وجود مافیا در بازار لوازم خانگی تائید شد
۸۸۵۱۵۲
۲۳ تير ۱۳۹۸ - ۱۴:۱۲
۵۰۴۵ 
سخنگوی انجمن صنفی تولیدکنندگان لوازم خانگی از احتمال بازگشت آنچه او مافیای واردات لوازم خانگی می‌خواند، خبر داد و گفت که در روزهای آینده اطلاعات تکمیلی درباره این موضوع را به اطلاع عموم خواهد رساند.

خبرگزاری ایسنا: سخنگوی انجمن صنفی تولیدکنندگان لوازم خانگی از احتمال بازگشت آنچه او مافیای واردات لوازم خانگی می‌خواند، خبر داد و گفت که در روزهای آینده اطلاعات تکمیلی درباره این موضوع را به اطلاع عموم خواهد رساند.

محمدرضا غزنوی با اشاره به ممنوعیت واردات لوازم خانگی در یک سال اخیر، اظهار کرد: امروزه نشانه‌هایی وجود دارد که به نظر می‌رسد مافیای واردات بعد از چند سالی که در پوشش تولیدکننده واردات خود را انجام می‌دادند، دوباره می‌خواهند به صورت رسمی فعالیت کنند.

وی افزود: در سال‌های اخیر برخی واردکنندگان با استفاده از خلاء‌های قانونی و در قالب واردات قطعات، مواد اولیه و کالاهای نیمه منفصله؛ کالای نهایی را به کشور وارد می‌کردند.

سخنگوی انجمن صنفی تولیدکنندگان لوازم خانگی با بیان اینکه واردکنندگان حاضر نیستند بازار بزرگ لوازم خانگی را ترک کنند، تصریح کرد: علی‌رغم اینکه برندهای کره‌ای و یک برند اروپایی در اولین فرصت با استفاده از تحریم‌ها کشور ما را ترک کردند، واردکنندگان به دنبال این هستند که واردات را آزاد کنند و کالای نهایی را در بازار ایران عرضه کنند.

سخنگوی انجمن صنفی تولیدکنندگان لوازم خانگی در ادامه با بیان اینکه تولیدکنندگان داخلی برندهای خارجی را رصد می‌کنند، اظهار کرد که در روزهای آینده اطلاعات تکمیلی درباره "حضور مافیای لوازم خانگی" را به اطلاع عموم خواهد رساند.

انتشار یافته: 7
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
14:57 - 1398/04/23
این مافیا که نام میبرید ازکجا امده اند پولهای زیادتری که از خریداران گرفته اند چه می شود چرا هرروز یک جنس یک مدت مافیایی میشو د دولت بی خیال چرا جلو گیری نمیکندبرای توقف رانت واختلاس وپارتی بازی چه کاری انجام شده
Iran, Islamic Republic of
15:00 - 1398/04/23
نظر چه اثری داشته یا دارد
Iran, Islamic Republic of
15:00 - 1398/04/23
نظر چه اثری داشته یا دارد
Iran, Islamic Republic of
15:06 - 1398/04/23
عجب ...مافیا... پدر خوانده کیه حالا؟!
Iran, Islamic Republic of
15:07 - 1398/04/23
بدبختی نیست مافیای قدرت و ثرو ت چه جولانی میده در برابر بی قانونی
Iran, Islamic Republic of
15:33 - 1398/04/23
مردم مافیا را گزارش دهند.
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج