با اهداف متفاوتی که دارند، برنامه مشترک برهم زدن اوضاع در پرسپولیس و ایجاد جو بی اعتمادی با اسم رمزهایی که همه می دانیم را دنبال کنند. لوث و بی ارزش کردن اقدام های صورت گرفته هم از جمله اقدام های آن ها است.

در ظاهر مدیران هدف گرفته شده اند ولی در واقع هدف خود پرسپولیس است و حالا بعضی واسطه های نقل و انتقالات هم در حال بهره برداری از این وضعیت هستند و اخبار نادرست هم در روزهای گذشته کم نبودند‌.

باشگاه آن چه را که لازم است انجام می دهد ولی بی تاثیر شدن بداخلاقی ها کاری است که از هواداران بر می آید چه در ورزشگاه ها و چه در عرصه رسانه ای و شبکه های اجتماعی، چرا که هواداران پرسپولیس در تمام این عرصه ها حضور دارند.

برچسب ها:
مطالب مرتبط
انتشار یافته: 8
در انتظار بررسی:0
لنگی بی ستاره کثیف ترین تیم تاریخ ایران
Germany
16:07 - 1398/04/21
خبر خوش باز بابا سلطانی فر وعده قهرمانی داده حتمآ مثلی سه فصل نابود باد فوتبال سیاسی نا بود باد لنگ کثیف
پاسخ ها
خوزستان
United Arab Emirates
۱۶:۴۳ - ۱۳۹۸/۰۴/۲۸
تو که نمیدونی فوتبال یعنی چی؟ سکوت سکوت کیسه کش
Iran, Islamic Republic of
16:26 - 1398/04/21
به درد نخورترین کادر مدیریتی با اختلاف زیاد
Iran, Islamic Republic of
16:31 - 1398/04/21
سلام خسته نباشید مثلا چه خبرهای میشه ییشتر توضیح بدید
Iran, Islamic Republic of
16:39 - 1398/04/21
والا ما دیگه نمیدونم خبرای خوش شما کی میرسن...بعدش مگه دیگه بازیکن بدردبخور هست که ما منتظر باشیم...وقتی برانکو میخواست بره میگفتین اصلا نگران نباشین اون میمونه..
Iran, Islamic Republic of
18:05 - 1398/04/21
عرب دروغگو و متقلب طلب برانکو را پرداخت کن
Iran, Islamic Republic of
18:23 - 1398/04/21
واااااقعا خجالت نمیکشید؟؟؟؟
رو داریداااااااا
فصل داره شروع میشه کلا دو تا خرید معمولی داشتید و درقبالش برانکو،رسن که رفتن...بیرانوند،علیپور،نوراللهی و عالیشاه هم که میخوان برن
بازیکن ستاره ای هم نمونده که بخرید،فقط یدونه امیری هست که اونم باغیرت و تعصبش خودش میخواد بیاد نه اینکه شما بخرید.
در کل اینکه مدیریت وزارت ورزش و هیئت مدیره پرسپولیس خوووب دارید این تیم ریشه دار رو زمین میزنید
خدا ازتون نگذره
Iran, Islamic Republic of
20:26 - 1398/04/21
بهترین خبر استعفای دست جمعی مدیر عامل و هیت مدیره پرسپولیس هستش،امیدواریم بزودی بشنویم
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج