مرد بیکار، پدرش را کشت
۸۸۵۸۵۴
۲۵ تير ۱۳۹۸ - ۱۰:۳۱
۴۵۲۹ 
پسر جوانی که اقدام به قتل پدرش کرده بود، دستگیر شد.

ایسنا: حوالی ساعت ۱۱:۴۰ صبح شانزدهم تیرماه امسال مرد جوانی با مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ تماس گرفت و از کشته شدن پدر ۶۰ ساله‌اش توسط فرد یا افراد ناشناس خبر داد که در پی آن ماموران کلانتری ۱۴۸ انقلاب در صحنه جنایت حاضر شده و با جسد مردی ۶۰ ساله روبه‌رو شدند.

بررسی جسد نشان داد که این مرد با ضربات جسم تیز از ناحیه پا و سینه به قتل رسیده است که بلافاصله موضوع با دستور بازپرس کشیک قتل به کارآگاهان اداره دهم پلیس آگاهی تهران بزرگ اطلاع داده شد.

با حضور کارآگاهان در صحنه جنایت و انجام تحقیقات اولیه مشخص شد فردی که با پلیس ۱۱۰ تماس گرفته پسر مقتول به نام صابر ۳۳ ساله است. او در تحقیقات پلیسی به ماموران گفت: شب در اتاق خودم بودم و با هدستی که به گوش داشتم در حال گوش دادن به موزیک بودم. صبح از اتاقم بیرون آمدم و ناگهان با جسد خون آلود پدرم مواجه شدم و اطلاعی از قتل ندارم. من با پدر و مادرم زندگی می‌کنم و شب قبل حادثه مادرم به منزل خواهرم رفته بود.

کارآگاهان پس از شنیدن اظهارات پسر مقتول، در بازرسی از منزل وی البسه شسته شده‌اش را از حمام کشف کردند که با جمع بندی اطلاعات به دست آمده پسر مقتول را به عنوان مظنون به قتل دستگیر و به اداره دهم منتقل کردند. با انتقال متهم، او در تحقیقات پلیسی منکر هرگونه قتل پدرش شد، اما با انجام تحقیقات از خانواده مقتول مشخص شد که صابر حدود ۴ سال است از آمریکا به ایران بازگشته و به مصرف مواد مخدر اعتیاد دارد و در طول این مدت اکثر اوقات بیکار بوده و پدرش که بازنشسته است دائم با وی بر سر بیکار بودنش درگیر بوده است.

سرانجام صابر بیست ودوم تیرماه امسال لب به اعتراف گشود و به قتل پدرش اعتراف کرد و به کارآگاهان، گفت: من با پدرم همیشه بر سر بیکار بودنم در حال مشاجره بودیم و او مرا دائم تهدید می‌کرد و مورد ضرب و شتم قرار می‌داد تا اینکه تصمیم به کشتنش گرفتم. روز حادثه وقتی مادرم به منزل خواهرم رفت، من و پدرم در خانه تنها شدیم، فرصت را مناسب دیدم رفتم آشپزخانه و سه چاقو برداشتم و وقتی پدرم از حمام بیرون آمد من هم از پشت به وی حمله کردم و با زدن ضربات متعدد چاقو از ناحیه پا وی را مصدوم کردم.

وقتی به زمین افتاد با چاقویی که داشتم ضرباتی به سینه و گردن وی زدم و از ترس اینکه بلند نشود فقط داشتم به او ضربات چاقو میزدم، نم دانم چه تعداد ضربه به او زدم فقط گفتم او باید بمیرد که کشتمش و وقتی فهمیدم که دیگر زنده نیست البسه خونی‌اش را در آوردم و رفتم در حمام شستم و طی تماس با پلیس از کشته شدن پدرم توسط افراد ناشناس خبر دادم.

مرکز اطلاع‌رسانی پلیس آگاهی تهران بزرگ با تایید این خبر اعلام کرد: با اعتراف صریح متهم به قتل پدرش، قاتل با صدور قرار قانونی از سوی بازپرس شعبه ششم دادسرای ناحیه ۲۷ برای انجام تحقیقات تکمیلی در اختیار کارآگاهان اداره دهم قرار گرفت.

برچسب ها:
انتشار یافته: 16
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
10:58 - 1398/04/25
مردک گشاد معتاد .خبرت میموندی تو همون بلاد کفر نفرین برتو و امثال تو همه ی اینا به خاطر فرهنگ غرب وحشیه. لطفا این نرینه را در اسرع وقت اعدام کنید.با تشکر
Iran, Islamic Republic of
11:20 - 1398/04/25
اسم ایران وبزارین انستان چون شدافغانستان
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۲:۴۷ - ۱۳۹۸/۰۴/۲۵
خوبه پس ديگه از بيكاري دراومده !
-
11:44 - 1398/04/25
خاک بر بی وجدانت کنم که امثال کثافتهایی مثل شما ایرانو کردین لجن خانه
United Arab Emirates
12:09 - 1398/04/25
نسل الان جونها ادمهای تو خالی و بی هویتی خواهند شد که مسبب همه اینها دولتهای بی عرضه و دزد الان و گذشته هستند که هر کدام به نوعی سبب شدند و فقط به فکر توله سگهای خود و خونوادشون بودن....
Iran, Islamic Republic of
12:27 - 1398/04/25
خانواده درج یک اون بی وجدان نه باید رضایت بدهند انگل ها باید پاک بشند از روی زمین
Iran, Islamic Republic of
12:29 - 1398/04/25
مردا خیلی بد و خشن شدند.خدا رحم کنه.
Iran, Islamic Republic of
12:42 - 1398/04/25
خاک برسر مسئولینی که شغلی برای جوانها ایجاد نمیکنه که چنین اتفاقهایی نیفته شمایی که میگین خاک برسر پسره شما شغل دارید و از روحیه آدم بیکار خبر ندارید
Iran, Islamic Republic of
13:09 - 1398/04/25
خدا این فرزند رو به عمیق ترین نقطه جهنم واصل کنه
Iran, Islamic Republic of
13:09 - 1398/04/25
خدا این فرزند رو به عمیق ترین نقطه جهنم واصل کنه
Iran, Islamic Republic of
13:14 - 1398/04/25
ببین به کجا رسیده ایم.شرم اور است
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۴:۵۰ - ۱۳۹۸/۰۴/۲۵
باید اعدام بشه خوک کثیف
Iran, Islamic Republic of
15:23 - 1398/04/25
یه مثل میگه بکن بیغار(بیگاری)نشین بیکار.این پسره این مثل راتغییرداده بکش بابانشین بیکار.آخه آدم حرف بزنه کوگوش شنوا.گوشزد کنی کی انجام بده.تهدیدکنی کی بترسه.نصیحت کنی کی بپذیره.التماس کنی کی ترحم کنه.بله قربان بگی کی احسنت بگه.نوکرتم بگی کی قبولت کنه.واقعاجای تاسف وغبطه وشرمساریه.نه فکرکارمی کنه نه چشم می بینه نه دست یاری میده نه زمان اجازه میده که کلمات وکنارهم بذاربم ابرازهمدردی کنیم.معمولابااعتمادترین وکوچکترین جامعه خانواده است که اعضابه هم دارندبه نظرم دیگه کی به کی اعتمادکنه.وقتی پسرپدررامی کشه برادرخواهررا.همسر همسررا.دوست دوست را.فرزندمادرراوامثال اینها.عیب ازکجاست, خانواده,دوستان ناباب,موادمخدر,بیکاری,جامعه,بیماری روانی,بدشانسی,اقبال سیاهه پدرومادر.خدایاباعجزوناتوانی به پیشگاهت زانومی زنم ودودستموبه سویت بلندمی کنم وازت وی خوام همه ی مارابه راه راست وراه نیکان هدایت بفرما.
Iran, Islamic Republic of
01:03 - 1398/04/26
حالا نمیشداز آمریکانمیومدی!؟ همونجا می موندی آهنگای موردعلاقتم اونجاگوش می دادی! مرگ برآمریکا
Iran, Islamic Republic of
12:23 - 1398/04/26
یعنی ملت از روی بیکاری پدرشونو میکشن!
عجب زمونه ایه
Iran, Islamic Republic of
04:17 - 1398/04/27
مردا همشون همینن ذاتشون خرابه
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج