واکنش به انتشار تصاویر یگان‌های سایبری منافقین
۸۸۶۴۱۹
۲۶ تير ۱۳۹۸ - ۱۷:۳۵
۵۷۷۵ 
مشاور رئیس ستاد کل نیروهای مسلح گفت: گروهک تروریستی منافقین از مهره‌های آمریکا در راهبردهای مقابله و برخورد با جمهوری اسلامی ایران در سطوح مختلف به شمار می‌آید.

مهر نوشت: مشاور رئیس ستاد کل نیروهای مسلح گفت: گروهک تروریستی منافقین از مهره‌های آمریکا در راهبردهای مقابله و برخورد با جمهوری اسلامی ایران در سطوح مختلف به شمار می‌آید.

سردار مسعود جزایری مشاور فرهنگی رئیس ستاد کل نیروهای مسلح در برنامه بدون خط خوردگی رادیو گفت‌وگو با اشاره به سابقه دیرینه مزدوری، خیانت و جنایت گروهک تروریستی منافقین اظهار داشت: وضعیت این گروهک در همدستی و همراهی صد در صدی با رژیم صدام در جنگ تحمیلی که سعی می‌کرد از طریق نفوذ و جاسوسی به دشمن خدمت کند و البته خساراتی را هم برای رزمندگان ما به بار آورد، آشکار است.

وی افزود: بعد از پایان جنگ نیز این گروهک در خدمت سرویس‌های جاسوسی بعضی از کشورهای اروپایی و به خصوص آمریکا و رژیم صهیونیستی قرار گرفت و با توجه به ماهیت و خصلتی که این گروهک از خودش نشان داده، دشمنان نظام همواره سعی کرده‌اند تا به هرشکلی که می‌شود از این گروهک تروریستی استفاده کنند.

مشاور رئیس ستاد کل نیروهای مسلح یادآور شد: ارائه تحلیل به دشمن، سناریوسازی، اقدامات اطلاعاتی امنیتی، جاسوسی، تهیه اطلاعات و آمار و به خصوص آمار اغواکننده و غلط، تلاش برای تخریب زیرساخت‌های مهم و حیاتی کشور، تهیه طرح‌هایی برای تشدید تحریم‌ها، ارائه گزارش‌های یکسویه از وضعیت کشور و در واقع ارائه تحلیل غلط به دشمن تا دشمن درباره ضربه زدن به جمهوری اسلامی ایران فکر کند، ازجمله کارهایی است که این گروهک در آن ید طولایی دارد.

وی با تأکید بر اینکه گروهک تروریستی منافقین از مهره‌های آمریکا در راهبردهای مقابله و برخورد با جمهوری اسلامی ایران در سطوح مختلف به شمار می‌آید، گفت: البته این گروهک از طریق ارائه خدمات به دشمن ازجمله در فضای مجازی، ارتزاق می‌کند.

سردار جزایری با اشاره به فعالیت گروهک منافقین در فضای مجازی بیان کرد: آخرین تصاویری که از این گروهک منتشر شده است، نشان می‌دهد که سعی در سم‌پاشی و القائات نادرست در ارائه گزارش‌های گمراه‌کننده دارد و به خصوص کشورهایی مانند انگلیس، فرانسه، آلمان و در رأس همه آن‌ها آمریکا و رژیم صهیونیستی، سعی می‌کنند از این گروهک بهره‌برداری کنند.

وی خاطرنشان کرد: البته مفهومش این نیست که این گروهک از توان و یا قدرت آن‌چنانی برخوردار است که بتواند ضربه‌ای در شرایط امروز به کشور وارد کند، ولیکن آمریکایی‌ها در راهبردی که علیه جمهوری اسلامی ایران دارند، به شکل یک طیف سعی می‌کنند از هر پتانسیل و توانی ولو اندک هم باشد، استفاده کنند. گروهک منافقین هم یکی از همین مهره‌ها و پازل‌هاست که آمریکایی‌ها سعی می‌کنند از آن‌ها به هر میزان که بتوانند علیه مردم ایران بهره‌برداری کنند.

برچسب ها:
انتشار یافته: 7
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
18:17 - 1398/04/26
بنظر یکی از آلاف ترین گروه های تاریخ بشریت همین منافقین هستن، ایران اگه آتیش بگیره و خاکستر بشه، هیچ وقت واسه این جماعت جایی وجود نداره، آدمایی که خانواده هاشون اینارو نمیتونه بپذیره..... واقعا توهم چقدر آخه..... اون بدبختاییکه به اینا دل خوش کردن!!!!!!!
Iran, Islamic Republic of
21:38 - 1398/04/26
آقا زادهای شما از منافقین بدترند
Iran, Islamic Republic of
22:12 - 1398/04/26
مرڱ بر منافق ڪه وطن فروشی ڪند
ڪسی ڪه مرد باشه میاد به ڪشورش خدمت میڪنه ،نه در رنج وآلام مردمش با دشمن ڪشورش همدست میشه از این جنایتڪاران بدتر در طول تاریخ نداشتیم ڪه به مام میهن خیانت ڪند ومردم بیگناه را به گلوله ببندد وبا دشمن خونی کشورش همدست شود برای قدرت
Iran, Islamic Republic of
22:57 - 1398/04/26
مرگ بر منافق های خاین و وطن فروش مزدور امریکا و اسراییل و بیگانه پرست.اینها شعارشون مبارزه با امپریالیست امریکا بود حالا خودشون شدن نوکر سرسپرده امریکا.وخیانتشون به ایران و خدمت به صدام لکه ننگیه بر دامان انها.باز هم مرگ بر منافق
Iran, Islamic Republic of
08:17 - 1398/04/27
منافقین مثل سگ ولگرد هر کجا پس مانده ای ببینند آنجا حاضر میشن ...مرگ بر منافقین ..
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج