۳۴ مصدوم در حرکات نمایشی کارناوال عروسی
۸۸۷۰۳۵
۲۸ تير ۱۳۹۸ - ۱۹:۰۹
۱۲۶۰۱ 
سخنگوی مرکز مدیریت حوادث و فوریت های پزشکی قم گفت: بی احتیاطی و حرکات نمایشی موتورسواران همراه کاروان عروس در قم منجر به مصدومیت ۳۴ تن شد.

ایرنا: سخنگوی مرکز مدیریت حوادث و فوریت های پزشکی قم گفت: بی احتیاطی و حرکات نمایشی موتورسواران همراه کاروان عروس در قم منجر به مصدومیت ۳۴ تن شد.

مهدی فراهانی روز جمعه در گفت و گویی با اشاره به جزئیات اتفاق ناگوار درکاروان عروسی گفت: کارناوال عروسی اتباع افغان حد فاصل میدان ۷۲ تن به شهر قائم قم به دلیل حرکات نمایشی منجر به تصادفات پی در پی، ۳۴ مجروح به همراه داشت.

وی ادامه داد: دراین حادثه که امروز اتفاق افتاد ۱۲ مجروح با ۵ آمبولانس اورژانس به بیمارستانهای نکویی وشهیدبهشتی منتقل شدند وتعداد ۲۲ نفرنیز با آسیب های خفیف درمحل حادثه بصورت سرپایی درمان شدند.

سخنگوی مرکز مدیریت حوادث و فوریت های پزشکی قم با بیان اینکه اسامی ومستندات کلیه مصدومین اعم ازانتقالی وسرپایی در بایگانی اورژانس ۱۱۵ موجود است، اظهار داشت: حال ۱۲ مجروح منتقل شده به بیمارستان این حادثه رضایت بخش گزارش شده است.

فراهانی افزود: این حادثه که نتیجه بی احتیاطی وعدم رعایت قوانین ترافیکی بوده باعث ترافیک سنگین و نیز ساعت ها درگیری اورژانس و امبولانسهای اورژانس گردید.

وی همچنین با اشاره به حادثه واژگونی ۲ خودروی تیبا در محورهای مختلف استان گفت: در ساعت ۱۱ امروز به صورت تقریباً همزمان، واژگونی ۲ خودروی تیبا در محورهای قم به نیزار و جاده قدیم ساوه به سلفچگان به مرکز اورژانس قم گزارش شد که متاسفانه این حوادث ۱۱ مجروح و یک فوتی بر جای گذاشت.

سخنگوی مرکز مدیریت حوادث و فوریت های پزشکی قم ادامه داد: برای کمک به مصدومان واژگونی خودروی تیبا در محور قاهان علاوه براعزام ۶ آمبولانس به محل بالگرد اورژانس نیز به پرواز درآمد که ۳ مجروح توسط اورژانس هوایی و ۸ مجروح دیگر با امبولانس به بیمارستانهای امام رضا (ع) وشهیدبهشتی و نکویی منتقل شدند.

برچسب ها:
انتشار یافته: 5
در انتظار بررسی:0
United States
19:43 - 1398/04/28
ادمو برق بگیره جو نگیره .
Iran, Islamic Republic of
20:09 - 1398/04/28
تک چرخ زدن !؟ اینم رسم و سوغات ...هست یا تیر در کردن ؛ سال هفتاد برادر عروس بلند شد روی موتور ایستاد و خورد زمین هجده بخیه خورد سرش ؛ نکنید الان با ماشین هم کلی تلفات داریم موتور که جای خود ! اینا فرهنگ سازی میخواد ؛ کسی نگفته یا به عنوان خبر گفته و رد شدن ؟ برای مردم بگید شک نکنید اثردارد و کم میشود حوادث.
Iran, Islamic Republic of
23:05 - 1398/04/28
بابا خیلی پرروشدن دیگه
Iran, Islamic Republic of
23:27 - 1398/04/28
بقول بابا پنجعلی به جهندددددم
Iran, Islamic Republic of
06:54 - 1398/05/02
افغانی هم آدم شده؟وای برما؟ای مردم اگرالان اقدامی نکنیم برای بیرون کردن افغان ها چندسال دبگه خیلب دوره؟؟؟
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج