زاهدی: کارکردن با دنیزلی لذت‌بخش است
۸۸۴۶۸۹
۲۲ تير ۱۳۹۸ - ۱۰:۵۴
۱۹۲۴ 
مدافع تراکتور گفت: کار کردن با مصطفی دنیزلی برای هر بازیکنی آرزوست و بسیار لذت بخش است.

خبرگزاری مهر: مسیح زاهدی در حاشیه اردوی تراکتور در ترکیه درباره شرایط این تیم گفت: خداراشکر تا کنون تمرینات خوبی پشت سر گذاشتیم و وضعیت بدنی مان روز به روز بهتر می‌شود. امیدوارم تا شروع مسابقات، بتوانیم به شرایط ایده آل برسیم.

وی در خصوص اردوی ارضروم و کمپ «پولات ریزورت» بیان کرد: باشگاه تراکتور برای اردوی پیش فصل، محلی را در نظر گرفته که برای آمادگی جسمانی می‌تواند بسیار خوب باشد و با توجه به امکانات بالای این کمپ، می‌توانیم به خوبی آماده مسابقات شویم.

زاهدی در خصوص دنیزلی گفت: آقای دنیزلی سابقه کسب چند قهرمانی با تیم‌های سطح اول ترکیه را در کارنامه دارد. تیم‌های تحت هدایت وی، همیشه خوب فوتبال بازی می‌کنند و کار کردن با چنین مربی برای هر بازیکنی آرزوست و بسیار لذت بخش است.

مدافع تراکتور خاطرنشان کرد: شرایط روحی تیم بسیار خوب است. امیدوارم با جذب چند بازیکن خوب، کامل‌تر شویم و با آمادگی بالاتری، فصل را آغاز کنیم.

زاهدی تاکید کرد: هواداران پرشور تراکتور در دنیا هم معروف هستند و همه می‌دانند که تراکتور چه هواداران پرشوری دارد. این موضوع وظیفه ما را سنگین‌تر می‌کند و امیدوارم با کسب نتایج خوب و رسیدن به عنوان قهرمانی، بتوانیم جواب زحماتشان را بدهیم.

نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج