اسفندیار: روس‌ها از ما خوش شانس‌تر بودند
۸۸۷۰۴۹
۲۸ تير ۱۳۹۸ - ۱۹:۴۲
۲۹۸۸ 
کاپیتان تیم والیبال جوانان گفت: در بازی های بعدی این شکست را جبران می کنیم چون هنوز چیزی را از دست ندادیم. به نظر من روس ها خوش شانس تر از ما بودند.

روابط عمومی فدراسیون والیبال: امیرحسین اسفندیار پس از شکست تیم والیبال جوانان ایران مقابل روسیه گفت: ما این تیم روسیه را در فینال نوجوانان جهان شکست داده بودیم و روس ها آمده بودند که این شکست را جبران کنند. هدف ما هم این بود که ثابت کنیم پیروزی مقابل این تیم در فینال نوجوانان جهان شانسی نبوده است.

وی ادامه داد: ما بازی خوبی مقابل روسیه انجام دادیم اما در بعضی امتیازها، اشتباهاتی انجام دادیم که می شد این اشتباهات را انجام نداد. در بازی های بعدی این شکست را جبران می کنیم چون هنوز چیزی را از دست ندادیم. به نظر من روس ها خوش شانس‌تر از ما بودند.

کاپیتان تیم والیبال جوانان ایران با اشاره به اینکه تیمی که مدعی است نباید به دنبال حریف آسان باشد،گفت: باید در همه بازی ها بالاترین کیفیت را داشته باشیم. فردا با چک بازی داریم و ان شالله با پیروزی مقابل این تیم راهی مرحله بعدی می شویم.

اسفندیار در پایان خاطرنشان کرد: مقابل روسیه همه از جان مایه گذاشتند و کسی کم کاری نکرد. ما چیزی را از دست ندادیم و قطعا در بازی های بعدی جبران خواهیم کرد.

برچسب ها:
مطالب مرتبط
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج