نماینده قزوین: پرستو‌های سیاسی از کجا آمدند؟
۸۸۵۲۱۳
۲۳ تير ۱۳۹۸ - ۱۶:۳۰
۴۲۴۸ 
حمیده زرآبادی؛ نماینده مردم قزوین نیز نطق خود را با نقد عملکرد گروه‌های سیاسی آغاز کرد و گفت: بسیار گفته‌ایم که هرگز منافع جمعی ملت را فدای منافع سیاسی و مطامع فردی، گروهی و حزبی خود نسازیم و در پیشگاه خداوند و محضر مردم سوگند خورده‌ایم تا سخن نگوییم مگر به صداقت، گام بر نداریم جز برای آبادانی ملت. اگر امروز به واسطه تخریب، تهدید و توهین صدایمان می‌لرزد و اراده‌هایمان سست و شکننده شده باید بدانیم که ما میراث‌داران خوبی نیستیم.

خبزرآنلاین: حمیده زرآبادی؛ نماینده مردم قزوین نیز نطق خود را با نقد عملکرد گروه‌های سیاسی آغاز کرد و گفت: بسیار گفته‌ایم که هرگز منافع جمعی ملت را فدای منافع سیاسی و مطامع فردی، گروهی و حزبی خود نسازیم و در پیشگاه خداوند و محضر مردم سوگند خورده‌ایم تا سخن نگوییم مگر به صداقت، گام بر نداریم جز برای آبادانی ملت. اگر امروز به واسطه تخریب، تهدید و توهین صدایمان می‌لرزد و اراده‌هایمان سست و شکننده شده باید بدانیم که ما میراث‌داران خوبی نیستیم.

این نماینده مجلس ادامه داد: به عنوان اولین بانوی راه یافته به مجلس شورای اسلامی از حوزه انتخابیه قزوین از زنان سرزمینم سخن می‌گویم، زنانی که سهم‌شان در دولت صفر است و سخن گفتن‌شان در تریبون نماز جمعه کراهت دارد و اگر صحبت هم کنند با استقبال و خوشرویی نیست بلکه با اکراه و اجبار است. زنان باید تمام توان و قدرت خود را صرف کنند تا از هجوم بی‌اخلاقی‌ها، تهمت‌ها و افتراها در امان باشند و اگر حقیقت داشته باشد باید گفت وای به حال جامعه‌ای که از زن به عنوان یک ابزار استفاده شود و واژه سخیف پرستو در آن وجود داشته باشد.

نماینده مردم قزوین در مجلس ادامه داد: کجای مسیر را اشتباه رفتیم. جامعه‌ای که الگوی بی‌بدیل فاطمه (س) را دارد و از صبر و استقامت و نطق‌های آتشین زینب کبری سخن می‌گوید می‌خواهد آرامش و امنیت زنان و دختران سرزمین خود را با گشت ارشاد و گشت نامحسوس برقرار کند. آیا زمان آن نرسیده که خواست مردم را از میان خودِ مردم دنبال کنیم و در مسیر مردم‌سالاری دینی که باورمان است، حرکت کنیم؟ به نمایندگی از جوانان سرزمین از درد جوانانی می‌گویم که ایستاده‌اند، تلاش کردند و سر خورده شدند. اگر امید را از جوانان بگیریم چه می‌ماند؟

برچسب ها:
انتشار یافته: 9
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
16:46 - 1398/04/23
جمع کنید .....
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۱:۴۴ - ۱۳۹۸/۰۴/۲۴
چرا مردهای پیر بی اختیار باید مدیر و رئیس باشند؟ اینها رو برکنار کنید و جوانها و زنها رو مسئول کنید
Iran, Islamic Republic of
17:01 - 1398/04/23
شما که زینت بخش کلامت خانم فاطمه (س) بود ایکاش قدری هم راجع به حکومت مولايمان و نصايح او به مالک اشتر هم می فرمودید و اگر فرصت و جاه می دادند مقایسه هم انجام میشد کلامتان بر دل می نشست فعلا"زمان تا انتخابات برای بیشتر دیده شدن وجود دارد فرصت از دست ندهید
Iran, Islamic Republic of
17:25 - 1398/04/23
تاریخ ایندگان را روشن میکند که این پرستو ها چه ها کردند
Iran, Islamic Republic of
17:58 - 1398/04/23
خانم نماینده! پرسیدید کجای راه را اشتباه رفته ایم. عرض به حضور جنایعالی شما بفرما کجای راه را درست رفتید. البته شخص شما نه بلکه سران کشور.
میگن : خشت اول چون نهد معمار کج تا ثریا می رود دیوار کج.
بهتر از ما میدانید ریشه پرستو و پرستو بازی در کا گ ب( سازمان اطلاعات روسیه فعلی و شوروی سابق است) حال تو خود حدیث مفصل بخوان از این مجمل.
Iran, Islamic Republic of
22:11 - 1398/04/23
از عدم پاسخگوئی وعدم شفافیت ،و عدم دیدن مردم و خواسته آ نها،تنها در قدرت بودن و تسلط یک حزب با اقلیت تمام در بین مردم،اما در صدر قدرت بودن
Iran, Islamic Republic of
01:02 - 1398/04/25
از اول بودن الان سر ماجرای نجفی گندشون دراومد
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج