ژاوی: بازگشت نیمار به بارسا سخت است
۸۸۴۴۲۲
۲۱ تير ۱۳۹۸ - ۱۶:۲۹
۲۷۵۷ 
اسطوره باشگاه بارسلونا اعتقاد دارد که بازگرداندن نیمار به نوکمپ کار بسیار سختی است.

خبرورزشی: ژاوی هرناندس که پیش از اینکه در سال ۲۰۱۵ بارسلونا را به مقصد السد قطر ترک کند، دو فصل سابقه بازی در کنار نیمار را در بارسا داشت، درباره احتمال بازگشت این ستاره برزیلی به جمع آبی‌واناری‌ها گفت: نیمار می‌تواند خرید فوق‌العاده‌ای برای بارسلونا باشد، اما صادقانه می‌گویم که عملی شدن این انتقال سخت است و بارسلونا کار خیلی سختی در این زمینه دارد.

وی افزود: ما در فوتبال چیزهای زیادی دیده‌ایم که به شخصه فکر نمی‌کردم هرگز آنها را ببینم، مثل پرداخت رقم بند فسخ ۲۲۲ میلیون یورویی قرارداد نیمار توسط پاری‌سن‌ژرمن، بنابراین باید منتظر بمانیم و ببینیم چه اتفاقی خواهد افتاد. شکی نیست که نیمار یکی از بهترین بازیکنان جهان است، اما باید بینیم بارسلونا چه کار خواهد کرد.

ژاوی: بازگشت نیمار به بارسا سخت است

اسطوره باشگاه بارسلونا همچنین درباره مهاجم فرانسوی‌ اتلتیکومادرید که گفته می‌شود بارسلونا در آستانه به خدمت گرفتن او با فعال کردن بند فسخ ۱۲۰ میلیون یورویی‌اش است، اظهار داشت: گریزمن بازیکنی فوق‌العاده و ستاره‌ای جهانی است. او در اتلتیکو و تیم ملی فرانسه تفاوت را رقم زد.

به اعتقاد من آنتوان بازیکنی فوق‌العاده است. انتقال او به بارسا هنوز رسمی نشده، اما به نظر می‌رسد که به بارسلونا ملحق می‌شود. گریزمن خرید فوق‌العاده‌ای برای بارسا خواهد بود.

برچسب ها:
مطالب مرتبط
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج