ادامه رایزنی‌ها با مجلس برای رتبه‌بندی معلمان
۸۸۶۸۶۱
۲۸ تير ۱۳۹۸ - ۰۷:۵۰
۲۹۱۱ 
معاون برنامه ریزی و توسعه منابع وزارت آموزش و پرورش درباره زمان اجرای طرح رتبه بندی معلمان گفت: رایزنی‌هایی با مجلس در حال انجام است که شکل اجرای رتبه‌بندی و آنچه در قانون برنامه پنج ساله ششم توسعه پیش بینی شده را نهایی کنیم. هر کدام از روش‌ها نهایی شود، سریعاً وارد پروسه اجرایی می‌شویم.

خبرگزاری ایسنا: معاون برنامه ریزی و توسعه منابع وزارت آموزش و پرورش درباره زمان اجرای طرح رتبه بندی معلمان گفت: رایزنی‌هایی با مجلس در حال انجام است که شکل اجرای رتبه‌بندی و آنچه در قانون برنامه پنج ساله ششم توسعه پیش بینی شده را نهایی کنیم. هر کدام از روش‌ها نهایی شود، سریعاً وارد پروسه اجرایی می‌شویم.

علی الهیار ترکمن درباره زمان اجرای طرح رتبه بندی معلمان با توجه به وعده‌ای که سخنگوی دولت ماه گذشته برای اجرای این طرح در یک بازه زمانی دوماهه داده بود اظهار کرد: رایزنی‌هایی با مجلس در حال انجام است که شکل اجرای رتبه بندی و آنچه در قانون برنامه پنج ساله ششم توسعه پیش بینی شده را نهایی کنیم.

وی افزود: هم می‌توانیم از مکانیسم‌های داخلی دولت و هم از مکانیزم‌هایی که در ماده ۶۳ قانون برنامه پنج ساله ششم توسعه آمده است، استفاده کنیم.

معاون برنامه‌ریزی و توسعه منابع وزارت آموزش و پرورش با بیان اینکه در حال رایزنی هستیم تا ببینیم کدام روش زودتر به نتیجه می‌رسد اظهار کرد: اعتبار رتبه بندی پیش بینی شده و ابلاغیه آن را گرفتیم ولی هنوز تخصیص نیافته است. هر کدام از روش‌ها نهایی شود، سریعاً وارد پروسه اجرایی می‌شویم.

الهیار ترکمن در پاسخ به اینکه اگر قرار باشد رتبه بندی در قالب لایحه به مجلس برود، تایید و تصویب نهایی آن چند ماه به طول می‌انجامد؟ گفت: اجرای رتبه بندی فوریت دارد و مورد تاکید نمایندگان مجلس نیز هست و در هر پروسه‌ای قرار بگیرد سرعت اجرایش بالاتر خواهد بود.

برچسب ها:
انتشار یافته: 8
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
08:08 - 1398/04/28
هنوزتا انتخابات وقت زیادی است عجله ای نیست.
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۲:۳۰ - ۱۳۹۸/۰۴/۲۸
دقیقا گل گفتین استاد عزیز
Iran, Islamic Republic of
08:36 - 1398/04/28
آقای ترکمن ! یک وقت ما را خجالت ندهید و شرمنده محبتتان نشویم .... !!
Iran, Islamic Republic of
08:56 - 1398/04/28
به نظرم این یک جنگ زرگری است بین دولت و مجلس برای خنثی سازی فشار روانی گرونیها و به حاشیه راندن فرهنگیان زحمتکش تا مطالبات معلمین زحمتکش مشمول مرور زمان شود
Iran, Islamic Republic of
09:20 - 1398/04/28
همسان سازی بازنشستگان چه شد آری ماست مالی شد
Iran, Islamic Republic of
10:33 - 1398/04/28
اگر رتبه بندی اجرا نشود معلمان کل کشور را به آتش خواهند کشید و مدارس را یکسال تعطیل خواهند کرد.
Iran, Islamic Republic of
16:49 - 1398/04/28
باز هم دروغ. بعد از نوبخت کذاب تو ابوموسی اشعری هستی
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج