فابرگاس: رئال برای هازارد بهترین گزینه است
۸۸۷۶۵۳
۳۰ تير ۱۳۹۸ - ۱۲:۲۴
۱۳۴۲ 
سسک فابرگاس که به مدت پنج سال در چلسی با ادن هازارد همبازی بوده می‌گوید این ستاره بلژیکی برای بازی در رئال ساخته شده است.

ورزش سه: سسک فابرگاس، ستاره اسپانیایی که به مدت پنج سال در چلسی با ادن هازارد همبازی بوده می‌گوید همبازی سابقش در استمفوردبریج، برای بازی در رئال مادرید ساخته شده و بازی در رئال برای او به مراتب بهتر از بازی در بارسا است. سسک فابرگاس علاوه بر چلسی، سابقه بازی در بارسلونا را هم دارد.

فابرگاس که در حال حاضر در موناکوی فرانسه توپ می‌زند در مصاحبه با روزنامه آ اس گفت:" هازارد بازیکن بزرگی است که در هر تیمی باشد باعث تفاوت آن تیم نسبت به بقیه می‌شود".

ستاره اسپانیایی در ادامه صحبت‌هایش گفت:" هازارد از آن بازیکنها است که برای بازی در رئال مادرید ساخته شده‌اند. او به فضاهای وسیع نیاز دارد تا به آنها وارد شود، او باید توپ را در اختیار بگیرد و از حرکت در طول و عرض زمین خوشش می‌آید. کسی نمی‌تواند به هازارد بگوید همینجا بمان و از اینجا تکان نخور".

فابرگاس در ادامه گفت:" هازارد دوست دارد وقتی توپ را بدست می‌آورد آزادی عمل داشته باشد و به همین دلیل است که معتقدم بازی در رئال برای او به مراتب بهتر است تا بازی در بارسلونا".

برچسب ها:
مطالب مرتبط
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج