محمود صادقی به ظریف: با چاه درد و دل کن!
۸۸۴۶۵۶
۲۲ تير ۱۳۹۸ - ۱۰:۰۳
۴۰۵۱ 
محمود صادقی گفت: شاید مصلحت نباشد که این موضوع را باز کنم، اما زمانی با دکتر ظریف یک گفتگو خصوصی داشتیم، ایشان به قدری به دلیل کارشکنی‌ها و چوب لایی چرخ برجام گذاشتن‌ها، درد و دل داشتند که به ایشان گفتم باید یک چاهی را پیدا کنید و با آن درد و دل کنید.

ایلنا نوشت: یک نماینده مجلس شورای اسلامی گفت: امروز رقبای دولت به جای اینکه یک‌صدا در برابر دشمن خارجی بایستند، زمان را برای تسویه حساب‌های سیاسی مناسب دیدند.

محمود صادقی درباره این‌که بازهم این روزها شاهد تخریب دولت و وزرا به صورت گوناگون هستیم آن هم در شرایطی که بیش از هر زمانی باید اتحاد و انسجام درونی داشته باشیم، این رفتارها چه تاثیری روی عملکرد دولت خواهد داشت، گفت: بارها گفته‌ام آمریکا به عنوان یکی از طرف‌های برجام عهدشکنی کرده و چرا ما این دولت را باید مورد مذمت قرار دهیم.

نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی تاکید کرد: امروز ما باید با توجه به رفتار ایالات متحده همه یک‌صدا کاری انجام دهیم که این کشور به تعهدات برجامی خودش بازگردد و سازکاری را هم برای این کار فراهم کنیم.

وی با تاکید بر اینکه تفرق و چند صدایی در حال حاضر به ضرر منافع ملی است، عنوان کرد: امروز رقبای دولت به جای اینکه یک‌صدا در برابر دشمن خارجی بایستند، زمان را برای تسویه حساب‌های سیاسی مناسب دیدند و دست به عمل می‌زنند.

این عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی ادامه داد: شاید مصلحت نباشد که این موضوع را باز کنم، اما زمانی با دکتر ظریف یک گفت‌وگو خصوصی داشتیم، ایشان به قدری به دلیل کارشکنی‌ها و چوب لایی چرخ برجام گذاشتن‌ها، درد و دل داشتند که به‌ ایشان گفتم باید یک چاهی را پیدا کنید و با آن درد و دل کنید.

وی تاکید کرد: اگر کارشکنی‌هایی که آقای ظریف درباره آن‌ها گفتند، نبود شاید امروز برجام می‌توانست به معاهده‌ای غیرقابل بازگشتی تبدیل شود.

صادقی گفت: امروز که آمریکا و کشورهای ارتجاع منطقه علیه ایران و دولت عمل می‌کنند عده‌ای هم در داخل متاسفانه با آنکه شعار انقلابی می‌دهند در جهت منافع آن‌ها عمل می‌کنند.

صادقی در پاسخ به سوالی مبنی بر اینکه گام دوم ایران در کاهش تعهدات برجامی را چگونه ارزیابی می‌کنید گفت: مطابق بند ۳۶ برجام ملت ایران حق دارد اگر طرف‌های دیگر به تعهدات خودشان عمل نکنند، متناسب با آنها اقدام و دست به کاهش جزئی و یا کلی تعهداتش در این معاهده بزنند، در واقع ایران در چارچوب آنچه که برجام به او اجازه داده، دست به اقدام زده است.

وی ادامه داد: اقدام ایران از لحاظ حقوقی کاملا موجه است و آنچه که انجام داده نقض برجام نیست و دقیقا در جهت مفاد این معاهده بین‌المللی قدم گذاشته است.

نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی تاکید کرد:‌ قاعدتا یک توافق چندجانبه و بین‌المللی زمانی معنا پیدا می‌کند که تمامی طرفین آن به تعهداتشان عمل کنند وقتی یک طرف به آنچه که تعهد داده پایبند نباشد طبیعی است که طرف‌های دیگر از تعهدات خودشان دست بکشند.

وی خاطرنشان کرد: اگر اروپایی‌ها ادعا می‌کنند در برجام مانده‌اند، به تعهدات خودشان عمل کنند و جدی باشند نه اینکه منفعل و نظاره‌گر باشند.

این عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی گفت: باید ببینیم اروپا در قبال اولتیماتومی که ایران به آن داده چگونه عمل می‌کند و اگر مشاهده کنیم به تعهداتش جامه عمل نمی‌پوشاند، این کاملا حق ایران است که تدریجا و یا کلا تعهداتش را به طور کامل کاهش دهد.

برچسب ها:
انتشار یافته: 22
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
10:33 - 1398/04/22
درود بر دکتر ظریف بهترین وزیر امور خارجه ایران
پاسخ ها
علی
Iran, Islamic Republic of
۱۹:۴۱ - ۱۳۹۸/۰۴/۲۲
بهترین وزیر= در گرفتن ملت با چرخ دنده های فلاکت و بدبختی زیر!! وقتی مردم خواهند فهمید که شده خیلی دیر!!
Iran, Islamic Republic of
10:34 - 1398/04/22
برجام قبل از این که توسط ترامپ پاره بشه یه عده ای که تو ایران منافعشون به خطر افتاده بود ، پارش کردند.اینو هر آدم چیز فهم و با انصاف میدونه.
Iran, Islamic Republic of
10:51 - 1398/04/22
به جناب ظریف بفرمائید.ان که باید بداند قدر زحمات شمارا میداند.اجرکم عنداللهبه جناب ظریف بفرمائید.ان که باید قدر زحمات شمارا بفهمد.میفهمد.اجرکم عندالله
Iran, Islamic Republic of
10:58 - 1398/04/22
اخه چرا باید حتما برجام به هر قیمتی امضا، میشد که حالا که براحتی امریکا آن را زیر پا گذاشته و نقد بر آن وارد میشه و توصیه میکنید که باید ظریف با چاه درد دل کنه ، ایشان از روز اول بایستی خوب فکر میکرد و مشاوران زبده میگرفت،نه طرفدارانی امثال آقای لاریجانی که در عرض 20دقیقه در مجلس برجام را تاییدیش را گرفت ،همه باید پاسخگو باشند نه فقط آقای ظریف.
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۴:۱۸ - ۱۳۹۸/۰۴/۲۲
ظریف عشق هر وطن پرستیه
Iran, Islamic Republic of
11:03 - 1398/04/22
طرز فکرت اشتباهه. آقای صادقی اگه قوی نباشی اروپا حقتو میخوره
Iran, Islamic Republic of
11:25 - 1398/04/22
خجالت بکشین 5 ساله دارین مذاکره میکنین اینم اخرش
خوبه همین چوب لای چرخ کن ها هستن والا چی میخواستین بگین
چرا با چاه شما که هستید جناب
قضیه چاه رو که شنیدید مال شخص اول عالم است جناب که تنها گذاشته شد نه امثال شما و جناب ظریف
واقع بین باشید کمر مردم شکست از گرانی از فساد از رانت از بی تدبیری
Iran, Islamic Republic of
11:33 - 1398/04/22
اونیکه با چاه درد و دل میکرد امام علی بود صادقی خله یعنی ظریف اینقدر مرتبه اش بالاست و در حقش ظلم شده برو جمع کن خودتو
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۴:۲۴ - ۱۳۹۸/۰۴/۲۲
نکنه می خواهی بگی ظریف جا پا علی گذاشته
Iran, Islamic Republic of
12:14 - 1398/04/22
دانشگاه کاشان قصه چوپان دروغگو را به صادقی هدیه داده بود
Iran, Islamic Republic of
12:52 - 1398/04/22
اقای نماینده ،اخیرا"یکی ازنمایندگان تهران در مجلس باافتخار اعلام کرد فقط یکی از املاکم رو ۶/۵ میلیاردفروختم ونتیجه گیری کردند که حق الجلسه ای که بابت ۳بار درماه بمبلغ ۱۵میلیون می گیرند زیاد نیست مامردم عادی وزیر خط فقر ازاین نمایندگان مجلس چه توقعی بایدداشته باشیم ؟ ...
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۷:۰۱ - ۱۳۹۸/۰۴/۲۲
نماینده شورای شهر پردیس بوده
Iran, Islamic Republic of
13:07 - 1398/04/22
دورن چاه درد ودل کنید شاید تخفیفی در درگاه الهی برای این هم بدبختی که برای مردم درست کردید بدهند.
Iran, Islamic Republic of
13:12 - 1398/04/22
راست میگی چون کسی دیگه به اشگ تمساههای شما توجه نمی کنه ....
Iran, Islamic Republic of
13:22 - 1398/04/22
آری ظریف جان با چاه حرف بزن
ما را یارای شنیدن مصیبت های برجام نیست
Iran, Islamic Republic of
13:27 - 1398/04/22
مردم زیر فشار ندانم بکاری آقایان زبان دنیا بلد له شدند اونوقت یکی سیاس زرنگ مظلوم نمایی می کنه تعدادی پاچه خوار مامور میشن درود و احسنت بگویند و حرف های مبهم صدمن یه غاز به عنوان نظر بنویسند
عجب سیاسن این جماعت سیاستمدار
Iran, Islamic Republic of
13:42 - 1398/04/22
اقای ظریف یکی از نخبه گان کشور عزیز ایرانه.منتها خصلتی که باعث شد اقای ظریف بازنده بشه ساده لوحی وترسو بودن او بود.
Iran, Islamic Republic of
14:28 - 1398/04/22
دکترظریف عزیزدل ماست.
پاسخ ها
افروز
Iran, Islamic Republic of
۱۹:۵۳ - ۱۳۹۸/۰۴/۲۲
فکر مردم باشید نه جیب خود مارزمندگان وشهدا در دنیای ابدی. منظر شما هستیم اخرتتان را برای وارث از دست ندهید وارث اگه خوب باشند تا هفته فکر شما هستند. برای انان اخرت را از دست ندید
Iran, Islamic Republic of
17:04 - 1398/04/22
اگر دکتر ظریف باید با چاه درد دل کند ، پس مردم ایران که مدتها منتظر گلابی های برجام بودند و حالا با این اوضاع روبرو شدند ، کجا درد دل کنند. آقای صادقی منتقد همه هست جز دوستان همفکرش.
Iran, Islamic Republic of
22:59 - 1398/04/22
بعله خیلی وزیر بید ولی افسوس که در اخر؟
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج