مهاجمان آفریقایی مدنظر دنیزلی در راه ترکیه
۸۸۶۲۶۸
۲۶ تير ۱۳۹۸ - ۱۱:۱۶
۲۶۱۸ 
مدیران تیم فوتبال تراکتورسازی تبریز در تلاش هستند تا هر چه سریع‌تر مهاجمان خارجی این تیم را جذب کنند.

خبرگزاری تسنیم: غلامرضا صادقیان، مدیرعامل باشگاه تراکتورسازی تبریز از روز دوشنبه برای بررسی شرایط اردو و تمرینات تیم تراکتورسازی راهی شهر ارزروم ترکیه، محل برگزاری اردوی سرخپوشان تبریزی شده و قرار است در مدت زمان حضور خود در این شهر، تکلیف مهاجمان خارجی این تیم را هم مشخص کند.

مصطفی دنیزلی نیز تأکید دارد هر چه زودتر نفرات تیمش در اردوی ترکیه کامل شوند تا بتواند برنامه‌های تاکتیکی خود را به طور کامل در این اردو پیاده کند. از همین رو، مدیرعامل باشگاه تراکتورسازی و دنیزلی روز گذشته به بررسی نهایی فیلم‌ بازیکنان خارجی مدنظرشان پرداختند و قرار است این بازیکنان که گفته می‌شود آفریقایی هستند و در پست مهاجم بازی می‌کنند،‌ طی امروز یا فردا برای حضور در تمرینات راهی کشور ترکیه شوند.

طبق صحبت‌های انجام شده بین مدیران باشگاه تراکتورسازی و مصطفی دنیزلی، قرار است مهاجمان جدید تراکتورسازی پس از حضور در تمرینات و در صورت تأیید کادرفنی قراردادشان را با باشگاه تبریزی امضا کنند.

اردوی دو هفته‌ای تیم تراکتورسازی از تاریخ 20 تیر ماه در شهر ارزروم ترکیه آغاز شده است و ملی‌پوشان این تیم نیز روز گذشته (سه‌شنبه) پس از پایان اردوی چند روزه تیم ملی،‌ به اردوی تراکتورسازان اضافه شدند.

برچسب ها:
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج