پیوستن طارمی به پرسپولیس منتفی شد
۸۸۵۲۰۷
۲۳ تير ۱۳۹۸ - ۱۶:۱۶
۸۸۵۸ 
مدیر برنامه‌های مهدی طارمی از کنسل شدن آمدن این بازیکن به پرسپولیس خبر داد.

خبرورزشی: مهدی طارمی به پرسپولیس باز می گردد یا به فوتبال اروپا خواهد رفت؟ این سوال روز فوتبال ایران در فصل نقل و انتقالات است و همه منتظر هستند تا ببینند طارمی که در نقل و انتقالات تا تصمیم بگیرد همه را جان به لب می کند چه تصمیمی خواهد گرفت. بهترین و موثق ترین منبع خبری در شرایطی که رسانه ها به خود طارمی به ندرت دسترسی دارند، محمود رضا فاضلی ایجنت مشهور ایرانی است که مدیر برنامه های بسیاری از ستاره های سابق و کنونی تیم ملی ایران و برخی چهره های مطرح فوتبال اروپا نیز بوده، است.

فاضلی مدیر برنامه‌های طارمی حدود دو ماه قبل گفته بود که مهدی به تیمی از یک لیگ خوب اروپایی می رود و امروز هم گفت: «مهدی طارمی از دو تیم اروپایی پیشنهاد قطعی و صد در صدی دارد. البته ما برخی پیشنهادها را در همان ابتدا رد کردیم. در حال حاضر بررسی این دو پیشنهاد را در دستور کار قرار داده‌ایم».

فاضلی در مورد اینکه آیا احتمال دارد طارمی قید بازی در اروپا را بزند، گفت: «حقیقت این است علاوه بر دو پیشنهاد موجود منتظر نهایی شدن یک پیشنهاد سطح بالا هستیم. البته دو پیشنهاد کنونی هم پیشنهادهای خوبی هستند ولی پیشنهاد دیگر تیم اروپایی به طارمی ارزنده‌تر است».

فاضلی درباره پیشنهاد هادرسفیلد انگلیس گفت: «این پیشنهاد در رسانه ها مطرح بود اما باید بگویم تیم هایی که طارمی از آن پیشنهاد دارد از انگلستان نیستند و بیشتر از این هم در این باره صحبت کردن را حرفه ای نمی دانم».

فاضلی در پایان گفت: «مهدی برای جمع کردن وسایل خود به قطر رفت و تا جایی که می‌دانم به ایران بازگشته. او از قطر هم پیشنهاد داشت ولی مدتها است تصمیم گرفته این فصل در اروپا بازی کند و تا دو هفته دیگر هم به اروپا می آید و اکنون هم دنبال اخذ ویزا است».

با توجه به گفته های مدیر برنامه طارمی بازگشت این بازیکن ملی پوش به پرسپولیس را باید منتفی بدانیم.

مطالب مرتبط
انتشار یافته: 11
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
16:23 - 1398/04/23
چ خوب.....خخخخخخخخخ
Iran, Islamic Republic of
16:33 - 1398/04/23
من برم اون گوسفندی که نذر کرده بودم قربونی کنم بیام
Iran, Islamic Republic of
16:39 - 1398/04/23
منظورش از دو تیم خوب رئال و بارسا هست فکر کنم
پاسخ ها
پیر تاجی رومزی
Iran, Islamic Republic of
۲۱:۰۷ - ۱۳۹۸/۰۴/۲۳
نه عزیزم همون تیم بسیار قدرتمند!!!!!!! شارلروا یا نهایت یونان یا روسیه است یاشاید لهستان، بلغارستان، کرواسی، یا مانند سوشا پارک ها و محلات نروژ و دانمارک!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! خخخخخخخححخخخخخ
حمیرا نفسش شجاع سیامک علیرضا علی تمام خطم کلام
Iran, Islamic Republic of
18:12 - 1398/04/23
الهی شکر
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۲۰:۱۱ - ۱۳۹۸/۰۴/۲۳
دیگه کسی موند که نفست نباشه آیا؟؟؟!!!
Iran, Islamic Republic of
19:05 - 1398/04/23
الغرافه به اون درپیتی خشکت زد نتونستی کاری بکنی اروپارو کجای دلم بزارم البته بی عقلی دیگه چون اگه عقل داشتی اون پولای بی زبونو جمع میکردی یه کارو کاسبی برا خودتو خانوادت راه مینداختی نه دودستی تقدیم این دلالا بکنی
پاسخ ها
zoro
Iran, Islamic Republic of
۰۰:۵۱ - ۱۳۹۸/۰۴/۲۴
پرسپولیس طارمی را ساخت باز هم میتواند از یکی از همین جوانان گمنام یک طارمی دیگر بسازد ما به او احتیاج نداریم او به ما نیاز دارد خوش باشی آقای طارمی
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج