جزئیات عجیب از نخستین جلسه دادگاه نجفی
۸۸۴۶۴۱
۲۲ تير ۱۳۹۸ - ۱۲:۰۴
۴۵۶۲۴ 
جلسه رسیدگی به پرونده قتل میترا استاد همسر دوم شهردار پیشین تهران صبح امروز شنبه ۲۲ تیرماه به صورت علنی در سالن اجتماعات امام خمینی (ره) به ریاست قاضی کشکولی رئیس شعبه نهم دادگاه کیفری یک تهران برگزار شد.

برترین‌ها: جلسه رسیدگی به پرونده قتل میترا استاد همسر دوم شهردار پیشین تهران صبح امروز شنبه ۲۲ تیرماه به صورت علنی در سالن اجتماعات امام خمینی (ره) به ریاست قاضی کشکولی رئیس شعبه نهم دادگاه کیفری یک تهران برگزار شد.

نجفی در دادسرای جنایی تهران انگیزه خود برای قتل را اختلافات خانوادگی عنوان کرد و گفت: این اواخر گفتم من حاضرم هر چه دارم بدهم تا مهریه‌اش را پرداخت کنم اما او می‌گفت می‌خواهم کاری کنم که از زندگی بیزار شوی.

اولیا دم میترا استاد و خانواده و وکلای محمد علی نجفی دقایقی پیش وارد شعبه نهم دادگاه کیفری استان شدند.

با ورود به دادگاه بالشت سفیدی که تیرهای کلت از میان آن رد شده و به مقتول این پرونده اصابت کرده بود بر روی میز دادگاه قرار داشت که به حتم از محوریت های بررسی این روز دادگاه خواهد بود.

اولین تصویر از لحظه ورود نجفی به دادگاه

محمدعلی نجفی پای میز محاکمه رفت

محمدعلی نجفی روی صندلی اتهام

 
در صورت پخش نشدن ویدئو بر روی تصویر زیر کلیک کنید
 
محمدعلی نجفی پای میز محاکمه رفت
 

قاضی شهریاری نماینده دادستان با قرائت کیفرخواست پرونده اتهامات محمدعلی نجفی گفت: او متهم به مباشرت در قتل عمد همسر دوم خود مرحوم میترا استاد ۳۶ ساله با سلاح گرم و دوم حمل و نگهداری سلاح و مهمات جنگی غیرمجاز و دیگر ایراد صدمه بدنی عمدی منتهی به جرح غیرفوتی است.

وی گفت: حسب بازرسی کارآگاهان در منزل شخصی مشخص شد که آپارتمان مذکور به هم ریخته و حکایت از اسباب‌کشی هفته قبل از حادثه داشته است. همچنین یک دست نوشته پیدا شد مبنی بر اینکه در یکسال گذشته تلاش زیادی کردم تا بدون خونریزی و توافق مشکلات را حل کنیم اما هیچ راهکاری را مبنی بر طلاق توافقی و گرفتن تمام حقوق خود، نپذیرفت.

قاضی شهریاری یادآور شد: در این دست نوشته تاکید شده همسر دوم من بارها تهدید کرده بود با مردان اجنبی که شما به آنها حساس هستید، هم‌بستر خواهم شد و تا این کار را انجام ندهم دست بردار نخواهم بود و شروع کرد با تماس گرفتن با مردانی که در گدشته با آنها سر و سری داشته است. از نظر من مهدورالدم بودن وی ثابت شده بود و بارها مرا تهدید می‌کرد تا این روابط زشت را انجام ندهم دست‌بردار نخواهم بود و دیگر خسته شده بودم و بارها مرا مورد تهدید و توهین‌های زشت قرار می‌داد.

وی تاکید ‌کرد: با کشف چنین دست نوشته‌ای ما به این استنباط رسیدیم که ممکن است آقای نجفی قاتل باشد و به همین دلیل تحقیقات خود را برای دستگیری ایشان آغاز کردیم.

رسانه‌ها نباید بدون نظر مقام قضایی در تحقیقات مقدماتی نقش بازپرس را ایفا کنند

رئیس دادگاه با بیان اینکه توجه به موارد مربوط به نظم عمومی الزامی است، عنوان کرد: در جرائم مهم که آثار اجتماعی در جامعه دارد، ازجمله در این پرونده که مربوط به قتل است، رعایت این موارد الزامی است. در این دادگاه‌ها قائده مهمی از منظر حقوق کیفری و حفظ صحنه جرم وجود دارد که رسانه‌ها نباید بدون نظر مقام قضایی در تحقیقات مقدماتی نقش بازپرس را ایفا کنند.

بعضی دستگاه‌های اجرایی سعی کردند در امور قضایی ورود کنند

وی با بیان اینکه تحقیقات در پرونده انجام و تکمیل شده است، گفت: بعضی دستگاه‌های اجرایی سعی کردند در امور قضایی ورود کنند و باعث تشویش اذهان عمومی شوند و لذا رسانه‌ها رعایت این موازین را مدنظر داشته باشند.

اسامی مطلعان حاضر در جلسه

وی افزود: در این جلسه زهرا نجفی و علیرضا بربری و آقازاده و مسعود استاد و معصومه رشیدیان خبرنگار انصاف‌نیوز به عنوان مطلع در جلسه حاضرند و اولیای‌دم در جلسه حضور پیدا نکردند (البته مسعود استاد برادر مرحومه استاد در دادگاه حاضر است) و حاضر خواهند شد.

در این جلسه بالشتی که در جریان ارتکاب جرم نجفی از اتاق خواب برداشته بود و به سمت مقتوله پرتاب کرده بود روی میز نماینده دادستان قرار دارد.

ماجرای حضور نجفی در قم پس از قتل میترا استاد

در بخشی از جلسه نخست دادگاه قتل میترا استاد، شهریاری، نماینده دادستان در تشریح روز حادثه از قول نجفی گفت:
▫️فرزندش محیا به مدرسه رفت و مقتوله شروع به فحاشی کرد. لباسش را درآورد و وارد حمام شد. اسلحه سازمانی که مسلح بود و یک بالش را برداشتم تا سلاح دیده نشود. مقتوله جلوی وان بود.

اسلحه را نشان دادم، ترسید. یک دست را روی شانه‌ام گذاشت و گفت علی غلط کردم. یک تیر نشانه رفت و چند تیر زده شد. تیر آخر به قلبش خورد و در وان افتاد. آنجا بود که با خودم کلنجار می‌رفتم که خودکشی کنم یا نه. دو یادداشت نوشتم و به اتوبوسرانی بیهقی رفتم و روانه قم شدم و حتی آنجا یکی مرا شناخت.

▫️نجفی در اعترافات خود نوشته به قم رفتم و کیفی که در آن اسلحه بود را به امانتداری بردم اما مرا شناختند و گفتند می‌توانی به داخل ببری. آنجا خواستند با من عکس بگیرند و تسلیت هم گفتند. اینجا بود که فهمیدم که همه از ماجرا باخبر شده‌اند. با یک سواری به ترمینال جنوب رفتم و سپس خود را به پلیس معرفی کردم.

نجفی گفته بود اسلحه ندارم و نزد همسر اولم است

نماینده دادستان بیان کرد: در تحقیقات انجام شده از فرهاد آقا‌زاده او گفت ساعت ۹:۲۶ یوم جاری دکتر نجفی با او تماس گرفته و آدرسی به او داده که به آنجا بیاید. سه بار به آدرس رفتم، به دکتر زنگ زدم جواب نداد. بعد به واحد ۷ مراجعه کردم زنگ زدم او در را باز کرد و دو عدد کیف قهوه‌ای و مشکی تحویل من داد و خواست که آن را به دخترش زهرا نجفی برسانم.

قاضی شهریاری افزود: فرهاد آقازاده در ادامه تحقیقات بیان کرده کیف را به دختر دکتر نجفی رساندم، بعد از باز کردن کیف نامه‌ای در آن بود که پدرش به او گفته بود به فلان آدرس مراجعه کنید. ما به همراه دختر او به آدرس رفتیم، چند بار در زدیم در را کسی باز نکرد بعد از آن وارد ساختمان شدیم، در حمام با جسد میترا استاد مواجه شدیم که بعد از آن با ۱۱۰ تماس گرفتیم. من در آخرین لحظه که با دکتر نجفی صحبت کردم دیدم که شلوار او خونی و مچ پای او زخمی شده است.

وی گفت: در ادامه از مهیار صفری فرزند جهانشاه پسر مقتوله که در آن یوم جاری حضور داشت سئوال کردیم، او گفت برای گرفتن پول آژانس سه شنبه به منزل مادرم رفتم دیدم دو نفر غریبه که یکی دختر نجفی است در محل هستند و گریه می‌کنند. بعد دیدم مادرم در حمام و خونی است. فکر نمی‌کردم مادرم مرده باشد هر چه با آقای نجفی تماس می‌گرفتیم گوشی خاموش بود، او شب گذشته در آپارتمان مادرم بود معمولا او با مادرم درگیری لفظی و گاهی بدنی داشت، نجفی گفته بود اسلحه ندارم و نزد همسر اولم است.

استاد قبل از مسلمان شدن با یک کارگردان زندگی عاشقانه و جنسی داشته است

نماینده دادستان گفت: از زهرا نجفی تحقیق به عمل آمد که در تحقیقات گفته است آقای آقازاده راننده پدرم به منزل ما آمد دو کیف دستی به من دادند من به همراه همسرم و آ‌قای آقازاده به منزل بابا آمدیم، چند باز زنگ زدیم خودمان در را باز کردیم بابا و خانم استاد را صدا کردیم، همان موقع پسر میترا استاد رسید، به سمت سرویس بهداشتی رفتیم و من دیدم که میترا استاد در وان حمام است و جسم او سرد می‌باشد.

شهریاری در ادامه قرائت کیفرخواست افزود: با توجه به خروج دو عدد کیف از صحنه به منزل دختر متهم زهرا نجفی رفتیم. کیف‌ها به همراه سه برگ کشف شد در داخل کیف شش عدد گوشی که در فویل پیچیده شده بود و متعلق به متهم نجفی، مقتوله و فرزند مقتوله است کشف گردید.

وی ادامه داد: در بررسی نامه‌ای کشف شد که متهم نجفی در آن می‌گوید «او در اردیبهشت ۹۶ با عده‌ای به دیدن من آمدند و گفتند که کاندیدای شورای شهر هستند و من او را به دوستانم معرفی کردم، البته آن زمان او محجبه بود. بعد از آن ملاقات خصوصی داشتیم و مطالبی را درباره زندگی خود به من گفت که مسلمان و مطلقه است؛ اما او قبل از مسلمان شدن با یک کارگردان زندگی عاشقانه و جنسی داشته است، بعد از آن به عقد موقت کسی در وزارت خارجه در می‌آید، بعد از آن هم به عقد موقت شخص دیگری در آموزش و پرورش درآمده است و همه این موارد را همسر او اطلاع داشت که بعد از آن در تیرماه به عقد موقت من درآمد که اشتباه کردم.

راننده نجفی اولین فردی بود که جسد استاد را دید

وی افزود: آقای آقازاده اولین نفر بود که جسد را دید و غیر از من و همسرم کسی آنجا نبود. البته پسر مرحومه استاد از سمت اتاق دودیدند و شاید یک لحظه آن را دیده باشد. خون کف حمام و داخل وان بود ولی خون خشک شده بود. چون اورژانس به ما گفت که خون خشک است. جسد برهنه و یک حوله سفید رویش بود.

قاضی از زهرا نجفی پرسید در عکس بالشت روی جسد افتاده است دلیلش چیست که او گفت: بالشت روی جسد نبود و کف حمام بود و بدنشان خشک بود. وقتی من دست زدم دیدم خانم استاد سرد است.

قاضی از زهرا نجفی خواست با توجه به اینکه صحنه بهم خورده است صحنه جرم را تشریح کند که زهرا نجفی گفت: جسد به حالتی بود که دست سمت راستش مشت شده و پای راستش از وان بیرون و گردنش خمیده به سمت چپ بود و حالت نشسته بود و معلوم بود که در وان افتاده است.

برچسب ها:
انتشار یافته: 233
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
09:36 - 1398/04/22
****
اعدام باید گردد
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۰:۲۰ - ۱۳۹۸/۰۴/۲۲
مثل خودتون
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۰:۲۱ - ۱۳۹۸/۰۴/۲۲
اصولگراها خخخخخخ
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۱:۰۵ - ۱۳۹۸/۰۴/۲۲
داعشی چرا خود طرف هم مقصر بوده هم نجفی
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۱:۰۶ - ۱۳۹۸/۰۴/۲۲
نهادی که اسلحه و مجوز داده به نجفی و پیگیر تاریخ مجوز و اسلحه نبوده هم باید بیاد دادگاه پاسخگو باشه خیلی مهمتره
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۱:۰۹ - ۱۳۹۸/۰۴/۲۲
لعتت به همتون گند زدین به جوونیمون
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۱:۴۱ - ۱۳۹۸/۰۴/۲۲
از فردا همه قاتل ها مدعی میشن مقتول تقصیر داشت. هه....
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۱:۴۹ - ۱۳۹۸/۰۴/۲۲
چرا تا نامه نجفی خونده شد اسم خیانت رابطه میترا با ادما غیر مسلمونی اومد ممهورالدم گفته قاضی گفت تو دادگاه غیر علنی بگین این چیزا رو مگه مردم نامحرم اند
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۲:۲۷ - ۱۳۹۸/۰۴/۲۲
دیگه خیلی پرستو بوده میترا صیغه همه بوده که
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۲:۲۹ - ۱۳۹۸/۰۴/۲۲
صیغه ی چند نفر شده بوده؟بعد دقیقا چرا همشون از دستگاههای حکومتی بودن؟
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۲:۳۱ - ۱۳۹۸/۰۴/۲۲
آموزش و پرورشی که با رقص بچه ها با ساسی رگ گردنش بیرون میزنه و وزارت خارجه رابطه شون با میترا خنده داره ادای متعصب ها رو در میارن
mehre
United Arab Emirates
۱۲:۳۲ - ۱۳۹۸/۰۴/۲۲
ای بابا .ما که تو زندگی خصوصی اونا نبودیم که از همه ماجراشون باخبر باشیم .پس بهتره که نظر هم ندیم
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۲:۵۳ - ۱۳۹۸/۰۴/۲۲
پیریه نکنه انتظار دختر باکره و دست نخورده داشته؟ چه تقلاهایی می کنند که این پیرمرد هوسبازو اعدام نکنند
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۳:۲۷ - ۱۳۹۸/۰۴/۲۲
اینکه قبل نجفی با مردهای دیگری بوده پس باید کشته بشه؟ خوبه میگین صیغه هم بوده.
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۳:۵۰ - ۱۳۹۸/۰۴/۲۲
ماده های داغون آهن پول پرست زندگی همه رو داغون میکنن
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۳:۵۱ - ۱۳۹۸/۰۴/۲۲
۱۲:۵۳
نه بابا توقع زیادیه ازتون داشته باشیم تو این شرایط اقتصادی باکره هم بمونین
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۴:۰۰ - ۱۳۹۸/۰۴/۲۲
از این اسلحه ها دست خیلی هاست با مجوز هاش...
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۴:۰۰ - ۱۳۹۸/۰۴/۲۲
از این اسلحه ها دست خیلی هاست با مجوز هاش...
اینکه غولی بود تو صمت نسبت به بقیه!
به یه بچه مجوز اسلحه میدن بعضا!
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۴:۰۱ - ۱۳۹۸/۰۴/۲۲
زن اشغالی که مرد رو تهدید میکنه به همخوابی با مرد دیگه باید بالشت گذاشت رو صورتش با پنج گلوله کشتش کار خوبی که نجفی کرد
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۴:۰۶ - ۱۳۹۸/۰۴/۲۲
آموزس پرورش مخالف رقص بچه ها با ساسی بود چون درگیر رابطه عاطفی دیگه داشتن با میترا
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۴:۰۷ - ۱۳۹۸/۰۴/۲۲
نهادهایی که نجفی روز اول اسم برد پیام رد بدل میکردن با استاد باید مشخص بشن
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۴:۰۹ - ۱۳۹۸/۰۴/۲۲
09/36،چی چی رو اعدام گردد، مقوله باید قبل تر کشته میشد، او مهدورالدم بوده چی چی میگی برا خودت،
به 13:51
Iran, Islamic Republic of
۱۴:۲۸ - ۱۳۹۸/۰۴/۲۲
باکره با باکره ازدواج میکنه نه با مرد هرز دو زنه خائن اون هم از نوع پیرش. شیرفهم؟
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۴:۲۹ - ۱۳۹۸/۰۴/۲۲
نرهای بی اختیار فرتوت تا دم گور از شر اون غریزه نکبتشون خلاصی ندارند.بعد تقصیرو میندازن گردن همه زنهای عالم.هه
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۴:۳۲ - ۱۳۹۸/۰۴/۲۲
نکته جدید خنده دار میترا مسلمون نبوده بعد از مطرح شدن صیغه های متعدد
آدولف هیتلر
Iran, Islamic Republic of
۱۵:۰۶ - ۱۳۹۸/۰۴/۲۲
ب نظر منم باید این مسئولان رو اعدام کرد
برترینهای اصلاحطلب دیگه تمومه ماجرا
Iran, Islamic Republic of
۱۵:۵۷ - ۱۳۹۸/۰۴/۲۲
چرا کامنت منو نذاشتی برترینهای سانسورچی؟ اصلا می خوام سر به تن اصلاطلب و اصولگرا نباشه.من دارم این اصلاحطلبهای ضد زن رو رسوا میکنم
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۷:۲۰ - ۱۳۹۸/۰۴/۲۲
امان از دست زنها که دیوانه کردند مردها را امان امان امان
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۹:۲۹ - ۱۳۹۸/۰۴/۲۲
این جانی بدون هر ملاحظه ایی را فقط اعدام در ملا عام کنید
م.ه
Iran, Islamic Republic of
۲۰:۰۷ - ۱۳۹۸/۰۴/۲۲
خیر بر اساس قانون باید محاکمه بشه
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۰۱:۵۴ - ۱۳۹۸/۰۴/۲۳
آدولف هیتلر شما که چنین نظری داری آیا حاضری خودت چنین حکمی را در موردشان صادر و یا اجرا کنی؟
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۰۸:۳۰ - ۱۳۹۸/۰۴/۲۳
ارزن جوان ۳۷ساله چه انتظاری دارید ،این طبیعی است که پیرمرد۶۷ساله نمی‌تواند نیازهای یک زن جوان۳۷یاله را برآورده کند پس خیانت زناشویی اتفاق می‌افتد
حسن
Iran, Islamic Republic of
۰۹:۱۶ - ۱۳۹۸/۰۴/۲۳
زنه وحشی بوده حقش بوده وگرنه شوهر اولش ولش نمیکرد
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۰:۴۵ - ۱۳۹۸/۰۴/۲۳
اگه بد بود شکایت میکردی و قانونی طلاقش میدادی بگو چه حرفی میزد که باید خفه میشد.
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۹:۱۵ - ۱۳۹۸/۰۴/۲۳
به 10:21 98/4/22
نجفی شهردار سابق تهران ، در زمان دولت روحانی بود و مثل خود روحانی ، ( اصلاح طلب ) بود.
بدون نام
United Kingdom
۱۹:۵۳ - ۱۳۹۸/۰۴/۲۳
اگر دست چندم بود چرا باهاش ازدواج کرد. اگر عقل داشت که میفهمید این خانم مساله ای داره. شما قتل کردی حالا هر کی که بوده. اگر هم تهدید کردی که نباید اسلحه رو با قشنگ با هم میذاشتی توی دستت
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۰۵:۲۸ - ۱۳۹۸/۰۴/۲۵
قصه نجفی رو ساده‌ نگیرید
نقطه عطفی ست در تاریخ جمهوری اسلامی .
آلارم مهمی ست .
Iran, Islamic Republic of
09:42 - 1398/04/22
میگن قتل رو به گردن گرفته
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۰:۵۵ - ۱۳۹۸/۰۴/۲۲
باز اصلاح طلبها ذهن عوام رو به بازی گرفتند.فکر کن از ساعت اول چه شایعات متناقضی تولید کردند.عوام نباش
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۱:۴۴ - ۱۳۹۸/۰۴/۲۲
10.55
تو عجله داری برای فرافکنی الان نامه نجفی رو‌خوندن پرده از ارتباط میترا با ادم ها و دیپلمات ها برداشت که قبلا مسلمون نبوده عقد خیلی ها شده
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۲:۵۵ - ۱۳۹۸/۰۴/۲۲
نجفی خودش یه پیرمرد هوسباز بوده.انتظار حوریه باکره داشته؟ قتل مجازاتش اعدامه.تمام
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۳:۰۶ - ۱۳۹۸/۰۴/۲۲
مسلمان نبودن و عقد خیلیها شدن به شما مجوز میده زنی رو بکشید؟ اصلاح طلبهای ...مدعیان حقوق زن.هه
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۳:۵۲ - ۱۳۹۸/۰۴/۲۲
زنهای خیانتکار عوضی بمیرید
کاظم
Iran, Islamic Republic of
۱۴:۰۵ - ۱۳۹۸/۰۴/۲۲
عوام نباش اصولگرا باش،،،؛!!!!
Iran, Islamic Republic of
09:43 - 1398/04/22
پلیس چای احمد داد یا محمود بهش اونروز
پاسخ ها
یک ایرانی
United States
۱۲:۲۴ - ۱۳۹۸/۰۴/۲۲
محمود خخخخخ.
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۲:۵۱ - ۱۳۹۸/۰۴/۲۲
خخخخخ
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۳:۵۴ - ۱۳۹۸/۰۴/۲۲
چای احمد محمود دیگه نیست چرا گرون شد خیلی یه چای هم نمیشه خورد دیگه
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۴:۰۲ - ۱۳۹۸/۰۴/۲۲
بعد پسره چند روز قبل تو پارک دلستر خورد چکارش کردن
بدون نام
United Kingdom
۱۴:۲۷ - ۱۳۹۸/۰۴/۲۲
ما چقدر خاله زنکیم. یه اشتباهی کرد بنده خدا. البته که باید رسیدگی بشه ولی نه علنی. مثل بقیه مردم. مگه ما اشتباه نمی کنیم؟
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۶:۲۳ - ۱۳۹۸/۰۴/۲۲
اشتباه نکرده قتل کرده.اون هم عمدی
Iran, Islamic Republic of
09:44 - 1398/04/22
اصولگراها واپسگراها براش دام درست کردن
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۰:۵۰ - ۱۳۹۸/۰۴/۲۲
چرت نگو ، اگه اينطوره ، پته همشونو بريزه رو آب ، تا لااقل دلش خنك شه !
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۰:۵۵ - ۱۳۹۸/۰۴/۲۲
خوبه این کلمه "واپس گرا" رو یاد گرفتی زبون بسته
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۱:۲۴ - ۱۳۹۸/۰۴/۲۲
10.55
همه بلدن تو فرهنگ لغته . عقب مونده اید خوب زبون بسته چرا بر میخوره بهتون
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۱:۲۵ - ۱۳۹۸/۰۴/۲۲
خوب نجفی همون روز اول از پیام های میترا با نهادها پرده برداشت فرافکنی نکنید زیر همه کامنتا
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۲:۳۹ - ۱۳۹۸/۰۴/۲۲
نجفی از روسای حزب اصلاح طلبان بود حالا که غیر از زن دوم گرفتن ماجرای قتل کردنش باعث شده آبروی کل اصلاح طلبان برود، اصلاح طلبان برای فرافکنی نام اصولگرا و دلواپسها رو میارن!
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۲:۵۶ - ۱۳۹۸/۰۴/۲۲
قنل مجازاتش اعدامه.اصولگرا و اصلاحطلبم نداره.اگه مجازاتی غیر از این بنویسند باز ثابت خواهند کرد ایران زن ستیزترین کشورهاست
Iran, Islamic Republic of
09:45 - 1398/04/22
از وقتی فساد شهرداری زمان قالیباف رو گفت باهاش بد شدن
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۰:۵۲ - ۱۳۹۸/۰۴/۲۲
پس چرا حالا كه رفتنيه ! افشاگري نميكنه تا آبروي نداشته اونام بره ؟! فقط اين فساد شهرداريو فهميده !؟ چيز پنهاني نيست ! همه ميدونن
بدون نام
United States
۱۲:۰۰ - ۱۳۹۸/۰۴/۲۲
شاید رفتی نباشه؟ شاید کورسوی امیدی دیده
ایرانی
Iran, Islamic Republic of
۱۲:۲۴ - ۱۳۹۸/۰۴/۲۲
الان تو شهرداری چیکار میکنن نه کار می‌کنند بلکه بخور بخور راه انداختند
تهرانی
Iran, Islamic Republic of
۱۲:۴۶ - ۱۳۹۸/۰۴/۲۲
خجالت نمیکشید؟! قالیباف 12 سال شهردار تهران بود همیشه با آبرو و با وقار بود بعدش شهرداری دست اصلاح طلبا افتاد و نجفی رو کردن شهردار که نجفی هم زن دوم گرفت هم قتل انجام داد و هر روز یه حاشیه وحشتناک تازه!
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۲:۵۷ - ۱۳۹۸/۰۴/۲۲
آره توی زن کشی همیشه کورسوی امیدی هست.پیرمرد هوسباز می تونه با هزار جور بهانه از مجازات معاف بشه
Iran, Islamic Republic of
09:46 - 1398/04/22
چرا علنی؟؟؟
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۴:۱۳ - ۱۳۹۸/۰۴/۲۲
علنی خیلی حقایق روشن ميشه
Iran, Islamic Republic of
10:00 - 1398/04/22
بالاخره بالشت بوده یا توی حموم کشته شده؟
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۲:۴۷ - ۱۳۹۸/۰۴/۲۲
با بالشت توی حمام کشته شده
Iran, Islamic Republic of
10:11 - 1398/04/22
من نمیدونم کسی که جنایت میکنه وکیل گرفتنش واسه چیه اونم نه یکی، این قاتل دوتا وکیل گرفته
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۱:۳۰ - ۱۳۹۸/۰۴/۲۲
تو میترا استاد و میشناختی بازیگر و مجری حیله گری که وارد سیاست شد و برای اینکه جا باز کنه صیغه نجفی شد که نجفی بعد از چند ماه شناختش پارسال ماجرای خودکشی نجفی چی ازش خبر داری ؟
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۲:۴۲ - ۱۳۹۸/۰۴/۲۲
مثل بچه ملت بزرگی را به بازی گرفتن توی این مملکت پر از میتراهای استادوعلی نجفی بوده وهست که به هر دلیلی یکی قاتل ودیگری مقتولن هیچ از خودتون پرسیدید اخه ی مهره سوخته ابروباخته مثل نجفی ویا ی زنی مثل میترا چه جذابیتی برای این ملت بینوایی که کمرش زیر بار هزار جور مشکل شکسته داره هیچی عزیزان همگی سر کاریم هزینه این شو لعنتی هم از جیب منو شما پرداخت میشه باز بهم توهین کنید واصول گرا واصلاح طلب بهم ببافید بابا برو دنبال نون که خربزه ابه
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۲:۵۷ - ۱۳۹۸/۰۴/۲۲
هر کاری هم کرده باشه حقش مردن نبوده.مجازات قاتل اعدامه
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۲۳:۵۹ - ۱۳۹۸/۰۴/۲۲
زرزرنکن قاتل قاتل هرکی میخوادباشه؟
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۰۰:۵۹ - ۱۳۹۸/۰۴/۲۴
وکیل رو همه میگیرن
Iran, Islamic Republic of
10:20 - 1398/04/22
قالیباف استرالیا مرتبط با موضوع نجفی
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۰:۵۶ - ۱۳۹۸/۰۴/۲۲
مخاطبین کم هوش آمدنیوز
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۲:۴۸ - ۱۳۹۸/۰۴/۲۲
قالیباف تو ایرانه این چند وقت اصلا خارج نرفته موقع سیل و زلزله هم همیشه رفته شهرستانها کمک... اصلاح طلبا برای این که آبروی رفته اشون رو برگردونن هی اسم قالیباف رو میارن
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۳:۳۲ - ۱۳۹۸/۰۴/۲۲
توهمی
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۴:۱۹ - ۱۳۹۸/۰۴/۲۲
12/57کجای کاری مهدورالدم بوده،
Iran, Islamic Republic of
10:21 - 1398/04/22
پرستو های لعنتی
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۱:۰۴ - ۱۳۹۸/۰۴/۲۲
نرینه های بی اختیار
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۱:۲۸ - ۱۳۹۸/۰۴/۲۲
ماده های آهن پرست بی اختیار متکی به مرد
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۳:۲۱ - ۱۳۹۸/۰۴/۲۲
وقتی همه چیز در چنبره نرهاست باید اینطوری بهتون پلتیک زد:)))
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۳:۲۱ - ۱۳۹۸/۰۴/۲۲
نرهای پیر چندش آور
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۴:۰۲ - ۱۳۹۸/۰۴/۲۲
چه خبره مملکت مگه ازدواج موقت کارگردان سینما کارمند سفارت کارمند آموزش وپرورش شهردارتهران واقعا متاسفم اسم این را باید گذاشت فساد وفحشا سرپوشیده ای به نام صیغه
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۴:۵۲ - ۱۳۹۸/۰۴/۲۲
مرد خوشتیپ جوونی دومش از چهل شروع میشه تازه زن بالای بیست و‌هشت میانسالیش
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۶:۴۷ - ۱۳۹۸/۰۴/۲۲
مردها از از بیست سالگی پا به میانسالی می گذارند از چهل سالگی هم پیرند.شانس بیارند بتونن هفتاد رو رد کنند.
Iran, Islamic Republic of
10:24 - 1398/04/22
چون اصلاح طلبه علنی شده اگر اصولگرا بود عمرا علنی میشد
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۰:۵۴ - ۱۳۹۸/۰۴/۲۲
فرقي نداره ، فقط منافع شخصي حسابه ، چه اينوري و چه اونوري !
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۲:۰۷ - ۱۳۹۸/۰۴/۲۲
اگه اختلاسگر بود علنی نمیشد
ایرانی
Iran, Islamic Republic of
۱۲:۲۷ - ۱۳۹۸/۰۴/۲۲
معلومه که از اوضاع ایران خبر نداری فقط شنیده ها رو نقل قول میکنی
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۲:۵۳ - ۱۳۹۸/۰۴/۲۲
از هر قشری بود و قتل کرده بود علنی میشد
اصلاح طلبا نمیخواد مظلوم نمایی کنن با این حرفا فعلا که یکسره اخبار دزدی و اختلاس و قتل انجام دادن اصلاح طلبا به گوش میرسه. مردم دیگه اصلاح طلبا رو میشناسن نیازی نیست مظلوم نمایی کنید براشون
ایران بزرگ
Iran, Islamic Republic of
۱۵:۴۴ - ۱۳۹۸/۰۴/۲۲
چرا چرت و پرت میگی
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۷:۳۷ - ۱۳۹۸/۰۴/۲۳
خوب فکرتون رو درگیر اصلاح طلب و اصولگرا بازی کردن.دوست عزیز مملکت اوضاع اقتصادی خوبی نداره بذار کنار این بازی اصلاح طلب و اصولگرا رو
Iran, Islamic Republic of
10:32 - 1398/04/22
طفلک پسر میترا
پاسخ ها
بدون نام
United States
۱۱:۵۷ - ۱۳۹۸/۰۴/۲۲
نگران نباش دایی خوش غیرتش که وارد شهرداری شده بالا سرشه
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۴:۲۰ - ۱۳۹۸/۰۴/۲۲
اون پسر که غرق پوله
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۰۲:۰۰ - ۱۳۹۸/۰۴/۲۳
همینهایی که میگن پسره الان خوشبخته چون پول داره همون کسانی هستند که برای پول ..
.. بگذریم
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۰۶:۲۲ - ۱۳۹۸/۰۴/۲۳
بايه مادري مثه ميترا
Iran, Islamic Republic of
10:41 - 1398/04/22
داستان نجفی مثل قبل جذابیت نداره گرونی و تورم اجاره مسکن و نمیشه یه سفر رفت مهمتره
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۲:۵۶ - ۱۳۹۸/۰۴/۲۲
نکته اش اینه تمام این ها مقصرش اصلاح طلبان. نجفی قاتل از اصلی های اصلاح طلبا بود. دولت و مجلس و شورای شهر فعلی هم دست اصلاح طلباست و الان تمام گرانی های خودرو و مسکن و اقلام به دلیل بی تدبیری و اشرافی گری و غرب زدگی اصلاح طلباست
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۳:۵۷ - ۱۳۹۸/۰۴/۲۲
۱۲.۵۶
تو بیجا کردی کاسبان تحریم اصولگراها مخالف مذاکره با امریکا باعث بدبختی مردم شدن اصلاحی و اصولی مثل هم چرت نگو
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۴:۲۲ - ۱۳۹۸/۰۴/۲۲
10/29،افرادی نمیخوان ببینند مثل نجفی خدمت گزارند
Iran, Islamic Republic of
11:29 - 1398/04/22
طرفدار قالیباف و همکارش چرا اینجا سوخته
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۲:۵۹ - ۱۳۹۸/۰۴/۲۲
طرفداران قالیباف خوشحالن نسوختن چون قالیباف 12 سال با آبرو و بی حاشیه شهردار تهران بود. اصلاح طلبا هستن که نمیدونن بعد ماجرای حقوق نجومی و اختلاسها حالا ماجرای قتل نجفی رو چطور از حزب بی آبروشون جمع کنن.
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۲۲:۱۳ - ۱۳۹۸/۰۴/۲۳
شهرداری خیلی کار کرده اسم ۶ تا خیابون رو عوض کرده
Iran, Islamic Republic of
12:12 - 1398/04/22
نمایشه
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۲:۳۹ - ۱۳۹۸/۰۴/۲۲
عجب!!!!!!
دوره دوره ی آقازاده ها...
شهردار میشه قاتل...
و........
Iran, Islamic Republic of
12:21 - 1398/04/22
انقدر پیچدگی نداره.ساده نگاه کنید متوجه میشید که از نجفی حق السکوت خواسته که از مهریش بالاتر بوده نجفی چون زده سیم آخر کشتش بعد پشیمون شده که کاش باج میداده.در کل پیرمرد حوس بازی بوده و میترا استاد با رفتاراش تحدیدش کرده و کار به اینجا رسیده.بلاخره نجفی شهردار تهران و منتخب شوری شهرو لیست امید بوده و آدمی که پول مردمو میخوره به بدترین شکل پس میده..
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۵:۳۸ - ۱۳۹۸/۰۴/۲۲
یه نهضت برو تو یه جمله ده تا غلط املایی داشتی
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۰۶:۲۴ - ۱۳۹۸/۰۴/۲۳
احسنت
Iran, Islamic Republic of
12:21 - 1398/04/22
کی قراره وضع اقتصاد خوب بشه
Iran, Islamic Republic of
12:21 - 1398/04/22
انقدر پیچدگی نداره.ساده نگاه کنید متوجه میشید که از نجفی حق السکوت خواسته که از مهریش بالاتر بوده نجفی چون زده سیم آخر کشتش بعد پشیمون شده که کاش باج میداده.در کل پیرمرد حوس بازی بوده و میترا استاد با رفتاراش تحدیدش کرده و کار به اینجا رسیده.بلاخره نجفی شهردار تهران و منتخب شوری شهرو لیست امید بوده و آدمی که پول مردمو میخوره به بدترین شکل پس میده..
Iran, Islamic Republic of
12:31 - 1398/04/22
به نظر من میترا مقصره و نجفی باید تبریه بشه. چرا که زنی که شوهرش را به همبستر شدن با مردان دیگر تهدید می کند مهدورالدم است.
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۳:۳۹ - ۱۳۹۸/۰۴/۲۲
پیرمردی که زن دوم می گیرد مهدور الدم است
بدون نام
China
۱۶:۵۷ - ۱۳۹۸/۰۴/۲۳
کی اینو گفته، اگه اینطوره پس حکم مردی که تو پیری زنی که به پاش نشسته رو ول می کنه و زن جوون می گیره چیه اقای مرجع!؟
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۵:۳۳ - ۱۳۹۸/۰۴/۲۶
مردا کی مدهور الدم میشن
نرها کی کارشون خیانت حساب میشه
Iran, Islamic Republic of
12:38 - 1398/04/22
بنظرم غیر علنی شود قاضی درست گفته الان مصاحبه اون مسئول سابقه اموزش وپروش منطقه هست که خبرنگار فیتله پیچیش کرده و اقرار کرده به بازپرسی احضار شده ....خبرنگار جواد...سوال کرده ایا شب قبل از قتل با شما تماس داشته ؟ چون میترا احتمالا برای جنگ روانی زنگ زده به شما؟!رد کرده گفته بعداز همسری بانجفی باهاش نبودم .والله العام
Iran, Islamic Republic of
12:43 - 1398/04/22
حالا آقای نجفی که میدانسته این خانم با خیلی هارابطه داردچرااوراگرفته وعقدکرده؟
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۴:۲۴ - ۱۳۹۸/۰۴/۲۲
12/43،هیچ هم نه، بعد از عقد اون کاراش رو شدن خودش تهدید کرده
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۱:۲۸ - ۱۳۹۸/۰۴/۲۳
این جور مواقع این آقایان میخواهند خانمهای این مدلی را به راه راست هدایت کنند پس آنها راصیغه میکنند فقط همین خخخخخخخ.
Iran, Islamic Republic of
12:44 - 1398/04/22
اینکه نجفی گفته اسلحه از 30یا40 سال پیش دست من بوده کذب محض ه اسلحه صرفا برای کشتن استاد فراهم شده.....
پاسخ ها
بدون نام
Sweden
۱۴:۱۰ - ۱۳۹۸/۰۴/۲۳
فکر میکنی هیچکدوم از اینها جرات داره که بدون اسلحه حتی در داخل خانه خودش تا دم در دستشویی بره و برگرده؟
Iran, Islamic Republic of
12:44 - 1398/04/22
از اصل موضوع خارج نشید نجفی زده یک زن بی‌دفاع رو کشته و چون قضیه طرف جناح بودن هست با این کار ضمیر ناخودآگاه مردم رو به شک و تردیدها می‌کشانند و از این موقعیت چه کسی ذینفع هستش و از قرار معلوم کسی از جزییات قبل از ماجرای قتل خبر نداره و چه اتفاقی افتاده و منجر به این اتفاق ناگوار شده
Iran, Islamic Republic of
12:45 - 1398/04/22
واقعا آدم تعجب می کنه چطور یک مرد میتونه همچنین زنی رو به عقد خودش در بیاره

ببخشید من قصدم توهین به این خانم نیست ولی من به عنوان یک دختر اگر بفهمم مردی این جور روابط عاشقانه و موقت داشته هرگز اجازه نمیدم وارد حریم خصوصی من بشه
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۳:۴۱ - ۱۳۹۸/۰۴/۲۲
نجفی خودش پیرمرد متاهلی بوده.از اینکه با زنی نصف سنش ازدواج کرده تعجب نکردی؟ تازه این سیاسیون همشون صیغه بازن.حالا این خر شده دائم کرده
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۴:۲۶ - ۱۳۹۸/۰۴/۲۲
12/45،این کارها بعد عقد رو شدن، یعنی زنه خودش تهدید کرده و گفته
Iran, Islamic Republic of
12:46 - 1398/04/22
9/43 خلاصه چایی خوبی بوده که روزه رو هم باطل نمیکرده
Iran, Islamic Republic of
12:46 - 1398/04/22
زن جوان۳۶ساله و پیرمرد چروکیده ۶۰و خورده ای ساله
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۳:۵۹ - ۱۳۹۸/۰۴/۲۲
زن بالای سی جوون نیست تابلوس چهل شدی افسرده شدی به خودت روحیه میدی خخخخخخخ
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۶:۲۰ - ۱۳۹۸/۰۴/۲۲
مرد بالای بیست سال میانساله .بالای چهل هم پیرمرده. اغلب هم چون زنها محلشون نگذاشتند عقده ای شدند در اینترنت عقده گشایی می کنند
Iran, Islamic Republic of
12:46 - 1398/04/22
خخخخ صدا و سیما همچنان فعال هست
Canada
12:47 - 1398/04/22
چه تیتر مسخره ای کجاش عجیبه
Iran, Islamic Republic of
12:48 - 1398/04/22
جدای از تمام دعواها، زنی که به شوهرش، فقط بگه میرم با فلان و فلان همبستر میشم، باید مثل داعشیها زجر کشش کرد، نه اینکه با یه تیر راحت خلاصش کنه.اینجوری که زنه زجر نمیکشه.. خیلی هم راحت میمیره.
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۳:۴۲ - ۱۳۹۸/۰۴/۲۲
مردی که زن دوم می گیره اونم آخر عمری، باید با چاقوی کند قیمه قیمه اش کرد
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۳:۴۳ - ۱۳۹۸/۰۴/۲۲
در درون هر نر یک داعشی وجود داره
ناشناس
Iran, Islamic Republic of
۱۴:۱۹ - ۱۳۹۸/۰۴/۲۲
خانم استاد فوت قربانی شده حالا به هر دلیل نگه حرف سند حساب میشه که بکشن بعد در غیاب طرف بگن خائن بوده انصاف خوب چیزیه
ایرانی
Iran, Islamic Republic of
۱۴:۲۲ - ۱۳۹۸/۰۴/۲۲
پس از این به بعد ما خانوما هم اگه فهمیدیم شوهرمون با کسی رابطه داره میزنیم میکشیمش،اگه اعدام نشه قانون فقط برای مردم عادیه
به محسن
Iran, Islamic Republic of
۱۵:۳۴ - ۱۳۹۸/۰۴/۲۶
پس جواب خیانت مرد چیه؟؟؟؟
Iran, Islamic Republic of
12:48 - 1398/04/22
چ عجب پذیرایی نکردی ازش

شاید هم قبل اومدن حسابی بهش حال دادید
Iran, Islamic Republic of
12:56 - 1398/04/22
تمام طول عمر کره زمین همین طور بوده آدم سالم فقط فکر انسانیت و تعادل روانیه و چیزی که مهمه روان سالم و انسانیت در مورد همه موجودات زنده . سیاست مال انسانهای کثیف و متعصبه که جاه طلبیشان اخر سر کره زمین را نابود میکنه تمام این مسائل از قدرت طلبی و کم رنگ شدن انسانیته
Iran, Islamic Republic of
13:01 - 1398/04/22
واقعا تابلوتر از این هم میشه؟ میترا استاد غیر مسلمان بوده بعد میاد مسلمان میشه و میاد فقط سراغ مسئولین اصلاح طلب. آخه تو که مسئولی نباید یه ذره تعقل و تفکر داشته باشی بگی این ممکنه جاسوس باشه؟ بعدش هم جناب نجفی آدمی که زن و بچه و داماد داره فریب یه دختر 30 سال کوچکتر از خودش رو میخوره؟!
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۳:۴۴ - ۱۳۹۸/۰۴/۲۲
نرها دست خودشون نیست.بی اختیارند
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۴:۲۸ - ۱۳۹۸/۰۴/۲۲
ستاره، خوب کاری شده دیگه این هم جواب داده
Iran, Islamic Republic of
13:03 - 1398/04/22
ای کاش نجفی به جای اینکه به قتل برسوندش ازش شکایت میکرد. اینطوری شاید درمیومد واقعا جاسوس بوده یا نه.
پاسخ ها
بدون نام
Germany
۱۳:۴۸ - ۱۳۹۸/۰۴/۲۲
قتل مجازاتش اعدامه والسلام حاشیه سازی نکنید
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۰۲:۰۹ - ۱۳۹۸/۰۴/۲۳
شما الان داری میگی ای کاش. در حالی که خود نجفی در اوایل دستگیریش گفت او چیزهایی میدانست و میخواست افشا کنه و وقت مصاحبه هم گرفته بود و برام هیچ چاره ای جز ساکت کردنش باقی نمونده بود
Iran, Islamic Republic of
13:14 - 1398/04/22
اين جور زنا كه ميخوان شوهر و اذيت كنند بايد كشته شوند .
United Kingdom
13:18 - 1398/04/22
شک هست خود خانم مقصر باشد زود قضاوت نکنیم الله اعلم .
Iran, Islamic Republic of
13:26 - 1398/04/22
این پرستوی ... رو باید زجر کش میکرد ، افرین به نجفی خوب کشتیش دمت گرم، نترس
Iran, Islamic Republic of
13:28 - 1398/04/22
ببخشید میترا استاد قبل از مسلمان شدن چه مذهبی داشته ؟؟؟؟؟ بنظرم خیلی نکته مهمیه .
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۴:۳۰ - ۱۳۹۸/۰۴/۲۲
چه فرقی داره، چه مذهبی داشته مسلمان نبوده بوده یحتمل لاییک
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۴:۳۱ - ۱۳۹۸/۰۴/۲۲
اهل حق
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۴:۳۲ - ۱۳۹۸/۰۴/۲۲
البته اهل حق خودشو مسلمان می دونه ولی شیعه ها قبول ندارند
بدون نام
United States
۰۷:۴۸ - ۱۳۹۸/۰۴/۲۴
احتمالا مسلمان بوده دوباره مسلمان شده مصلحت ایجاد کرده الان بگیم مسلمان نبوده
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۶:۴۷ - ۱۳۹۸/۰۴/۲۴
میترااستادازنزدیکان من بودومذهب اهل حق که ازمذاهب بومی غرب ایران بخصوص کرمانشاه است داشت خانواده میترااستادازاهل حق های تندروبودن که شدیداًبه مذهب اهل حق تعصب داشتندپدرش ازشیوخ وتنبورنوازان اهل حق بودتنبورسازمذهبی اهل حق هاست خودمیترااستادکلاس آموزش تنبورداشت امابه یکباره به طمع مال وثروت وپست ومقام مسلمان شدن
Singapore
13:37 - 1398/04/22
یعنی اونایی که میگن قصاص نشه ینی علنی دارن میگن مسیولین هر چی سر ما بریزن نوش جونمون چون با ما فرق دارن. ینی بردگی محض خود فروشی و حقارت به
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۵:۰۲ - ۱۳۹۸/۰۴/۲۲
نخیر اونا میترا استاد و میشناسن نه بخاطر مسئولین اگه یه زن دیگه بود نمیگفتن
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۰۲:۱۱ - ۱۳۹۸/۰۴/۲۳
استدلالشان را نگاه کن.
طرف نوشته: اگه یه زن دیگه بود نمیگفتن.
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۰۹:۱۰ - ۱۳۹۸/۰۴/۲۳
نفهمیشان را نگاه
که طرف فرق بین یه زن صیغه ای و یه زن سالم و که بخاطر پول خودش و در اختیار سیاسیون قرار نمیده نمیفهمن
بدون نام
Sweden
۰۰:۱۸ - ۱۳۹۸/۰۴/۲۴
اصلا یه زن سالم که بخاطر پول خودش و در اختیار سیاسیون قرار نمیده میاد زن دوم کسب مثل نجفی بشه که بعد از کشته شدنش بخواهید درباره اش این را بگید یا نگید؟ کاملا مشخصه زن هستی و بحث منطقی باهات راه به جایی نمیبره چون مغزتون جور دیگری کار میکنه
بدون نام
United States
۰۷:۴۹ - ۱۳۹۸/۰۴/۲۴
عزیزم هر وقت دیدی یجا دارن از کسی سواری میگیرن شک نکن خودش نقش خر رو قبول کرده ..این حکایت ملت ماست
Iran, Islamic Republic of
13:38 - 1398/04/22
خوب کارش کرده. زنی که با نامحرم رابطه داره وعلنی به شوهرش میگه و او راعذاب میده نباید فقط کشت بله باید ....
پاسخ ها
بدون نام
United States
۰۷:۵۱ - ۱۳۹۸/۰۴/۲۴
تا وقتی ساده لوح هایی مثل شما داریم این بساط پهنه
داداش هنوز فکر میکنید ماجرای واقعی همین سناریو فیلمهای جم هست که دارن به خوردت میدن
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۵:۳۵ - ۱۳۹۸/۰۴/۲۶
پس جواب مردی که خیانت میکنه علنی چیه
شماها وجدانم دارین؟؟؟؟؟؟
Iran, Islamic Republic of
14:05 - 1398/04/22
محسن یه پیچ داعش میزدی !
Iran, Islamic Republic of
14:12 - 1398/04/22
یک نمونه از اصلاح طلب ها
پاسخ ها
بدون نام
United States
۰۷:۵۲ - ۱۳۹۸/۰۴/۲۴
سگ زرد برادر شغاله دیگه واسه ما اصلاح طلب اصولگرا راه ننداز ملت خیلی وقته نسخه هر دوشون رو پیچیدن ....
Iran, Islamic Republic of
14:17 - 1398/04/22
اتفاق که برای نجفی ومیترا پیش امده ب هیچکس ربطی ندارد هر تصمیمی که قاضی بگیرد درست است
پاسخ ها
بدون نام
United States
۰۷:۵۳ - ۱۳۹۸/۰۴/۲۴
نه بابا..یه کلام از مادر عروس
Iran, Islamic Republic of
14:19 - 1398/04/22
زن وشوهردعوا کنند ابلهان باورکنند
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۷:۱۴ - ۱۳۹۸/۰۴/۲۲
دعوا چيه ، يكي مقتوله و يكي قاتل !
بدون نام
United States
۰۷:۵۴ - ۱۳۹۸/۰۴/۲۴
به نظرم منظورش از زن و شوهر اصلاح طلبها و اصولگرایان باشه عامو
Iran, Islamic Republic of
14:19 - 1398/04/22
او دیگه رفت؟چه زرنگ هم بودهمش باپولدارهاعقدموقت, انجام میداده
United Arab Emirates
14:32 - 1398/04/22
چرا مردان هوسبازند و بی اراده؟اگه حقیقت باشه که ایشون صیݟه چند نفر شده چرا کسانی که پست دارند دواطلب میشدند؟
پاسخ ها
بدون نام
United States
۰۷:۵۵ - ۱۳۹۸/۰۴/۲۴
برای اینکه کسانیکه رگ غیرتشون زودتر باد میکنه خودشون فاسدترینعا هستد
Iran, Islamic Republic of
14:34 - 1398/04/22
لطفاً هر چه سریعتر اعدامش کنید. چون حکم قتل قصاص است.
Iran, Islamic Republic of
14:36 - 1398/04/22
یک کلام اعدام بالشت.
Iran, Islamic Republic of
14:39 - 1398/04/22
می‌خواست آبر‌وی زنشو ببره و براش فرقی نمی‌کرد اعدام شه یا خودکشی کنه
Iran, Islamic Republic of
14:54 - 1398/04/22
خدا پدر نجفی رو بیامرزه،زنی که علنی از همبستر شدن با غریبه میگه حقش همینه و نباید به نجفی ایراد گرفت
Iran, Islamic Republic of
15:06 - 1398/04/22
الان میخان کاری کنن که نجفی تبرئه بشه چون از خودشون هست
دارن بصورت علنی دادگاه برگزار میکنند و همه فکر مردم رو میبرن به سمت بد کاره بودن مقتول ، واقعا مملکت رو لجن گرفته
Iran, Islamic Republic of
15:07 - 1398/04/22
اون زن که حقش هست مرده ، اقای نجیفی باید حداقل یه حبس ابد براش ببرن تا جگرش حال بیاد
Iran, Islamic Republic of
15:44 - 1398/04/22
انتظارما مجازات عادلانه نجفی بخاطر قتل یک انسان و شکستن و ضرب و جرح دست انسانی دیگر و وحمل و نگهداری و استفاده از سلاح غیر مجاز و محاکمه عاملینی که اسلحه با مجوز باطل و دوران استفاده تمام شده رو از نجفی نگرفتن اونم زمانی که اون پستای حساسو نداشته... ...
Iran, Islamic Republic of
15:47 - 1398/04/22
ما ایرانیها ملقمه ای از همه نژادهاییم پس محاسن و معایب همه رو یکجا دادریم
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۷:۱۵ - ۱۳۹۸/۰۴/۲۲
ملغمه ، مشكل ايرانيان ، مشكل ژنتيكيست !
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۰۲:۱۴ - ۱۳۹۸/۰۴/۲۳
محاسن؟ کدوم محاسن؟ احیانا همون ریش و پشم منظورته؟ چون ما محاسنی جز ریش و پشم نمیبینیم
Iran, Islamic Republic of
15:50 - 1398/04/22
عجب !!!!!!
ادم حالش بهم میخوره
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۲۲:۱۰ - ۱۳۹۸/۰۴/۲۳
کسانی که گفتید نجفی مقصر است یک لحظه فکر کنید زن خودتون طلاق نگیره. وتهدید کنه با مردایی که دشمن تو هستند همبستر میشم بعد گوشی بر داره بهشون زنگ بزنه خدایی آیا با چاقو گردنش رو از پشت نمیبریدید؟ من که این کار رو میکنم اگر ده بار اعدام بشم و دنیا پرست باشم. پس حق میدم به نجفی درود بر شرفش.
به ۲۲:۱۰
Iran, Islamic Republic of
۱۵:۵۵ - ۱۳۹۸/۰۴/۲۶
من یه دختر مجردم
بخاطر قانون خیانت و چند همسری که به نفع شما مرداس
میترسم ازدواج کنم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
Iran, Islamic Republic of
15:54 - 1398/04/22
چه مردم ساده ایی هستیم . اکثر نظرات واقعا بی فکرانه است چرا موضوع را از جهات مختلف نگاه نمیکنیم یا اینو مقصر میدونیم یا اونو، جنبه های دیگری هم ممکنه داشته باشه .
پاسخ ها
بدون نام
Sweden
۱۴:۰۳ - ۱۳۹۸/۰۴/۲۳
اگه بیفکر و کودن نبودیم اوضاعمون این نمیشد
Iran, Islamic Republic of
16:10 - 1398/04/22
این خبرنگار سلامی که بیشتر گزارشات از پزشکی و سلامت و تهیه سالاد لاغری و اینا تهیه می کردد. چی شد یهو رفته تو دادگاه حالا. احتمالا این نوع گزارشات پول بیشتری توش هست.
Iran, Islamic Republic of
16:19 - 1398/04/22
همه جا پای یک زن در میان است...
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۷:۵۹ - ۱۳۹۸/۰۴/۲۲
اینجا که پای یک پیرمرد وسطه.یعنی زنهای مقتول هم پا دارند؟؟
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۸:۱۳ - ۱۳۹۸/۰۴/۲۲
در همه جنایات و دزدیها و جنگها پای غرایز مردانه وسطه
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۹:۲۶ - ۱۳۹۸/۰۴/۲۲
اگه این زن وارد زندگی این پیرمرد نمیشد اونم بخاطر پول خودشم اینطور عاقبت به شر نمیشد
عبدالله رضوی
Iran, Islamic Republic of
۱۵:۵۶ - ۱۳۹۸/۰۴/۲۶
ما نرها خودمون خیانت میکنیم مثل آب خوردن
ولی تحمل خیانت زنو نداریم
شانس اوردیم تو خاورمیانه از خیانت ما حمایت میکنن
اگه اروپا بود چی
Iran, Islamic Republic of
16:35 - 1398/04/22
1 - دلیل ارتباط خانم استاد با فردی مثل نجفی چیه ؟

2 - افرادی که خانم استاد آوردن پیش آقای نجفی ( سال 96 ) چه کسانی بودند احتمالا سر نخ آنجاست .
Iran, Islamic Republic of
16:37 - 1398/04/22
واقعا متاسفم واسشون،،،اسلام ما میگه اگر زنی خیانت کار باشه باید ۴تا مرد عادل شهادت بده،،،الان کو شاهد ک اینجوری ب یه مرده توهمت میزنید اونم در ملع عام ،،،دیده لا اله الا الله ندیده صد لا اله الا الله
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۰۲:۱۶ - ۱۳۹۸/۰۴/۲۳
ملع عام نه. صد مرتبه گفتم که درستش اینجوریه: ملع آم
United Arab Emirates
17:01 - 1398/04/22
درمساله طلاق ومهریه مردبیچاره واقعاموردظلم ازهمه طرف قرارمیگیره تاکاربه اینجامیکشه
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۰۳:۰۱ - ۱۳۹۸/۰۴/۲۳
همه قوانین به نفع مردهاست فقط یه مهریه نیست که اونم موقع عقد می تونن زیر بارش نرن.وقتی هوستون بر عقلتون بچربه دیگه مقصر زن نیست
حیف مردومردونگی که به پای زن حروم شه
United Arab Emirates
17:04 - 1398/04/22
مهریه به این شکل یه ظلم بی پایان وآشکاروغیرشرعی درحق مردان هست ،آقای نجفی هرچندخداعالمه ولی اگرنمیتونستی طلاقش بدی ولش میکردی هرکار میخوادبکنه چرامامردان بایدبرای زنی که هیچ ارزشی قائل نیست برای خودش وماسینه چاک کنیم بزاربگن بی غیرتیم یاهرچیزدیگه
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۰۳:۰۰ - ۱۳۹۸/۰۴/۲۳
وقتی تعهد میدی و امضا میکنی دیگه نمی تونی زیرش بزنی.طلب رو باید داد.غرایزتونو کنترل کنید
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۱:۴۳ - ۱۳۹۸/۰۴/۲۳
طلب را نمیدن بدهی را میدن
United Arab Emirates
17:05 - 1398/04/22
نجفی چرانزاشتی کارشوبکنه کسی که برازندگیش وتوارزش قائل نبودولش میکردی وفرارمیکردی ازخونه دیگه نه خونه میرفتی نه سرکار ولی نمیکشتیش حیف توکه گرفتاراین دام شدی
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۰۲:۱۹ - ۱۳۹۸/۰۴/۲۳
خودش همان ابتدا به زبان خودش گفته او چیزهایی میدانست و میخواست بروز بدهد و چاره ای جز ساکت کردنش برایم باقی نمانده بود.
باز مردم نادان کشورمان چی مینویسند. الحق که جزو نادانترین و نفهمترین مردم جهان هستیم.
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۷:۰۹ - ۱۳۹۸/۰۴/۲۴
ميترا چيز هايي ميدانست و ميخواست بروز بدهد) اگر دادگاه بتواند چيزها راكشف كند شاهكار خواهد بود چون رازى بود كه ميترا با خود به گور برد و نجفى هم هرگز بازگويى نخواهد كرد
United Arab Emirates
17:10 - 1398/04/22
نجفی حیف تو نبود ؟
پاسخ ها
کرمانشاه
Iran, Islamic Republic of
۱۳:۵۶ - ۱۳۹۸/۰۴/۲۳
حیف چیش نبود این آدم هوس باز .
Iran, Islamic Republic of
20:25 - 1398/04/22
خیلی جالبه میگن تازه مسلمان شده بنده خداها البته اگه خدا روقبول دارین الحق بوده والحق یه شاخه از اسلام هستش مسلمان شده یعنی چی اصلا بی دین چه میدونم به قول شماها کافر قتل انجام شده یانه بالاخره ادم کشته شده واسن جفنگیاتی که نجفی وداردستش میگن با بعضی های دیگه چیزی رو عوض نمیکنه
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۰۷:۲۶ - ۱۳۹۸/۰۴/۲۳
اولا الحق نیست و اهل حق است.
ثانیا سیاست در نقطه ای شروع میشه که اخلاق در آن نقطه به پایان رسیده و اهل سیاست هر جور کثافتکاری را برای رسیدن به هدفشان مجاز میدانند از جمله دروغ و تهمت و زنا و لواط و جاسوسی و شرب خمر را هم برای تامین اهدافشان واجب میدانند. پس این جور کارها برای نجات نجفی از مجازات تعجبی ندارد. اصلاحطلب و اصولگرا هم نداره. جفتشون همینند.
بدون نام
United Arab Emirates
۰۷:۲۶ - ۱۳۹۸/۰۴/۲۳
زنه هم که اصلا مقصر نبود برای رضای خدا رفته بود زن دوم نجفی شده بود واسه رضای خدا با نجفی سر اینکه چرا اموالش و به نام دخترش کرده دعوا کرده بود اصلا چشم لنتظار مرگ پیرمرد پولداری که زنش شده بود نبود تا با ارث و میراثش خوش بگذرونه و وقتی دید همه چیز به نام دختر نجفی شد کولی بازیش شروع شد زنی که میره سر هوو اونم با چنین انگیزه ای انسان نیست مردی هم که زن دوم میگیره با داشتن زن اول اسیر هوسش البته نجفی زود فهمید اشتباه کرده پارسال هم خودکشی کرد که نجاتش دادن
United Arab Emirates
20:27 - 1398/04/22
اه همسر اول گرفت جفتشونو الکی نی کنار یکی به همه جا برسی بعدش اخرش که یک خورده سنش بالا رفت ولش کنی بری پی یکی دیگه که .دل سوزوندن تقاص داره دیر یازود .دیر و زود داره سوخت و سوز نداره
Iran, Islamic Republic of
00:20 - 1398/04/23
حقش بوده بمیره با این زندگی که داشته این نمیکشتش یکی دیگه این کار رو میکرد. طرف کار بلد بوده فقط با دولتی ها میپریده!
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۲:۲۰ - ۱۳۹۸/۰۴/۲۳
من که هنوز نفهمیدم این زنه با چندنفر رابطه داشته و تازه هم معلوم شده که دینی دیگه داشته
Iran, Islamic Republic of
00:26 - 1398/04/23
افسوس به حال همه ما ایرانی‌ها چه کسایی مدیریت میکنن بعد گندشان در میاد
Canada
07:20 - 1398/04/23
نجفی هوشیار بوده گوشی خودش ومقتوله و پسرمقتوله رو دورش فویل پیچیده بردن خونه دخترش،اینا بهترین سر نخ مقصربودن طرفین ،البته اگر صداها وارتباطات طرفین قبل از دادگاه پاک نشده باشند.
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۲:۱۸ - ۱۳۹۸/۰۴/۲۳
گوشی همسرش ،‌ارتباطاطش را با دیگران برای خبرچینی هایی که گفته بود نشان خواهد داد
Iran, Islamic Republic of
08:39 - 1398/04/23
نقش مهناز افشار تو سریال عاشقانه رو یادتون هست ؟ قسمت آخر سکانس پایانی من تازه معنی اش میفهمم
Iran, Islamic Republic of
10:18 - 1398/04/23
اینم نتیجه پرستو بازی ها البته این یکی در رفت از تو آستینشون وگرنه تشت رسوایی روزی روزگاری بیفته دیگه چیا باید بشنویم اوفففففففففف
Iran, Islamic Republic of
12:17 - 1398/04/23
اختلاف خانوادگی دیگه از کجا علم شد؟ گفته بود که خبر چینی ایشان را می کرده
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۶:۲۳ - ۱۳۹۸/۰۴/۲۳
این و پسرش گفته بود که مادرش با نجفی دعوا داشت سر اینکه چرا همه چیش و به اسم دخترش کرده ولی اگه فرضیه خبرچینی رو بپذیریم پس واقعا پرستو بوده اما اگه حرف پسرش درست بوده باشه سر اینکه چرا داراییهاش و به نام دخترش کرده هم اختلاف داشتن شایدم هر دوش بوده هم سر خبرچینی و هم سر ثروت با نجفی اختلاف داشته ازدواجش که حتما به انگیزه پول و قدرت بوده پس میاد که سر پولم دعوا داشته با نجفی
Iran, Islamic Republic of
14:03 - 1398/04/23
پس کامنت من کجاست چرا این کارو انجام میدی برترینها ما چه هیزم تری به شما فروختیم که خبر نداریم .! شما حتی یکی از کامنت های منو که حتی یک کلمه خدای نکرده غیر اخلاقی باشه پیدا نخواهی کرد پس روراست باشید همه ی نظرهارو بذارید درست نیست ؟!
Iran, Islamic Republic of
14:12 - 1398/04/23
محدود سياسى مردان و مقامات بالاى كشورى و لشكرى نجفى را ميشناختد ولى بعداز قتل ميترا استاد، مردم عامى هم به استادى نجفى پى بردند.نجفى أنقدر كثيف است كه با وجود اقرار به قتل و تاييد مقامات پليسي و بازپرسى و ثبت و ظبط مستندات حالا عنوان ميكند كه ميترا ازنظر خودش مهدورالدم بوده است. اين ادعا نهايت درجه بدبختى نجفى را نشان ميدهد و ما مردم چقدر بدبخت بوديم كه نجفى را كه خودش مهدورالدم است ، وزير و استاد دانشگاه و شهردار و .......بود بموقع نشناختيم.
پاسخ ها
اسد پيله چى
Iran, Islamic Republic of
۰۰:۵۳ - ۱۳۹۸/۰۴/۲۵
اعدام نجفى يعنى اعدام هم حزبى ها و اعدام تمام كسانى كه در گذشته از او طرف دارى ميكردند. همه انها با علم باينكه دادگاه با رعايت عدالت حكم صادر خواهد كرد از راه هاى مختلف در تلاش هستند كه نجفى اعدام نشود و به احتمال نزديك به يقين موفق خواهند شد.
Iran, Islamic Republic of
00:37 - 1398/04/25
اگر مردى همسرش را در يك بستر ببيند حق دارد او را بكشد و مجازات نخواهد شد در غير اينصورت قاتل است و بايد حكم قانونى قصاص را بپذيرد. اگر مردى اطلاع حاصل كند كه همسر قانونى و شرعى اش ده ها بار باو خيانت كرده و شواهد و قراين داشته باشد فقط حق دارد از او شكايت كند حتى حق ندارد يك سيلى به صورت او بزند.
ادعا هاى واهى نجفى محكمه پسند نيست.
Iran, Islamic Republic of
15:31 - 1398/04/26
یک سوال ؟؟؟
مرد بعد از
چند خیانت خونش حلال میشه؟?؟؟؟؟؟؟

اوکی جواب سوالمو گرفتم ...اسم اعمال مرد خیانت نیست
چند دائم و بینهایت صیغه که خیانت نیست
اسمش سر کار گذاشتن و سو استفاده جنسی از هزاران زنه
Iran, Islamic Republic of
15:42 - 1398/04/26
قصه مرد خائنی که خودش نمیتونه خیانت زنو تحمل کنه

اینجاها تو خاورمیانه مرد سالار همینه .....جهنم دنیا برای زنها
همینجاس
Iran, Islamic Republic of
04:45 - 1398/04/27
خوب واسه زن کشی بهونه جور میکنید:خیانت کرد،پرستو بود! آفرین به این همه انسانیت
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج