برزای، استقلال را محکوم کرد
۸۸۴۸۳۷
۲۲ تير ۱۳۹۸ - ۱۶:۳۴
۸۲۸۸ 
کمیته وضعیت بازیکنان فدراسیون فوتبال آرای خود را در خصوص تعدادی از پرونده‌های مطروحه در این کمیته نسبت به برخی باشگاه‌های مورد شکایت اعلام کرد.

خبرآنلاین: در پی شکایت علیرضا جلیلی لقمان از باشگاه صنعت نفت آبادان، این باشگاه به پرداخت مبلغ ۳۵۰ میلیون ریال بابت اصل خواسته در حق خواهان محکوم شد. همچنین کمیته وضعیت درخصوص خسارات هزینه دادرسی با توجه به عدم مطالبه از سوی خواهان، مواجه با تکلیفی نمی‌باشد.

با توجه به شکایت فرزاد مجیدی از باشگاه نساجی مازندران، این باشگاه به پرداخت مبلغ ۱/۰۰۰/۰۰۰/۰۰۰ ریال بابت اصل خواسته در حق خواهان محکوم شد. همچنین کمیته وضعیت درخصوص خسارات هزینه دادرسی با توجه به عدم مطالبه از سوی خواهان، مواجه با تکلیفی نمی‌باشد.

در پرونده شکایت مجتبی توتونی از باشگاه سپیدرود رشت، کمیته وضعیت پس از بررسی پرونده اعلام کرد این باشگاه به پرداخت مبلغ ۱/۰۶۰/۰۰۰/۰۰۰ ریال بابت اصل خواسته در حق خواهان و مبلغ ۲۱/۲۰۰/۰۰۰ ریال بابت هزینه دادرسی در حق خواهان محکوم گردیده است. همچنین در خصوص صدور رای نسبت به سایر خواسته‌های خواهان مبنی بر پرداخت حق الوکاله وکیل و خسارت تاخیر تادیه وجه چک با تکلیفی مواجه نمی‌باشد.

با توجه به شکایت ابوالفضل علایی از باشگاه استقلال خوزستان، این باشگاه به پرداخت مبلغ ۱/۸۰۰/۰۰۰/۰۰۰ ریال بابت اصل خواسته در حق خواهان و مبلغ ۳۶/۰۰۰/۰۰۰ ریال بابت هزینه دادرسی محکوم شد.

در پی شکایت باشگاه پیکان از نساجی مازندران در خصوص محمدامین رضایی، این باشگاه به پرداخت مبلغ ۲۵۰/۰۰۰/۰۰۰ بابت یکسال حق آموزش این بازیکن به انضمام هزینه دادرسی در حق خواهان محکوم گردید.

در پرونده شکایت بهنام برازی از استقلال تهران، این باشگاه به پرداخت مبلغ ۶/۴۵۰/۰۰۰/۰۰۰ ریال بابت اصل خواسته در حق خواهان محکوم شد. همچنین کمیته وضعیت دعوی خواهان را نسبت به مبلغ ۳۰۰/۰۰۰/۰۰۰ ریال را مردود اعلام کرد و در خصوص خسارت خسارات هزینه دادرسی با توجه به عدم مطالبه از سوی خواهان، مواجه با تکلیفی نمی‌باشد.

گفتنی است آرای صادره ظرف مدت ۷ روز از تاریخ ابلاغ در کمیته استیناف فدراسیون فوتبال قابل تجدید نظرخواهی خواهد بود.

انتشار یافته: 8
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
16:56 - 1398/04/22
ای خدا اینا از جون استقلال چی میخواین
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۲:۴۷ - ۱۳۹۸/۰۴/۲۳
اونقدی که برزای و فرچیپس به کیسه ضربه زده ایمون زاید نزده خخخخخخخ
کاج کبیر! باخت ۶ بر۱ در آسیا! ۶ بار حذف از مرحله گروهی!
Iran, Islamic Republic of
17:42 - 1398/04/22
برزای همه جوره داره کیسه را داغ می کنه اون از بازی فنی اش که با پدیده کیسه را سوراخ کرد و اجازه نداد حتی نایب قهرمان بشه! اونم از لحاظ مالی که می بینه کیسه اینطور بریز بپاش ‌می کنه ولی پولش را نمیده یه فشار هم اینجوری اورده! جالب اینه که برزای هنوز رو در رو بازم حالشونو میگیره و میگه من استقلالی ام!!! خخخ
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۸:۵۳ - ۱۳۹۸/۰۴/۲۲
شما لنگی ها ب فکر جور کردن طلب دو فصل برانگو باشید دومیلیون هشتصد هزار دلار همچنین بودیگیر هم طلبش مونده
Iran, Islamic Republic of
21:01 - 1398/04/22
تنها کسی که کیسه را محکوم نکرده خاجه حافظه شیرازیه مجبورید مگه بیستابیستا بازیکن میگیرید
Iran, Islamic Republic of
21:34 - 1398/04/22
ناز شست برانکو از 9تا جام ممکن 7تاشو آوورده واسه ما...اگه شما واسه چهار فصل 5تا مربی عوض کردین و دستکم پنج میلیون پولشونو دادین ما افتخار میکنیم ب برانکو 10میلیون بدیم دو میلیون که چیزی نیست...
تازه 7تا خارجی که این یکسال آووردین اگه بذاریم کنار...
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۲:۴۸ - ۱۳۹۸/۰۴/۲۳
عالی گفتی ولی کیسه کشا نوووفهمن
آبی بی انتها
Iran, Islamic Republic of
۰۸:۱۸ - ۱۳۹۸/۰۶/۲۰
آره جام های اسنپی و با تبانی و جعل
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج