درخواست فوری نتانیاهو از اروپا علیه حزب‌الله
۸۸۶۶۲۷
۲۷ تير ۱۳۹۸ - ۱۱:۳۵
۱۰۸۰۰ 
نخست وزیر رژیم صهیونیستی در استقبال از هیئتی از نمایندگان عالی‌رتبه پارلمان فرانسه مدعی شد، حزب‌الله باید فورا در لیست "گروه‌های تروریستی" قرار بگیرد.

ایسنا: نخست وزیر رژیم صهیونیستی در استقبال از هیئتی از نمایندگان عالی‌رتبه پارلمان فرانسه مدعی شد، حزب‌الله باید فورا در لیست "گروه‌های تروریستی" قرار بگیرد.

درخواست فوری نتانیاهو از اروپا علیه حزب‌الله

به نوشته روزنامه فرامنطقه‌ای رای الیوم، بنیامین نتانیاهو، نخست وزیر رژیم صهیونیستی در استقبال از این هیئت پارلمانی حزب‌الله لبنان را به انجام "اقدامات تروریستی" در خاورمیانه و اروپا متهم کرده و از فرانسه و کشورهای اروپایی خواست این حزب به عنوان "تشکلی تروریستی" شناخته شود.

نتانیاهو در این دیدار گفت: بسیار اهمیت دارد که فرانسه و دیگر کشورهای اروپایی اقدام اخیر آرژانتین را در پیش گرفته و حزب‌الله را در رده گروه‌های تروریستی قرار دهند.

نخست وزیر رژیم صهیونیستی در ادامه مدعی شد: حزب‌الله همان گروه تروریستی اصلی است که در خاورمیانه و در جهان فعالیت دارد و افراد را به سوی کشورهای اروپایی سوق می‌دهد، بنابراین مهمترین مساله آن است که حزب‌الله به عنوان گروهی تروریستی رده‌بندی شد و فورا این اقدام اجرا شود.

انتشار یافته: 10
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
11:39 - 1398/04/27
اسرائیل و آمریکا پدرخوانده و مادرخوانده تروریسم هستند..ظلم پایدار نخواهد ماند..بزودی شاهد قدرت نمایی امپراطوری پارس در کل منطقه خواهیم بود..
پاسخ ها
طالبیفرد
Iran, Islamic Republic of
۱۲:۵۰ - ۱۳۹۸/۰۴/۲۷
انشاءالله
Iran, Islamic Republic of
11:49 - 1398/04/27
نخست وزیر اسرایل ادم شو سرانجام صدام ولگرد ببین عبرت.بگیر تو هم اگر ادم نشی سرانجا مت مانند صدام وحشی
Iran, Islamic Republic of
12:27 - 1398/04/27
کفتار کثیف عمرت به سرآمده
پاسخ ها
حسین حسین پوراقایی
Iran, Islamic Republic of
۱۴:۰۲ - ۱۳۹۸/۰۴/۲۷
خون خوارکثیف عمرت بسر امد قدرت ایران خواهید دید
United Arab Emirates
13:06 - 1398/04/27
سلام
طبق آیات وروایات خانه عنکبوتی اسرائیل حتماویران خواهدشد نتانیاهو،،،مرگت نزدیک است
Iran, Islamic Republic of
18:03 - 1398/04/27
شما که دست نشانده ی امریکاواروپاییدوپایگاه نظامی انها هستید وانها برای شما کم نکذاشتند حزب الله منتظر اشاره ای است تاانتقام کودکان وسالمندان واوارگان را ازشما صهیونیست ها بگیرد وبه عصر حجرتان تبدیل کند
Iran, Islamic Republic of
18:03 - 1398/04/27
مرگ بر اسرائیل ... مرگ بر آمریکا
Iran, Islamic Republic of
19:01 - 1398/04/27
پیامبر(ص)فرمودن اگرعلم درچین ماچین باشد قوم پارس به دنبال آن میروند وفرامیگیرند.انشاالله نه چندان دورشاید ماها نسل انقلاب کمی یابیشتر زجربکشیم ولی بخداوند ایران تمامی دنیا.محتاج ماشوندچونکه ازنظر معادن غنی وبکروازنظرعلم ازتمامی دنیا سرآمد خواهیم بود.

.
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج