فقط ۴ ورزشگاه برای لیگ برتر نوزدهم آماده می‌شود
۸۸۴۵۶۶
۲۲ تير ۱۳۹۸ - ۰۱:۱۶
۷۸۶۰ 
در بهترین حالت 4 ورزشگاه شرایط مناسب برگزاری مسابقات لیگ برتر را دارا هستند.

خبرگزاری فارس: بعد از اتفاقات تلخی که در لیگ برتر هجدهم رخ داد فدراسیون فوتبال و سازمان لیگ تاکید کردند که ورزشگاه ها باید شرایط استاندارد داشته باشندو حتی شورای امنیت کشور نیز خواهان ایجاد شرایط ایمنی و امنیتی مناسب برای برگزاری مسابقات فوتبال شد.

بازدید و بازرسی از ورزشگاه ها جهت استانداردسازی و ایمن سازی ورزشگاه ها از سوی نمایندگان سازمان لیگ و فدراسیون فوتبال انجام شده و در برخی شهرها بخشی از این الزامات تامین شده است. با این حال هنوز تا رسیدن به وضعیت مطلوب فاصله زیادی باقی مانده است.

در بهترین حالت فقط 4 ورزشگاه آزادی تهران، نقش جهان اصفهان، امام رضا(ع) مشهد و یادگار امام تبریز ممکن است برای برگزاری مسابقات لیگ برتر آماده شوند. البته در بین این 4 ورزشگاه فقط وضعیت ورزشگاه های آزادی و نقش جهان اصفهان مطلوب تر از سایر ورزشگاه هاست.

سایر ورزشگاه ها هنوز فاصله زیادی با وضعیت مطلوب ایمنی و امنیتی دارند. با این حال باید دید مسئولان فدراسیون فوتبال و سازمان لیگ چه تصمیمی در این رابطه خواهند گرفت.

طبق برنامه قبلی و پیشنهادی اعلام شده به باشگاه ها قرار بود لیگ برتر نوزدهم از تاریخ 8 و 9 مرداد آغاز شود اما به دلیل شرایطی که در ورزشگاه ها وجود دارد زمان جدیدی برای آغاز رقابت های لیگ برتر اعلام نشده است.

نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج