باقری: نباید به ترکیب تیم برنده دست زد
۸۸۵۷۸۳
۲۵ تير ۱۳۹۸ - ۰۷:۵۸
۶۰۵۶ 
مربی پرسپولیس گفت: تیم ما خوب بود و با اضافه شدن چند بازیکن جدید، شرایط بهتر هم می‌شود. به نظر من حفظ اسکلت تیم فصل گذشته مهم‌ترین کاری بود که باشگاه توانست انجام بدهد.

خبرورزشی: کریم باقری پس از تمدید قرارداد با پرسپولیس، تهران را به مقصد ترکیه ترک کرد تا به اردوی سرخپوشان ملحق شود. برای دقایقی با او هم‌صحبت شدیم.

* تبریک می‌گوییم. در پرسپولیس ماندنی شدید!

ممنونم. بله، قراردادم را امضا کردم و بدون هیچ مشکلی کارم را ادامه می‌دهم. قراردادم تمام شده بود. به هر حال خوشحالم که باز هم می‌توانم در پرسپولیس بمانم. برای من باعث افتخار است. امیدوارم بتوانم فرد مفیدی در تیم باشم.

* فصل قبل، همه اعضای کادر فنی قراردادشان را برای دو سال تمدید کردند. چرا قرارداد شما در پایان این فصل تمام شد؟

قرارداد من هم دوساله بود، اما باید از لحاظ مالی به توافق می‌رسیدیم که این اتفاق هم روز شنبه افتاد و مشکلی وجود نداشت.

* گابریل کالدرون در مصاحبه‌هایش از شما تعریف می‌کند. به نظر می‌رسد رابطه خوبی با یکدیگر دارید؟

او یک مربی حرفه‌ای است که به ایران آمده و می‌خواهد موفق باشد. من برنامه‌های کالدرون را دیدم و می‌دانم برنامه‌هایش کامل و جامع است. به هر حال کالدرون یک مربی خارجی است که برای اولین بار به فوتبال ما آمده تا کار کند و باید به او کمک کنیم.

* بعد از ۴ فصل فوق العاده که پرسپولیس با برانکو ایوانکوویچ داشت، آیا کالدرون می‌تواند موفقیت جدیدی را خلق کند؟

بدون شک هدف اصلی کالدرون نیز همین است. او هم می‌خواهد مثل برانکو، مربی موفقی باشد و هدف‌های خودش را دارد. مربیان خارجی دوست دارند در لیگ‌های مختلف، موفق باشند تا کارنامه بهتری برای خود بسازند و کالدرون نیز همین هدف را دنبال می‌کند.

* لیست پرسپولیس برای فصل نوزدهم را چطور ارزیابی می‌کنید؟ تیم خوبی بسته شده؟

تیم ما خوب بود و با اضافه شدن چند بازیکن جدید، شرایط بهتر هم می‌شود. به نظر من حفظ اسکلت تیم فصل گذشته مهم‌ترین کاری بود که باشگاه توانست انجام بدهد. خیلی از مربیان اعتقاد دارند نباید به ترکیب تیم برنده دست زد و ما هم با همین سیاست کار‌ها را پیش بردیم.

* یارانی که جذب شده‌اند نیاز‌های پرسپولیس را برآورده می‌کنند؟

۱۰۰ درصد. ما در پست دفاع و وینگر، بازیکن گرفتیم، اما هنوز به یک مهاجم خارجی احتیاج داریم. تا جایی که من می‌دانم قرار است مهاجم خارجی جذب تیم شود.

* و چه بازیکنانی از لیست تیم خط می‌خورند؟

در این مورد فقط باید از کالدرون سؤال کنید، چون من چیزی نمی‌دانم. تنها یک بازیکن بود که در موردش توضیح دادم، چون می‌دانستم کالدرون به رادوشوویچ گفته امکان دارد از لیست، کنار برود. در مورد سایر بازیکنان چیزی نمی‌دانم. احتمالاً این اتفاق بعد از پایان اردوی ترکیه رخ می‌دهد و آن زمان همه می‌فهمند.

* بازیکنان اعتقاد دارند فصل سختی در انتظار پرسپولیس است. نظر شما چیست؟

بله قطعاً همین‌طور است. هر سال برای تیم‌ها، کار سخت‌تر می‌شود. ما سه فصل قهرمان شدیم، اما شرایط‌مان از فصل شانزدهم تا هجدهم کاملاً متفاوت بود. در این فصل هم کارمان سخت است ولی باید با قدرت به لیگ برگردیم. من خیلی امیدوار به موفقیت هستم.

* حرفی با هواداران ندارید؟

از همه آن‌ها تشکر می‌کنم که از تیم حمایت می‌کنند. آن‌ها باید بدانند نقش پررنگ‌تری در این فصل دارند و باید پشت تیم باشند. امیدوارم شاهد حمایت همه‌جانبه هواداران در طول فصل باشیم.

انتشار یافته: 2
در انتظار بررسی:0
تاج کبیر آسیا .چهارفینال آسیا دوقهرمانی دونایب قهرمانی . لنگ حکومتی صفر الهلال شش و خریبین پنج لنگ حکومتی صفر
Iran, Islamic Republic of
17:18 - 1398/04/25
برنامه هرسال وزیر.‌حفظ تیم لنگ. و ازهم پاشوندن و تمدید نکردن بازیکنان اصلی استقلال
Iran, Islamic Republic of
11:39 - 1398/04/29
یه حرف هم ازمادرعروس شنیدیم.کیسه کش بیچاره شماکه عروس آسیاییدالعین رویادتون رفته.پدرکیسه کشاعمرعبدالرحمان روچطور.پس حرف مفت نزنید
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج