دلیل باخت تیم ملی والیبال جوانان
۸۸۷۰۴۴
۲۸ تير ۱۳۹۸ - ۱۹:۲۹
۴۱۶۸ 
سرمربی تیم ملی والیبال جوانان ایران معتقد است که دلیل باخت شاگردانش مقابل روسیه عدم تمرکز و عملکرد نامناسب در حملات اول بوده است.

خبرگزاری ایسنا: سرمربی تیم ملی والیبال جوانان ایران معتقد است که دلیل باخت شاگردانش مقابل روسیه عدم تمرکز و عملکرد نامناسب در حملات اول بوده است.

بهروز عطایی سرمربی تیم ملی والیبال جوانان ایران بعد از باخت 3 بر 2 برابر روسیه گفت: امروز بازی خیلی نزدیکی را با تیم روسیه داشتیم. با وجود اینکه خوب بازی کردیم، در مقاطعی از مسابقه تمرکز بازیکنان از بین رفت.

در دفاع روی تور و سرویس‌ها توانستیم عملکرد کم نقصی داشته باشیم، اما در حملات اول خوب نبودیم و این مشکل بزرگ تیم ما بود. با این حال شکست مقابل روسیه یک تلنگر برای تیم ایران بود.

او درباره ماکسیم ساپوژکوف بازیکن شماره ۱۲ و ستاره تیم ملی روسیه که ۳۴ امتیاز کسب کرد، گفت: بازیکنانی که تکنیکی هستند را می‌توان مهار کرد، اما مهار بازیکنی که اسپک‌هایش را از ارتفاع ۳.۴۰ متر می‌زند خیلی سخت است.

او می‌تواند یک موزیرسکی دیگر در والیبال روسیه باشد. این بازیکن برگ برنده روسیه بود و هر زمان که روس‌ها از ما عقب افتادند ساپوژکوف روند بازی را تغییر داد.

عطایی در مورد بازی فردای تیم ملی والیبال ایران برابر جمهوری چک که حکم مرگ و زندگی را دارد، توضیح داد: قطعا تیم چک را شکست می‌دهیم و مشکلی برابر این تیم نخواهیم داشت و به مرحله بعد صعود می‌کنیم. شکست مقابل روسیه باعث شد بازیکنان متوجه شوند سطح رقابت‌های جوانان جهان تا چه اندازه بالا است.

مطالب مرتبط
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج