رضاییان: اسکوچیچ مخالف شرکت در جام شهدا بود
۸۸۷۶۷۶
۳۰ تير ۱۳۹۸ - ۱۳:۱۰
۴۸۵۰ 
مسعود رضاییان، معاون ورزشی باشگاه صنعت نفت آبادان اعلام کرد که عدم حضور این تیم در مسابقات جام شهدا با نظر دراگان اسکوچیچ بوده است.

خبرگزاری تسنیم: مسعود رضاییان درباره شرایط آماده‌سازی تیم فوتبال صنعت نفت آبادان گفت: تمرینات ابتدایی آماده‌سازی تیم در آبادان انجام شد و از فردا در تهران اردوی آماده‌سازی و پرفشاری را برگزار خواهیم کرد تا عقب‌افتادگی در شروع تمرینات را جبران کنیم.

معاون ورزشی باشگاه صنعت نفت آبادان ادامه داد: بعد از انتخاب سرمربی و به دنبال حضور اسکوچیچ در تمرینات، مراحل آماده‌سازی تیم به صورت منظم انجام شد و با تأیید سرمربی در اردویی که در تهران داریم چند بازی دوستانه و تدارکاتی انجام خواهیم داد.

وی در پاسخ به این پرسش که دلیل انصراف صنعت نفت آبادان از حضور در جام شهدا چه بوده است، خاطر نشان کرد: ما پیش از اینکه سرمربی را انتخاب کنیم، یکسری از مسائل مثل شروع تمرینات، حضور در ایفمارک، ثبت قرارداد بازیکنان و بازی‌های تدارکاتی را پیش‌بینی کردیم و حضورمان در جام شهدا هم در همین راستا بود. پس از حضور اسکوچیچ، سرمربی تیم به دلیل اینکه زمان کمی کنار بازیکنان بوده و تیم از آمادگی صد درصد به دور است،‌ معتقد بود که نمی‌توانیم در این جام شرکت و با تیم‌های لیگ برتری بازی کنیم.

رضاییان در همین زمینه افزود: اسکوچیچ مخالف شرکت صنعت نفت در جام شهدا بود. استراتژی او در برگزاری بازی‌های دوستانه به این صورت است که کارمان با بازی مقابل تیم‌های ضعیف شروع شود و در نهایت در نزدیکی برگزاری لیگ با تیم‌های لیگ برتری روبه‌رو شویم.

معاون ورزشی باشگاه صنعت نفت آبادان در پایان در مورد اینکه قرعه‌کشی مسابقات و شروع لیگ به تأخیر افتاده و هنوز زمان آن مشخص نشده است، گفت: ببینید برخی از این الزامات و فراهم شدن آنها زمان‌بر است و نمی‌توان در این فرصت کم آماده کرد. فدراسیون می‌خواهد باشگاه‌ها در این راستا اقدام و شروع به رفع نواقص کنند. ورزشگاه آبادان هم یکسری نواقص دارد و حرکت‌مان را برای رفع نواقص مدتی است که آغاز کردیم و در پی فراهم کردن شرایط هستیم. تأخیر در برگزاری مسابقات هم با توجه به شروع با تأخیر تمرینات و زمان انتخاب سرمربی تیم، به نفع ماست و آن را به فال نیک می‌گیریم.

نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج